Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 149 z 150 1 2 147 148 149 150
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ten sezon przegrany
ale wrócimy mocniejsi
a Arsenal bez nowego trenera nigdy nic nie osiągnie
w tym sezonie wyścig o mistrza w PL to olimpiada specjalna , nie wykorzystaliście takiej okazji to już go nie wygracie nigdy bez 200 melonów futnów i nowego trenejro
a na pewno nie z żiru weellbeckiem i wilsherem

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biczu
Ten sezon przegrany
ale wrócimy mocniejsi
a Arsenal bez nowego trenera nigdy nic nie osiągnie
w tym sezonie wyścig o mistrza w PL to olimpiada specjalna , nie wykorzystaliście takiej okazji to już go nie wygracie nigdy bez 200 melonów futnów i nowego trenejro
a na pewno nie z żiru weellbeckiem i wilsherem
true

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
przydałoby się że Wisła w końcu wygrała bo w piątek mecz z nami smile , ale jakoś słaby ich dzisiaj widzę w meczu z Niecieczą remis to chyba max

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

Bardzo dobry artykuł. Pacyfek już milion razy pisał, że Real z Kroosem gra w 10-ciu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kura
przydałoby się że Wisła w końcu wygrała bo w piątek mecz z nami smile , ale jakoś słaby ich dzisiaj widzę w meczu z Niecieczą remis to chyba max
jest sie kogo bac ? trenera wyjeli z dupy, przy niewiadomych okolicznosciach, fizycznie sa w lesie, jak Wam nie strzela z dwoch do przerwy to 3 pkt pewne

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Żeby nie ten Benitez, to można by stawiać Lisy, a tak...

Nie wiem, nie interesuję się ligą hiszpańską, ale za coś go do tego Realu musieli swego czasu wziąć.

Zapewne wygra Leicester, ale ja tego nie gram.

Wolno mi. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba)

Patrząc na to z drugiej strony,

mogliby rzucić się na te krakowskie dzieci z maczetami.

Ale tego nie uczynili.

Weź to pod uwagę. wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
Żeby nie ten Benitez, to można by stawiać Lisy, a tak...

Nie wiem, nie interesuję się ligą hiszpańską, ale za coś go do tego Realu musieli swego czasu wziąć.

Zapewne wygra Leicester, ale ja tego nie gram.

Wolno mi. smile
Mam to samo, gdyby nie RB pocisnął bym Lisy mocno. A tak, powstaje pytanie czy zadziała efekt nowej miotły, kadrowo Zamek wygląda nieźle więc bardziej skłaniałbym się pod x2 no ale... cięzko te Lisy w tym sezonie ogarnąć laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Originally Posted by craax
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba)

Patrząc na to z drugiej strony,

mogliby rzucić się na te krakowskie dzieci z maczetami.

Ale tego nie uczynili.

Weź to pod uwagę. wink

wszyscy ida do przodu a oni ( celowo uzywam slowo oni ) jakos tak wolniej grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
wszyscy ida do przodu a oni ( celowo uzywam slowo oni ) jakos tak wolniej grin

Wiesz craax...

Sam zdajesz Sobie sprawę jak między naszymi klubami jest.

Ciebie zawsze szanuję, bo pomimo takich układów, na tym forum zawsze starasz się być i jesteś...

I inteligentny i obiektywny.

Z drugiej strony jestem w stanie Cię zrozumieć.
Z Lechem po dobrej grze ...
Z Legią u siebie ...

