|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
i cos dla fecha na noc sie znajdzie w Angers over 2,5  i over 1,5 mocniej + Nicea  Uvcio nawet ty nie położysz mi tego overka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
powyżej 6,5 rożnego Villareal dawać panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
A we Francji znowu ładnie popierdoliło buki z kursem na over 2,5 w Angers. @3,01 pobrane w Pinku.   u mnie 2.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
w Belgii tez dziela punkty tak jak w ekstraklasie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jutro Atleti wygląda dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
i cos dla fecha na noc sie znajdzie w Angers over 2,5  i over 1,5 mocniej + Nicea  Uvcio nawet ty nie położysz mi tego overka  chcesz się założyć ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jutro Atleti wygląda dobrze Ajax i Juve
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ino WIELKI \G/  'zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat... zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat' Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec; Duda, Prijović - Kucharczyk - Nikolić. Górnik: Janukiewicz - Widanow, Kopacz, Danch, Magiera - Gergel, Przybylski, Kwiek, Madej - Steblecki - Kante
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
i cos dla fecha na noc sie znajdzie w Angers over 2,5  i over 1,5 mocniej + Nicea  Uvcio nawet ty nie położysz mi tego overka  chcesz się założyć ?  O przekonanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Lisy jeszcze jedną, dla mnie, dla Biczyka i dla wszystkich ekspertów z mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ino WIELKI \G/  'zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat... zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat' Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec; Duda, Prijović - Kucharczyk - Nikolić. Górnik: Janukiewicz - Widanow, Kopacz, Danch, Magiera - Gergel, Przybylski, Kwiek, Madej - Steblecki - Kante Jak zaspiewalismy to w Murcii vs Hiszpania to bylo 6:0 - nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
niech fechu bedzie  uciekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
fechu, teraz będziesz lekko zaniepokojony, Twój over fe Francji i Legia kończą mi taśmę z ziemniaka z ako 126
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ino WIELKI \G/  'zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat... zagraj, zagraj jak za dawnych lat, jak za dawnych lat' Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec; Duda, Prijović - Kucharczyk - Nikolić. Górnik: Janukiewicz - Widanow, Kopacz, Danch, Magiera - Gergel, Przybylski, Kwiek, Madej - Steblecki - Kante Jak zaspiewalismy to w Murcii vs Hiszpania to bylo 6:0 - nie polecam. jak zaspiewalismy to podczas derbów z Ruchem to przegralismy 0-2  dobry, doświadczony skład. Moze przegramy, ale bedzie wiecej walki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu, teraz będziesz lekko zaniepokojony, Twój over fe Francji i Legia kończą mi taśmę z ziemniaka z ako 126 Czyli Legia nie da rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
kurna żona chce patrzeć na kocham cię Polsko i przełączyła mi meczyk BVB. Musiałem skulić ogon żeby jej w tym stanie nie denerwować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
kurna żona chce patrzeć na kocham cię Polsko i przełączyła mi meczyk BVB. Musiałem skulić ogon żeby jej w tym stanie nie denerwować  Dobry wybor zony,ciezko ogladac takie "szlagiery"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
kurna żona chce patrzeć na kocham cię Polsko i przełączyła mi meczyk BVB. Musiałem skulić ogon żeby jej w tym stanie nie denerwować  aker biedaczyno, jakbyśmy mieszkali bliżej siebie to sms do chudego i przyjąłbym Cię z otwartymi rękami na BVB, FBG, piss, w ogóle na wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
kurna żona chce patrzeć na kocham cię Polsko i przełączyła mi meczyk BVB. Musiałem skulić ogon żeby jej w tym stanie nie denerwować  aker biedaczyno, jakbyśmy mieszkali bliżej siebie to sms do chudego i przyjąłbym Cię z otwartymi rękami na BVB, FBG, piss, w ogóle na wszystko Chudy Ty jednak jestem dobry człowiek. Czasami trochę myślisz za bardzo dolną częścią ale to wina matki natury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
kurna żona chce patrzeć na kocham cię Polsko i przełączyła mi meczyk BVB. Musiałem skulić ogon żeby jej w tym stanie nie denerwować  Dobry wybor zony,ciezko ogladac takie "szlagiery" no nie wiem, program może ok ale tego nadętego Kamela nie lubię to już wolę Kurzaja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|