Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#663826 14/09/2006 13:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem

Bonus: Unibet
#663827 14/09/2006 13:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem
żaden wałek, tylko wygrana fawroyta jeśli już.

Jeszcze mam pytanie z jakiej pan jest firmy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#663828 14/09/2006 13:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo

#663829 14/09/2006 13:20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hahahahha " z jakiej pan jest firmy " a ja z tym meczem to bym taki hop siup do przodu nie byl , cenie druzyne Groningen ostatnio coraz bardziej !!

#663830 14/09/2006 13:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo
Jak wrocisz z profa to wklej skan kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#663831 14/09/2006 13:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#663832 14/09/2006 13:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
....Sparta jak i Slavia sa cieniami druzyn sprzed kilku sezonow ,gram dzis przeciwko obu tym zespolom ale w obu przypadkach podepre sie remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko maleńka poprawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sparta jest cieniem samej siebie sprzed paru lat ,a Slavia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> juz wtedy była....cienka i na tym poziomie pozostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wracając do strzeli/nie strzeli.

Nie cierpie tych opcji.

Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce - nie grywam takich zakładów.

Predzej już "obie strzelą/obie nie strzelą" i tu opowiadałbym sie za "NIE" w meczach obu druzyn z Pragi.

#663833 14/09/2006 13:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe. To forum nigdy nie doścignie takich forum światowych jak Tipovani czy Sport Bet

#663834 14/09/2006 13:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

OK ,to juz idź stawiać siano ,bo jak bedziesz tu odpowiadał na kazdy post to Ci bude zamkną i fortuna przejdzie koło nosa.

Mnie tez chwilen ie bedzie ,bo ide zapytać ciecia ze stadionu w Libercu jaki wynik dzis ustawił.
W drodze powrotnej wstapię do "Tipsportu" ,moze nie zablokują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#663835 14/09/2006 13:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
tajski ale jedno ALE mowisz ze lecisz do profa , przy takiej wiadomosci juz by mnie nie bylo ,a Ty dalej tu siedzisz , COS TU NIE GRA , nie podwazam Twojej wiarygodnosci tylko ja sprobuje lekko sprawdzic

#663836 14/09/2006 13:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
to leć do profa bo jeszcze kursy spadną???? rozbijasz świnke skarbonke i grasz za całość??? ja tam tego nie gram mam przeczucie że te twoje koneksje to wyssane z palca fantasmogorie...a tajski to znany internetowy napinacz vel Adam12...;)

PS Włodar też dziś grał zakład że strzeli bramke...................................................................ale w klubie nikt nie podzilił tego entuzjazmu i jakoś nikt nie szturmuje tego zakładu...;)

#663837 14/09/2006 14:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
[color:"red"] Zaraz powyrzucam stad niektorych:]
Smiac albo gratulowac bedziecie po meczu, a teraz lepiej niech niektorzy wyluzuja.
Do kolegi tajskiego mam uwage, wielu tu bylo takich co pisali o roznych walkach z pewnego zrodla, napisz swoje argumenty w inny dostepniejszy i mniej natarczywy sposob, a moze cos z tego bedzie.
[/color]

#663838 14/09/2006 14:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Analizowałem, analizowałem i wyszło mi że najpewniejsze dziś jest to że Wisła pokona Greków.

Pozostałe mecze bardzo ciężkie.

Legia powinna wygrać, ale... przecież oni są w fatalnej dyspozycji. Mam wrażenie że piłkarze grają obrażeni na trenera lub na zarząd. 3mam za nich kciuki, ale nawet na 1x pieniędzy nie wyłożę.


Z pozostałych spotkań może warto próbować Tottenham x2, Espanyol x2 (Artmedia beznadziejna ostatnio) oraz Grasshoppers 2 lub x2.

#663839 14/09/2006 14:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 38
hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#663840 14/09/2006 14:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Moim zdaniem Legia znowu przegra.
Wywnioskowałem to na podstawie:

1) Dotychczasowych wyników w pucharach - nawet, gdy byli w lepszej dyspozycji i posiadali lepszy skład, przegrywali na tym poziomie rozgrywek

2) Obecnej formy piłkarzy

3) Doświadczenia - ostatnio jest tak, że jak przyjeżdża do nas drużyna, której jeszcze bardziej się nie wiedzie, to i tak właśnie ona się przełamuje w meczu z Polakami

Nie postawiłbym na Legię ani grosza, ponieważ to liliput na glinianych nogach i w tej sytuacji zawsze może przegrać, ale będę im kibicował...

#663841 14/09/2006 14:14
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nie rozumiem optymizmu co do Wisły?
Przecież Wiswła jest cieńka jak nigdy,widziałem mecz z Pogonią, żałoba...

Iraklis to solidny grecki klub, a liga tam stoi na wyższym poziomie niż u nas.Wiślacy może i poprawili obrone,ale w ataku grają tragicznie,brakuje lidera,rozegrania,celnosci podań,pomysłu na gre do tego plaga komtuzji w drużynie.
Jak dla mmnie za kursy około 1,6 to smiech taki mecz grać,wole dac X2 bo coś mi się widzi,że Wisełka kolejny raz da ciała w pucharach.

#663842 14/09/2006 14:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce...

dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Ja bardziej myśle o zagraniu "nie będzie 0:0" i dlatego też raczej na taką właśnie opcje sie skusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
Tym bardziej iż pisałaś że oba praskie teamy grają raczej marniutko,mam nadzieje ze w obronie szczególnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#663843 14/09/2006 14:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

zawodowcu - wklej ten kuponik co posłałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - co Ci szkodzi,przecież nikt Ci go nie ukradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#663844 14/09/2006 14:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Legia wygląda na remis lub under.
Obydwie ekipy w kryzysie,obydwie grają kaszane,z tym , ze austryjacy jednak bardziej markowi w Europie,za to Legia u siebie.Remis 4/10 lub under 2,5 5/10

#663845 14/09/2006 14:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe.

Jak wygrasz kup jakis slownik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, $-man, rafal08, Sensei), 1,857 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1