|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Założę sobie jeszcze jeden temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na koncie w GB posiadam 20Euro.Niedługo dostanę jakiś bonus za polecenie więc będzie więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Postaram się z tych 20 Euro, które teraz mam zrobić coś koło 50, a jak dostanę drugie 20 Euro to z 40 będę chciał zrobić Stówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zobaczmy czy się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
0 live'a, tylko spokojne przemyślane kupony lub singielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wpisy wnoszące coś do tematu mile widziane.Podpowiedzi również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrawiam FSevEn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Powiem jeszcze tyle, że już nigdy w życiu nie zagram piłki nożnej w poniedziałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (wczorajsze 2 wpadki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dziś CL, zrobię analizę i wrzucę jakiś kupon,może dwa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Dziś chodzą mi po głowie trzy zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak jak powiedziałem będzie tu prezentowane spokojne grania byc może w dłuższym okresie czasu. Z 20 Euro chce dorobić sie kapitału.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Dziś startuje nowa edycja Champions League <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam pewną zasadę której zawsze się trzymam jeśli chodzi o realne granie.Rzadko typuje pierwsze kolejki lig, czy pierwsze rundy tenisa.Dziś jednak robię wyjątek.
Pierwsze spotkanie które mnie zainteresowalo to spotkanie Olimpiakosu z Valencią. Pierwsi w gazie.Fanstastyczny start w lidze-3 zwycięstwa bramki 7-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezły wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na przeciwko greckiej drużyny staną dziś zawodnicy hiszpańscy którzy również prezentują się bardzo dobrze jak dotąd w lidze hiszpańskiej 2 mecze,2 zwycięstwa,bramki 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pełny stadion greckiej drużyny,12 zawdonik w postaci kibiców oraz problemy kadrowe Valenci przemawiają za tym aby w tym meczu postawic na drużynę gospodarzy. Ja gram 1X, 1.41 w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Drugi mecz ktory będzie mnie interesował dzisiejszego wieczoru to mecz włoskiej Romy z pogromcą Legii Warszawa Shahtarem Donieck.Jeśli chodzi o ten mecz widzę tutaj dwa zdarzenia godne gry.Mianowicie zagram że Włosi strzelą bramkę.Typ wydaję się dośc pewny tak samo jak jego kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Drugim typem jest over 2,5.Tu kurs już bdb. Drużyna Romy w ostatniej a zarazem pierwszej kolejce Serie A pokonała zespół Livorno 2-0 kontrolując spotkanie.Taki własnie jest ich bilans bramkowy.Natomiast drużyna Shahtau w tym sezonie strzeliłą juz 17 bramek w bodaj 8 meczach.Upatruje strzelenie jeden bramki przez przyjezdnych pod koniec spotkania ale wcześniej myslę zrobią to Włosi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mój typ to, że Roma strzeli gola 1.11 w GB
1.41*1.11=1.57 4E możliwy zysk 2.28E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Własnie otrzymalem Referal bonus 20 EURO od GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Stan konta: 36 Euro (4Euro w grze) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
AAAAAAAA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zagrałem wariata może sie poszczęści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Na CL same Overy za 0.48 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka