|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221 |
typy na legie panowie legia wygra do 0 @1,75 za 1000 legia -2,5 @2,5 za 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
A poza tym to ten gość ma zajebiste typy i wiedzę i właśnie tego typu info miał kilka razy i większość wchodziło także to gadanie jest średnie.koniec tematu kopra W Kołobrzegu uniewinnili machera co grał w 3 kubki z jeleniami. A Ty jesteś beks czy jeleń? Myśl trochę człowieku myśl, bo zostanie Ci tylko korporacja, z której i tak Cię z czasem wyjebią, bo będą potrzebowali młodych z nowymi pomysłami. Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Lisy spinać poślady i po wygraną kurka wodna, chudy chętnie by coś pogrzmocił
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie przeżywaj tak beks. Było minęło, jutro też jest dzień. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221 |
i jeszcze legia -3,5 @5,6 za 500
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks jaki zgred z Ciebie, nie chcesz podać adresu rozumiem że to przez te zażyłości moge Ci podać login usera
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Nie przeżywaj tak beks. Było minęło, jutro też jest dzień.  nie przezywam, tylko sie wkurwi.. głupim gadaniem po fakcie. Jakby ktos to pograł a tak to jeden mONdrzejszy od drugiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki. Uuuu... Ja do Ciebie grzecznie, z szacunkiem a Ty... Nie mam dla Ciebie dzisiaj czasu, ale... Kiedy indziej, uwierz mi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ide otworzyc bronka, Sewilla patałachy jak nie wygracie to was zniszcze !!!
Villareal tez mozecie odrobic bo mam was z nicea za 3 dyszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki. Uuuu... Ja do Ciebie grzecznie, z szacunkiem a Ty... Nie mam dla Ciebie dzisiaj czasu, ale... Kiedy indziej, uwierz mi.  grzecznie? przeczytaj co napisałeś , bez odbioru Gdyby nie korpo to byłoby bezrobocie wieksze niz jest Ave korpo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Legia jedzie dzisiaj ostro pomimo że w 10-ciu i nie jest to tapeciarz
to kto fechu? Kuchy tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Honved 0 - 0 Vasas Honved 2 czerwa, może być ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A we Francji znowu ładnie popierdoliło buki z kursem na over 2,5 w Angers. @3,01 pobrane w Pinku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ide otworzyc bronka, Sewilla patałachy jak nie wygracie to was zniszcze !!!
Villareal tez mozecie odrobic bo mam was z nicea za 3 dyszki pisalem juz x2  zaksiegowana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Legia jedzie dzisiaj ostro pomimo że w 10-ciu i nie jest to tapeciarz
to kto fechu? Kuchy tak Chyba mam 100% z tych pytań pacyfku u ciebie? Czy gdzieś nie trafiłem kiedyś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
DLA PRZYKŁADU 1-0 FT analiza tego typka ( nie grałem żeby nie było) kurs spadł ale nie tak drastycznie jak u Koprów
kopij wklej
Wohlen vs. Biel Bienne
Źle się dzieje w Biel. W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo informacji na temat kiepskiej kondycji klubowych finansów. Okazało się, że drużyna zarządzana przez Carlo Hafeliego ma długi sięgające 1.5 miliona franków szwajcarskich. Wierzyciele zaczynają co raz częściej pukać do drzwi prezesa, a ten mami ich wizją nowozelandzkich sponsorów. Ci jednak postawili ultimatum. Do końca marca ma zostać spłacone 20% długu, albo zostanie uruchomiona odpowiednia procedura. Klub nie może liczyć zbytnio na pomoc miasta, które jest również złe na sposób zarządzania klubem. Oddany w zeszłym roku nowy stadion w centrum Biel, miał służyć klubowi na lata, a kto wie, czy wkrótce Biel nie zamieni Challenge League, na którąś z lig regionalnych. Komisja licencyjna grozi paluszkiem. Jeśli nie uda się wdrożyć planów restrukturyzacji, to licencja może zostać cofnięta. Nie wygląda to ciekawie. Kłopoty co naturalne odbiły się również na piłkarzach, którzy grozili, że dzisiejszy mecz zbojkotują. Mecz jednak odbędzie się zgodnie z planem. Bojkot miał zmusić prezesa do wypłaty chociaż części wynagrodzenia. Tak się jednak nie stało, a prezes przyobiecał zawodnikom wypłatę zaliczek w najbliższy poniedziałek. Każdy jednak zdaje sobie sprawę, że to obietnica bez pokrycia. Z klubu ewakuował się już dotychczasowy trener Patrick Rahmen, który wolał posadę asystenta Markusa Babbela w Luzernie. Stołek po Rahmenie wypełnił - Petar Aleksandrow, który (chyba?) dotychczas był trenerem rezerw, a posiadał licencję Uefa PRO, więc został trenerem pierwszej drużyny. Debiut nie wypadł najlepiej. Biel przegrał u siebie z Chiasso 1-2. W zimę co naturalne przez taki stan rzeczy odeszło paru ważnych zawodników. Szczególnie odczuwalny jest brak wiodących postaci w ofensywie, czyli Ryong-Paka (17/4) oraz Kololliego (17/7). Początek rundy rewanżowej nie jest udany. Porażki u siebie z Winterhur i Chiasso i wygrana z kiepskim Le Mont. W drużynie Wohlen punktowo początek rundy wygląda gorzej, ale można to zrzucić na karb ciężkiego kalendarza. Porażka z liderem, remis z bardzo wzmocnionym wiceliderem oraz porażka wyjazdowa z Chiasso. Dobrym prognostykiem jest natomiast ostatni remis z Wilem na wyjeździe, drużyną, która znacząco w zimę się wzmocniła i celuje w awans. Dzisiaj wszyscy bardzo mocno zmotywowani na mecz z Biel. Sądzę, że problemy gości dadzą się we znaki i dzisiaj Wohlen zankasuje trzy punkty.
Polecam.
Typ: Wohlen wygra @ 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
akagi dziś w ciepłych kapciach oglądasz swą drużynę ? Ja mam takie miejsce, że wystarcza mi godzina na dojazd.  Dlatego nienawidzę Warszawy i innych wielkich miast. Radość, że godzina na dojazd do mało, masakra, ja bym nie dał rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
beks jaki zgred z Ciebie, nie chcesz podać adresu rozumiem że to przez te zażyłości moge Ci podać login usera dla tego ulunga to może być za mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
akagi dziś w ciepłych kapciach oglądasz swą drużynę ? Ja mam takie miejsce, że wystarcza mi godzina na dojazd.  Dlatego nienawidzę Warszawy i innych wielkich miast. Radość, że godzina na dojazd do mało, masakra, ja bym nie dał rady. bez przesady jaka Warszawa tam duża.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
typy na legie panowie legia wygra do 0 @1,75 za 1000 legia -2,5 @2,5 za 1000 -2,5 kurs @2,5??? Buk cię oszukuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|