|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38 |
Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem żaden wałek, tylko wygrana fawroyta jeśli już. Jeszcze mam pytanie z jakiej pan jest firmy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38 |
hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hahahahha " z jakiej pan jest firmy " a ja z tym meczem to bym taki hop siup do przodu nie byl , cenie druzyne Groningen ostatnio coraz bardziej !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo Jak wrocisz z profa to wklej skan kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38 |
Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
....Sparta jak i Slavia sa cieniami druzyn sprzed kilku sezonow ,gram dzis przeciwko obu tym zespolom ale w obu przypadkach podepre sie remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko maleńka poprawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sparta jest cieniem samej siebie sprzed paru lat ,a Slavia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> juz wtedy była....cienka i na tym poziomie pozostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wracając do strzeli/nie strzeli. Nie cierpie tych opcji. Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce - nie grywam takich zakładów. Predzej już "obie strzelą/obie nie strzelą" i tu opowiadałbym sie za "NIE" w meczach obu druzyn z Pragi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38 |
Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe. To forum nigdy nie doścignie takich forum światowych jak Tipovani czy Sport Bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> OK ,to juz idź stawiać siano ,bo jak bedziesz tu odpowiadał na kazdy post to Ci bude zamkną i fortuna przejdzie koło nosa. Mnie tez chwilen ie bedzie ,bo ide zapytać ciecia ze stadionu w Libercu jaki wynik dzis ustawił. W drodze powrotnej wstapię do "Tipsportu" ,moze nie zablokują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tajski ale jedno ALE mowisz ze lecisz do profa , przy takiej wiadomosci juz by mnie nie bylo ,a Ty dalej tu siedzisz , COS TU NIE GRA , nie podwazam Twojej wiarygodnosci tylko ja sprobuje lekko sprawdzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
to leć do profa bo jeszcze kursy spadną???? rozbijasz świnke skarbonke i grasz za całość??? ja tam tego nie gram mam przeczucie że te twoje koneksje to wyssane z palca fantasmogorie...a tajski to znany internetowy napinacz vel Adam12...;)
PS Włodar też dziś grał zakład że strzeli bramke...................................................................ale w klubie nikt nie podzilił tego entuzjazmu i jakoś nikt nie szturmuje tego zakładu...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[color:"red"] Zaraz powyrzucam stad niektorych:] Smiac albo gratulowac bedziecie po meczu, a teraz lepiej niech niektorzy wyluzuja. Do kolegi tajskiego mam uwage, wielu tu bylo takich co pisali o roznych walkach z pewnego zrodla, napisz swoje argumenty w inny dostepniejszy i mniej natarczywy sposob, a moze cos z tego bedzie. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Analizowałem, analizowałem i wyszło mi że najpewniejsze dziś jest to że Wisła pokona Greków.
Pozostałe mecze bardzo ciężkie.
Legia powinna wygrać, ale... przecież oni są w fatalnej dyspozycji. Mam wrażenie że piłkarze grają obrażeni na trenera lub na zarząd. 3mam za nich kciuki, ale nawet na 1x pieniędzy nie wyłożę.
Z pozostałych spotkań może warto próbować Tottenham x2, Espanyol x2 (Artmedia beznadziejna ostatnio) oraz Grasshoppers 2 lub x2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38 |
hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Moim zdaniem Legia znowu przegra. Wywnioskowałem to na podstawie:
1) Dotychczasowych wyników w pucharach - nawet, gdy byli w lepszej dyspozycji i posiadali lepszy skład, przegrywali na tym poziomie rozgrywek
2) Obecnej formy piłkarzy
3) Doświadczenia - ostatnio jest tak, że jak przyjeżdża do nas drużyna, której jeszcze bardziej się nie wiedzie, to i tak właśnie ona się przełamuje w meczu z Polakami
Nie postawiłbym na Legię ani grosza, ponieważ to liliput na glinianych nogach i w tej sytuacji zawsze może przegrać, ale będę im kibicował...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nie rozumiem optymizmu co do Wisły? Przecież Wiswła jest cieńka jak nigdy,widziałem mecz z Pogonią, żałoba...
Iraklis to solidny grecki klub, a liga tam stoi na wyższym poziomie niż u nas.Wiślacy może i poprawili obrone,ale w ataku grają tragicznie,brakuje lidera,rozegrania,celnosci podań,pomysłu na gre do tego plaga komtuzji w drużynie. Jak dla mmnie za kursy około 1,6 to smiech taki mecz grać,wole dac X2 bo coś mi się widzi,że Wisełka kolejny raz da ciała w pucharach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce... dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Ja bardziej myśle o zagraniu "nie będzie 0:0" i dlatego też raczej na taką właśnie opcje sie skusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> Tym bardziej iż pisałaś że oba praskie teamy grają raczej marniutko,mam nadzieje ze w obronie szczególnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zawodowcu - wklej ten kuponik co posłałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - co Ci szkodzi,przecież nikt Ci go nie ukradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Legia wygląda na remis lub under. Obydwie ekipy w kryzysie,obydwie grają kaszane,z tym , ze austryjacy jednak bardziej markowi w Europie,za to Legia u siebie.Remis 4/10 lub under 2,5 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe. Jak wygrasz kup jakis slownik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|