Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 79 z 120 1 2 77 78 79 80 81 119 120
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
typy na legie panowie
legia wygra do 0 @1,75 za 1000
legia -2,5 @2,5 za 1000

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by akagi
Originally Posted by beks
A poza tym to ten gość ma zajebiste typy i wiedzę i właśnie tego typu info miał kilka razy i większość wchodziło także to gadanie jest średnie.koniec tematu kopra

W Kołobrzegu uniewinnili machera co grał w 3 kubki z jeleniami.

A Ty jesteś beks czy jeleń?

Myśl trochę człowieku myśl, bo zostanie Ci tylko korporacja,
z której i tak Cię z czasem wyjebią, bo będą potrzebowali młodych z nowymi pomysłami.

Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Lisy spinać poślady i po wygraną kurka wodna, chudy chętnie by coś pogrzmocił

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie przeżywaj tak beks.

Było minęło, jutro też jest dzień. smile

Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 221
i jeszcze legia -3,5 @5,6 za 500

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by chudy
beks jaki zgred z Ciebie, nie chcesz podać adresu
rozumiem że to przez te zażyłości

moge Ci podać login usera


Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by akagi
Nie przeżywaj tak beks.

Było minęło, jutro też jest dzień. smile

nie przezywam, tylko sie wkurwi.. głupim gadaniem po fakcie. Jakby ktos to pograł a tak to jeden mONdrzejszy od drugiego.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by beks
Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki.


Uuuu...

Ja do Ciebie grzecznie, z szacunkiem a Ty...

Nie mam dla Ciebie dzisiaj czasu, ale...

Kiedy indziej, uwierz mi. grin

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ide otworzyc bronka, Sewilla patałachy jak nie wygracie to was zniszcze !!!

Villareal tez mozecie odrobic bo mam was z nicea za 3 dyszki

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by akagi
Originally Posted by beks
Pier...młodych z pomysłami? tu nie trzeba pomysłow i filozofi, tylko sprzedaży. Nie znasz sie krawaciarzu. Ty masz jakas traume do korpo, chyba sie nie sprawdziles gdzies albo cie wydymali i zal pozostał .Cwaniakujesz bo nagle kurs poleciał o 50%, jakby nie poleciał to byś nie cwaniakował !!! Inne typy tego goscia, ktorych nie grałem akurat były wygrane w wiekszosci. Zreszta mozesz poczytac ty i inne niedowiarki.


Uuuu...

Ja do Ciebie grzecznie, z szacunkiem a Ty...

Nie mam dla Ciebie dzisiaj czasu, ale...

Kiedy indziej, uwierz mi. grin

grzecznie? przeczytaj co napisałeś , bez odbioru

Gdyby nie korpo to byłoby bezrobocie wieksze niz jest

Ave korpo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechu
Originally Posted by pacyfista
Legia jedzie dzisiaj ostro pomimo że w 10-ciu i nie jest to tapeciarz

to kto fechu?
Kuchy

tak

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Honved 0 - 0 Vasas

Honved 2 czerwa, może być ciekawie smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechu
A we Francji znowu ładnie popierdoliło buki z kursem na over 2,5 w Angers. @3,01 pobrane w Pinku.
boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by beks
ide otworzyc bronka, Sewilla patałachy jak nie wygracie to was zniszcze !!!

Villareal tez mozecie odrobic bo mam was z nicea za 3 dyszki

pisalem juz x2 kasa zaksiegowana smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechu
Originally Posted by pacyfista
Legia jedzie dzisiaj ostro pomimo że w 10-ciu i nie jest to tapeciarz

to kto fechu?
Kuchy

tak
Chyba mam 100% z tych pytań pacyfku u ciebie? Czy gdzieś nie trafiłem kiedyś?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
DLA PRZYKŁADU 1-0 FT analiza tego typka ( nie grałem żeby nie było) kurs spadł ale nie tak drastycznie jak u Koprów


kopij wklej

Wohlen vs. Biel Bienne

Źle się dzieje w Biel. W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo informacji na temat kiepskiej kondycji klubowych finansów. Okazało się, że drużyna zarządzana przez Carlo Hafeliego ma długi sięgające 1.5 miliona franków szwajcarskich. Wierzyciele zaczynają co raz częściej pukać do drzwi prezesa, a ten mami ich wizją nowozelandzkich sponsorów. Ci jednak postawili ultimatum. Do końca marca ma zostać spłacone 20% długu, albo zostanie uruchomiona odpowiednia procedura. Klub nie może liczyć zbytnio na pomoc miasta, które jest również złe na sposób zarządzania klubem. Oddany w zeszłym roku nowy stadion w centrum Biel, miał służyć klubowi na lata, a kto wie, czy wkrótce Biel nie zamieni Challenge League, na którąś z lig regionalnych. Komisja licencyjna grozi paluszkiem. Jeśli nie uda się wdrożyć planów restrukturyzacji, to licencja może zostać cofnięta. Nie wygląda to ciekawie.
Kłopoty co naturalne odbiły się również na piłkarzach, którzy grozili, że dzisiejszy mecz zbojkotują. Mecz jednak odbędzie się zgodnie z planem. Bojkot miał zmusić prezesa do wypłaty chociaż części wynagrodzenia. Tak się jednak nie stało, a prezes przyobiecał zawodnikom wypłatę zaliczek w najbliższy poniedziałek. Każdy jednak zdaje sobie sprawę, że to obietnica bez pokrycia. Z klubu ewakuował się już dotychczasowy trener Patrick Rahmen, który wolał posadę asystenta Markusa Babbela w Luzernie. Stołek po Rahmenie wypełnił - Petar Aleksandrow, który (chyba?) dotychczas był trenerem rezerw, a posiadał licencję Uefa PRO, więc został trenerem pierwszej drużyny. Debiut nie wypadł najlepiej. Biel przegrał u siebie z Chiasso 1-2. W zimę co naturalne przez taki stan rzeczy odeszło paru ważnych zawodników. Szczególnie odczuwalny jest brak wiodących postaci w ofensywie, czyli Ryong-Paka (17/4) oraz Kololliego (17/7). Początek rundy rewanżowej nie jest udany. Porażki u siebie z Winterhur i Chiasso i wygrana z kiepskim Le Mont.
W drużynie Wohlen punktowo początek rundy wygląda gorzej, ale można to zrzucić na karb ciężkiego kalendarza. Porażka z liderem, remis z bardzo wzmocnionym wiceliderem oraz porażka wyjazdowa z Chiasso. Dobrym prognostykiem jest natomiast ostatni remis z Wilem na wyjeździe, drużyną, która znacząco w zimę się wzmocniła i celuje w awans. Dzisiaj wszyscy bardzo mocno zmotywowani na mecz z Biel. Sądzę, że problemy gości dadzą się we znaki i dzisiaj Wohlen zankasuje trzy punkty.

Polecam.

Typ: Wohlen wygra @ 2.05

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by chudy
akagi dziś w ciepłych kapciach oglądasz swą drużynę ?

Ja mam takie miejsce, że wystarcza mi godzina na dojazd. smile
Dlatego nienawidzę Warszawy i innych wielkich miast. Radość, że godzina na dojazd do mało, masakra, ja bym nie dał rady.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by beks
Originally Posted by chudy
beks jaki zgred z Ciebie, nie chcesz podać adresu
rozumiem że to przez te zażyłości

moge Ci podać login usera

dla tego ulunga to może być za mało.

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by akagi
Originally Posted by chudy
akagi dziś w ciepłych kapciach oglądasz swą drużynę ?

Ja mam takie miejsce, że wystarcza mi godzina na dojazd. smile
Dlatego nienawidzę Warszawy i innych wielkich miast. Radość, że godzina na dojazd do mało, masakra, ja bym nie dał rady.

bez przesady jaka Warszawa tam duża.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by rybus
typy na legie panowie
legia wygra do 0 @1,75 za 1000
legia -2,5 @2,5 za 1000
-2,5 kurs @2,5???

Buk cię oszukuje smile

Strona 79 z 120 1 2 77 78 79 80 81 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1