|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
monako i gent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
W Gliwicach to więcej kibiców Górnika niż Piasta Polecam Ci się ubrać w szalik Górnika i pójść na miasto w Gliwicach. Zapewniam Cię że możesz stracić i szalik i uzębienie  Wiem coś bo studiowałem tam 5 lat i miałem kumpli z Gliwic to znaczy tylko, ze kibice Gornika to pusiaki, a nie ze jest ich mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
W Gliwicach to więcej kibiców Górnika niż Piasta Polecam Ci się ubrać w szalik Górnika i pójść na miasto w Gliwicach. Zapewniam Cię że możesz stracić i szalik i uzębienie  Wiem coś bo studiowałem tam 5 lat i miałem kumpli z Gliwic mam kumpli z Zabrza i mówili że że w Gliwiach dużo żabek ale czy Piast ma kozaków, nie wiem, na pewno jacys sie znajdą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
i że studiował 26 lat temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
W Gliwicach to więcej kibiców Górnika niż Piasta Polecam Ci się ubrać w szalik Górnika i pójść na miasto w Gliwicach. Zapewniam Cię że możesz stracić i szalik i uzębienie  Wiem coś bo studiowałem tam 5 lat i miałem kumpli z Gliwic dodać trzeba że 5 lat na pierwszym roku hahah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
gdzie sie ostatnio podziewa BKS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dobra czas popatrzeć na TzG na polszmacie bo dla mnie to dochodowa impreza Myślenie jest tu w dupie, Głupota niekoniecznie. Burak z cymbałem w jednej parze tanecznej. a kto tu pisze o myśleniu??? ten program to jest śmiech na sali, jakaś 17-stka jest tam gwiazdą i przedstawia się że z zawodu jest aktorką  Patrze na to jednym okiem przez pryzmat bukmacherski bo czasami idzie fajne kursy wyczaić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
gdzie sie ostatnio podziewa BKS? z za firany albo odwyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
większość ogląda z kobieto bo ma nadzieje że coś wieczorem będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
W Gliwicach to więcej kibiców Górnika niż Piasta Polecam Ci się ubrać w szalik Górnika i pójść na miasto w Gliwicach. Zapewniam Cię że możesz stracić i szalik i uzębienie  Wiem coś bo studiowałem tam 5 lat i miałem kumpli z Gliwic dodać trzeba że 5 lat na pierwszym roku  no powiem Ci że było blisko, na II semestrze pisałem komisyjny z maty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no to chudy ma jutro wolne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak trzeba mieć najebane żeby dać drużynę kolesiowi co w poprzednim wejściu na 4 mecze ,4 porażki i 0 goli  nie mam nic do Bronka bo widać że zagubiony jak Komorowski na spacerze ale kurwa głupota prezesa przeraża jeszcze słyszę że Smuda bedzie trenerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
W Gliwicach to więcej kibiców Górnika niż Piasta Polecam Ci się ubrać w szalik Górnika i pójść na miasto w Gliwicach. Zapewniam Cię że możesz stracić i szalik i uzębienie  Wiem coś bo studiowałem tam 5 lat i miałem kumpli z Gliwic dodać trzeba że 5 lat na pierwszym roku  no powiem Ci że było blisko, na II semestrze pisałem komisyjny z maty jak ja bylem malolatem to aker juz byl stary teraz ja jestem stary a on dalej jest stary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jak trzeba mieć najebane żeby dać drużynę kolesiowi co w poprzednim wejściu na 4 mecze ,4 porażki i 0 goli  nie mam nic do Bronka bo widać że zagubiony jak Komorowski na spacerze ale kurwa głupota prezesa przeraża jeszcze słyszę że Smuda bedzie trenerem  do 2 ligi szarakany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
no to chudy ma jutro wolne Jeszcze 2 zostały Warren
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
oł men myslalem ze the last one
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w pacos szachy roszade robia i bija konia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
koniec swiata biczu po niemiecku pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
piszę szyfrem bo podobno ci z drugiego forum tu zaglądają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka