|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ten sezon przegrany ale wrócimy mocniejsi a Arsenal bez nowego trenera nigdy nic nie osiągnie w tym sezonie wyścig o mistrza w PL to olimpiada specjalna , nie wykorzystaliście takiej okazji to już go nie wygracie nigdy bez 200 melonów futnów i nowego trenejro a na pewno nie z żiru weellbeckiem i wilsherem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Ten sezon przegrany ale wrócimy mocniejsi a Arsenal bez nowego trenera nigdy nic nie osiągnie w tym sezonie wyścig o mistrza w PL to olimpiada specjalna , nie wykorzystaliście takiej okazji to już go nie wygracie nigdy bez 200 melonów futnów i nowego trenejro a na pewno nie z żiru weellbeckiem i wilsherem true
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
przydałoby się że Wisła w końcu wygrała bo w piątek mecz z nami  , ale jakoś słaby ich dzisiaj widzę w meczu z Niecieczą remis to chyba max
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Bardzo dobry artykuł. Pacyfek już milion razy pisał, że Real z Kroosem gra w 10-ciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
przydałoby się że Wisła w końcu wygrała bo w piątek mecz z nami  , ale jakoś słaby ich dzisiaj widzę w meczu z Niecieczą remis to chyba max jest sie kogo bac ? trenera wyjeli z dupy, przy niewiadomych okolicznosciach, fizycznie sa w lesie, jak Wam nie strzela z dwoch do przerwy to 3 pkt pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Żeby nie ten Benitez, to można by stawiać Lisy, a tak... Nie wiem, nie interesuję się ligą hiszpańską, ale za coś go do tego Realu musieli swego czasu wziąć. Zapewne wygra Leicester, ale ja tego nie gram. Wolno mi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba) Patrząc na to z drugiej strony, mogliby rzucić się na te krakowskie dzieci z maczetami. Ale tego nie uczynili. Weź to pod uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Żeby nie ten Benitez, to można by stawiać Lisy, a tak... Nie wiem, nie interesuję się ligą hiszpańską, ale za coś go do tego Realu musieli swego czasu wziąć. Zapewne wygra Leicester, ale ja tego nie gram. Wolno mi.  Mam to samo, gdyby nie RB pocisnął bym Lisy mocno. A tak, powstaje pytanie czy zadziała efekt nowej miotły, kadrowo Zamek wygląda nieźle więc bardziej skłaniałbym się pod x2 no ale... cięzko te Lisy w tym sezonie ogarnąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pilkarze podchodza pod sektor rodzinny ( autogramy w zeszytach i te sprawy, zdjecia itd ) a Wasi kibice akagi rycza wnieboglosy CH.. W DUPE TEM KTO PODA REKE CZARNEMU (Dialiba) Patrząc na to z drugiej strony, mogliby rzucić się na te krakowskie dzieci z maczetami. Ale tego nie uczynili. Weź to pod uwagę.  wszyscy ida do przodu a oni ( celowo uzywam slowo oni ) jakos tak wolniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wszyscy ida do przodu a oni ( celowo uzywam slowo oni ) jakos tak wolniej  Wiesz craax... Sam zdajesz Sobie sprawę jak między naszymi klubami jest. Ciebie zawsze szanuję, bo pomimo takich układów, na tym forum zawsze starasz się być i jesteś... I inteligentny i obiektywny. Z drugiej strony jestem w stanie Cię zrozumieć. Z Lechem po dobrej grze ... Z Legią u siebie ... To musi wyzwalać jakieś emocje. Z poważaniem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
eeeee emocje, tu nie ma co sie pchac do pucharow, moze za rok, narazie nie ma na to druzyny bo zle by sie to skonczylo pewnie w rozgrywkach ligowych za rok
wyzwiska wyzwiskami, ale do dzieciakow ? bida z nedza, bida
