Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#661985 10/09/2006 17:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
dzisiaj coś takiego

2 z 3
A 041 Milan-Lazio 1 1,44
B 070 Saragossa 1 1,78
C 249 Manisaspor-Erciye 1 1,68

stawka: zaczynamy od stawki ogólnej 15 zł

AB 13,45
AC 10,90
BC 11,50

łączna przypuszczalna wygrana: 35,85


P.S. Musicie uwieżyc na słowo, że postawiłem na Milan, chociaz pisze to 2 h po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dzisiaj zagrałem tez po 2 singielki:

#1

274 Federer-Roddick 1:3 kurs 12

i

#2

274 Federer-Roddick 2:3 kurs 10

Dzisiejszych 2 juz przegranych kuponów nie pisze, ale mówie, że załatwiła je Wisła i Dnipro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#661986 10/09/2006 17:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Quote
dzisiaj coś takiego

2 z 3
A 041 Milan-Lazio 1 1,44
B 070 Saragossa 1 1,78
C 249 Manisaspor-Erciye 1 1,68

stawka: zaczynamy od stawki ogólnej 15 zł

CB 13,45
AC 10,90
BA 11,50

łączna przypuszczalna wygrana: 35,85


P.S. Musicie uwieżyc na słowo, że postawiłem na Milan, chociaz pisze to 2 h po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dzisiaj zagrałem tez po 2 singielki:

#1

274 Federer-Roddick 1:3 kurs 12

i

#2

274 Federer-Roddick 2:3 kurs 10

Dzisiejszych 2 juz przegranych kuponów nie pisze, ale mówie, że załatwiła je Wisła i Dnipro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

bede starał sie pisać analizy, ale narazie nie mam czasu, bo jutro i we wtorek poprawki, a ja jestem w "lesie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#661987 10/09/2006 22:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
[Linked Image]
mecz trwa, mam nadzieje, że górą bedzie Andy!!!!!!!

#661988 12/09/2006 18:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
tamten 2 z 3 wszedł jak w masło

+20,85 na czysto

coś ciekawszego na Lige Mistrzów

[Linked Image]

3 z 5, za całkowitą stawke 10 zł

a Dynamo-Steua 1 1,85
a Galata-Bord. 1 2,2
a Lyon-Real 0 3
a Fopenhaga-Benfica 0 2,9
a PSV-Liverpool 0 2,9
P Barca-Levski 1 1,15
P Chelsea-Werder 1 1,5

Maxymalna wygrana: 257,10


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1