|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
99 procent wesel organizujo finansowo rodzice
bioro kredyty żeby ciotka Grażyna nie objechała na bazarze
pacyfek nie poważa
spaliłbym się ze wstydu żeby matka wydała plny na starego konia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Naszym zdaniem wódka powinna mieć tylko jeden smak, a dokładnie - smak wódki czyli kogo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Chudy wspomniał o firmie eventowej...dobry pomysł, tylko podaj termin, bo nie wiem jak z czasem sie ogarniemy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
o! zapomniałem o Baczewskim, też dobra gołda.
Teraz jest taki wybór wódek na rynku że wszystko zależy tylko od tego ile kasy che się na to przeznaczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
99 procent wesel organizujo finansowo rodzice
bioro kredyty żeby ciotka Grażyna nie objechała na bazarze
pacyfek nie poważa
spaliłbym się ze wstydu żeby matka wydała plny na starego konia a ty pacyfku za swoje w 100% robiłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Wódka może być dobra, bardzo dobra albo doskonała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobra nie podrabiana jak na razie bo ciut droższa od Main streamu A jak brat ma dużo sałaty to tylko Belvedere
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja miałem tylko przyjęcie,miałem już dziecko roczne
i swoje pln-y
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Biczu, parę butelek spożyłem tego trunku, ale stwierdziłem, że Austriaków pasł nie będę polskimi złotówkami..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dla mnie Wesela w stylu remiza to najgorsze balety Wszystko udawane. Wiejske zabawy i wszystko za pożyczone pieniądze Albo za te z kopert Nie powazam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Chudy wspomniał o firmie eventowej...dobry pomysł, tylko podaj termin, bo nie wiem jak z czasem sie ogarniemy oni mają już wszystko (incl.) tylko muszą wybrać alkohol i tu właśnie jest problem bo wiecie jak jest wódką teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
99 procent wesel organizujo finansowo rodzice
bioro kredyty żeby ciotka Grażyna nie objechała na bazarze
pacyfek nie poważa
spaliłbym się ze wstydu żeby matka wydała plny na starego konia dla mnie to też kpina, robić coś na kredyt albo na konto rodziców i jeszcze do tego z mega pompą a potem kasiora z wesela z automatu transferowana na konta sponsorów albo kredytodawców Żeby wyprawić wesele powinno najpierw się na nie zarobić a jeszcze wcześniej dorosnąć do tego żeby zorganizować z głową takie przedsięwzięcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, parę butelek spożyłem tego trunku, ale stwierdziłem, że Austriaków pasł nie będę polskimi złotówkami.. Ale jakościowo daje radę naprawdę A wielkim fanej czystej nie jestem Co nie znaczy że nie wypiło się kilku cystern... Premium Brzoskwiniowa. Bols. Żytnia. Balsam Pomorski Młodość była okrutna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczu, parę butelek spożyłem tego trunku, ale stwierdziłem, że Austriaków pasł nie będę polskimi złotówkami.. burbon to jednak prawdziwy patriota 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Premium brzoskwiniowa? Bożesz Ty mój! Zawsze myślałem że wódka Premium to dla degeneratów i zboczeńców, a brzoskwiniowa to już w ogóle wyższy stan umysłu. Biczyk, cenię w Tobie szczerość ale za tą premium... tracisz 10pkt szacuna i 5 pkt zdrowia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jelczu jak tam zarobki w gronie pedagogicznym ? jest dobrze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Biczu, parę butelek spożyłem tego trunku, ale stwierdziłem, że Austriaków pasł nie będę polskimi złotówkami.. burbon to jednak prawdziwy patriota  to jest perfekcja..zamówiłem karton i....nawet do Irlandii tamtejsi mi dziubnęli.. miód malina [ wodkadworsierakow.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Ja pierdzielę, ale monotematyczni jesteście. Albo o dupach albo o gołdzie tylko umiecie gadać  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Premium brzoskwiniowa? Bożesz Ty mój! Zawsze myślałem że wódka Premium to dla degeneratów i zboczeńców, a brzoskwiniowa to już w ogóle wyższy stan umysłu. Biczyk, cenię w Tobie szczerość ale za tą premium... tracisz 10pkt szacuna i 5 pkt zdrowia. co zrobisz Lepsze Premium Brzoskwinia niż potówka od Pani Mireczki z Pralki Frania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|