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
I po kilku latach spokoju, pierwszy raz kibice gosci zdemolowali sektor gosci na Cracovii ( wraz z toaletami dla tych ze kibicow gosci ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Dzisiaj Wisełka wygrywa w końcu mecz chyba cie cycki pioko  nie ma szans obadomy o 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
na polsat film o 12:35 "wielka biała pięść" polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
eeeee emocje, tu nie ma co sie pchac do pucharow, moze za rok, narazie nie ma na to druzyny bo zle by sie to skonczylo pewnie w rozgrywkach ligowych za rok
wyzwiska wyzwiskami, ale do dzieciakow ? bida z nedza, bida Nie mów że Wasz profesor nie ma takich ambicji aby grać w pucharach w tym roku. Pewnie Legia :), ewentualnie Lech - bo jak Zagłębie Sosnowiec, to Wam nic z tego - zdobędzie puchar, to do LE kwalifikuje się 4 drużyna z ligi. Za rok nie musi być dla Was lepiej, to korzystniej się pchać, kiedy do pchania są okoliczności. A co do tych dzieci... Swego czasu Jaga w Warszawie też rzucała w sektor rodzinny z dziećmi. Jaki tego był finał... Nie przesadzaj craax, jest jak jest i nie silmy się na jakieś moralizatorskie uszczypliwości.  Z poważaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Myślę że co do meczu lisów warto zagrać że do przerwy będzie prowadzić Newcastle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mozliwe, ze Filipiak chce pucharow ale tak zawalil transferowo zime, ze nasza gra w pucharach zrodzilaby katastrofe w lidze wg mnie, no ale pozyjemy, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Myślę że co do meczu lisów warto zagrać że do przerwy będzie prowadzić Newcastle Tak z ciekawości, po czym wnosisz?:) Kurs jak kurs ale dwa ostatnie spotkania miedzy nimi to 3 gongi i Sroki leżały i kwiczały, do tego wykartkowane solidnie. Domyślam się, że osoba grubego Benka jako nowej miotły ma coś tutaj wnieść. Tylko Benek pierwsze mecze miał słabe z pamięci jako trener Chelsea 0-0 z City, z Realem pierwszy mecz na turnieju z Romą 0-0 i w karnych w czapkę, w Napoli nie pamiętam jaki był pierwszy mecz ale pierwszy ważny to był mecz/rewanż z Baskami gdzie wylecieli w kosmos z LM, obejmował zespół z czołówki wzmocniony za ponad 100 baniek i na koniec pierwszego sezonu został na ledwo na 3 miejscu, czyli Benitez kosztował Napoli na wejściu jakieś 100 kilkadziesiąt baniek, 100 na transfery plus pewnie ze 30-40 straconych z powodu braku awansu do LM. Nie wiem w czym upatrujesz tutaj okazji ale Benek to nie jest wybitny trener, sorry, nie mówię też, że jest jakimś dramatem, ale na pewno jest przereklamowany i skoro niespecjalnie radził sobie z naprawdę dobrymi klubami to co ma osiągnąć ze Srokami??:) Oczywiście, może dziś i Sroki wygrają cały mecz, to Anglia i jest to możliwe tylko kurs na win do przerwy ma się nijak do faktów o grubym Benku, statystyk Srok i h2h między dzisiejszymi rywalami:) ale się rozpisałem  no tak, ale Benek u mnie na celowniku od dawna i śledzę go pilnie  Co do samych typów, to idąc w ślad za Twoim pomysłem, lepiej szukać tam gdzie nikt nie patrzy, bts do przerwy w okolicach @5, mogę przyjąć wersję, że nowa miotła wyzwoli dodatkowe pokłady sił w drużynie gości ale to wszystko, Lisy to nie Piast;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Nie zagrają:
Leicester: James (kontuzja) Newcastle: Dummett, Good, Haidara, Krul, Obertan, Toney (kontuzje), Gouffran, Collocini, Cisse (występ możliwy)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|