To musi wyzwalać jakieś emocje. smile

Z poważaniem. piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
eeeee emocje, tu nie ma co sie pchac do pucharow, moze za rok, narazie nie ma na to druzyny bo zle by sie to skonczylo pewnie w rozgrywkach ligowych za rok

wyzwiska wyzwiskami, ale do dzieciakow ? bida z nedza, bida


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
I po kilku latach spokoju, pierwszy raz kibice gosci zdemolowali sektor gosci na Cracovii ( wraz z toaletami dla tych ze kibicow gosci ) wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
Dzisiaj Wisełka wygrywa w końcu mecz

chyba cie cycki pioko smile nie ma szans

obadomy o 20 wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
na polsat film o 12:35 "wielka biała pięść" polecam grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
eeeee emocje, tu nie ma co sie pchac do pucharow, moze za rok, narazie nie ma na to druzyny bo zle by sie to skonczylo pewnie w rozgrywkach ligowych za rok

wyzwiska wyzwiskami, ale do dzieciakow ? bida z nedza, bida

Nie mów że Wasz profesor nie ma takich ambicji aby grać w pucharach w tym roku.
Pewnie Legia :), ewentualnie Lech - bo jak Zagłębie Sosnowiec, to Wam nic z tego - zdobędzie puchar, to do LE kwalifikuje się 4 drużyna z ligi.

Za rok nie musi być dla Was lepiej, to korzystniej się pchać, kiedy do pchania są okoliczności. smile

A co do tych dzieci...

Swego czasu Jaga w Warszawie też rzucała w sektor rodzinny z dziećmi.

Jaki tego był finał...

Nie przesadzaj craax, jest jak jest i nie silmy się na jakieś moralizatorskie uszczypliwości. smile

Z poważaniem.


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Myślę że co do meczu lisów warto zagrać że do przerwy będzie prowadzić Newcastle

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mozliwe, ze Filipiak chce pucharow ale tak zawalil transferowo zime, ze nasza gra w pucharach zrodzilaby katastrofe w lidze wg mnie, no ale pozyjemy, zobaczymy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Myślę że co do meczu lisów warto zagrać że do przerwy będzie prowadzić Newcastle

Tak z ciekawości, po czym wnosisz?:)
Kurs jak kurs ale dwa ostatnie spotkania miedzy nimi to 3 gongi i Sroki leżały i kwiczały, do tego wykartkowane solidnie.
Domyślam się, że osoba grubego Benka jako nowej miotły ma coś tutaj wnieść. Tylko Benek pierwsze mecze miał słabe z pamięci jako trener Chelsea 0-0 z City, z Realem pierwszy mecz na turnieju z Romą 0-0 i w karnych w czapkę, w Napoli nie pamiętam jaki był pierwszy mecz ale pierwszy ważny to był mecz/rewanż z Baskami gdzie wylecieli w kosmos z LM, obejmował zespół z czołówki wzmocniony za ponad 100 baniek i na koniec pierwszego sezonu został na ledwo na 3 miejscu, czyli Benitez kosztował Napoli na wejściu jakieś 100 kilkadziesiąt baniek, 100 na transfery plus pewnie ze 30-40 straconych z powodu braku awansu do LM.

Nie wiem w czym upatrujesz tutaj okazji ale Benek to nie jest wybitny trener, sorry, nie mówię też, że jest jakimś dramatem, ale na pewno jest przereklamowany i skoro niespecjalnie radził sobie z naprawdę dobrymi klubami to co ma osiągnąć ze Srokami??:)

Oczywiście, może dziś i Sroki wygrają cały mecz, to Anglia i jest to możliwe tylko kurs na win do przerwy ma się nijak do faktów o grubym Benku, statystyk Srok i h2h między dzisiejszymi rywalami:)

ale się rozpisałem laugh no tak, ale Benek u mnie na celowniku od dawna i śledzę go pilnie grin

Co do samych typów, to idąc w ślad za Twoim pomysłem, lepiej szukać tam gdzie nikt nie patrzy, bts do przerwy w okolicach @5, mogę przyjąć wersję, że nowa miotła wyzwoli dodatkowe pokłady sił w drużynie gości ale to wszystko, Lisy to nie Piast;-)

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Nie zagrają:

Leicester: James (kontuzja)
Newcastle: Dummett, Good, Haidara, Krul, Obertan, Toney (kontuzje), Gouffran, Collocini, Cisse (występ możliwy)

Strona 149 z 150 1 2 147 148 149 150

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1