Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#66330 17/08/2004 17:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
właśnie przed chwila dostałem maila od thepool:

"Dear Mr xxxxxxx
Greetings from moneybookers.com! We would like to inform you that you have received a payment from [email][email protected](...)Your[/email] money is waiting for you in your moneybookers.com account.

We hope you enjoy your cash."

Sprawdzam na moneybookers - kasa faktycznie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zaraz napiszę im podziękowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#66331 17/08/2004 18:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hehe...do mnie tez doszla...uklony w ich kierunku...

#66332 17/08/2004 18:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hehe...do mnie tez doszla...uklony w ich kierunku...

#66333 20/08/2004 00:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199

#66334 26/08/2004 03:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Dzisiaj jest środa , 25 sierpień 2004roku.Od poniedziałku tj.23 sierpnia codziennie piszę e-maile do thepool.com z prośbą o wypłacenie mi pieniędzy do moneybookers.Moje prośby pozostają bez odpowiedzi...Czy komuś z Was udało się skontaktować z nimi?Jeżeli tak to proszę ,napiszcie na forum w jaki sposób to zrobiliście.
Pozdro
palazzi

#66335 26/08/2004 14:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Dzisiaj jest środa , 25 sierpień 2004roku.Od poniedziałku tj.23 sierpnia codziennie piszę e-maile do thepool.com z prośbą o wypłacenie mi pieniędzy do moneybookers.Moje prośby pozostają bez odpowiedzi...Czy komuś z Was udało się skontaktować z nimi?Jeżeli tak to proszę ,napiszcie na forum w jaki sposób to zrobiliście.
Pozdro
palazzi[/qb]
To dziwne, bo na moje maile odpowiadali blyskawicznie... Na zaden mail Ci nie odpowiedzieli ??? Moze zapominasz podac swojego maila albo cos...

#66336 26/08/2004 16:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale jak wysyłałem maila z outlook express to tez nie odpowiedzieli. A jak wysłałem maila ze strony thepool to odpowiedz była szybko.
Może to taki przesąd, ale kto wie...

#66337 26/08/2004 16:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Oryginalnie wysłał Hernan Cortez:
[qb]nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale jak wysyłałem maila z outlook express to tez nie odpowiedzieli. A jak wysłałem maila ze strony thepool to odpowiedz była szybko.
Może to taki przesąd, ale kto wie...[/qb]
Właśnie ja do nich majle pisałem ze strony thepool.com i na żadnego mi do dzisiaj nie odpowiedzieli.A jaki jest ich adres e-mail,bo jakoś na stronie nie mogłem go znaleźć?Może właśnie jak z outlooka wyślę to wtedy mi odpowiedzą.

#66338 26/08/2004 17:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252

#66339 09/09/2004 11:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Czesc,

Moglbyu mi ktos w skrocie napisac co zrobic, zeby wyplacic kase na Moneybookers? Obrot zrobilem, mam ponad 50 euro nadwyzki. Na razie napisalem maila i nie dostalem odpowiedzi. Maila wysylalem z ich strony. Czy wyslac jeszcze raz na [email]info@thepool?<br[/email] />
Pozdrowienia

Wojtek

#66340 09/09/2004 18:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Sam juz moge odpowiedziec: Bardzo szybko odpowiedzieli na maila wyslanego ze strony. Wyslalem im namiary konta w Moneybookers i przeslali kase w 5 minut.

Odpowiadali z adresu:
[email protected]

Pozdrowienia

Wojtek

#66341 29/10/2004 19:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A wiec ja teraz mam ten sam problem. Kasa jest na The pool i chciałbym ją wypłacić na MB albo do normalnego banku? Mam im wysłac maila ze strony (jesli na MB to podac same namiary konta czy tylko email)?

#66342 29/10/2004 21:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Okej juz sobie poradzilem, kasa jest na MB:)

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1