Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 112 1 2 28 29 30 31 32 111 112
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce

powinien sobie ten sklad poradzic z serbami

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
ale blisko mieszka nie trzeba sie ruszac nigdzie laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by tronk
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce

powinien sobie ten sklad poradzic z serbami

nie kracz bo my wiemy jak Polacy potrafia zagrac na luzie smile

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Ja dziś idę szczupłymi stawkami w stronę Gibraltaru, tak mi się widzi grin

Gibraltar Gibraltar v Liechtenstein
(Wynik końcowy) 5.00

Gibraltar i powyżej 2.5 Gibraltar v Liechtenstein
(Wynik/Suma goli) 9.00

Poniżej 10.0 Gibraltar v Liechtenstein
(Rzuty rożne) 2.00

Poniżej 4.5 Gibraltar v Liechtenstein
(1. połowa - Azjatyckie rzuty rożne) 2.000







Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Prognozy nie są optymistyczne - trzy godziny przed meczem towarzyskim reprezentacji Polski z Serbią zaczęło padać i taka pogoda ma się utrzymać do końca spotkania. A murawa na stadionie Lecha już we wtorek była w opłakanym stanie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Polska i BTS @4.50 boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Gibraltar boks

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Uve87
Gibraltar boks

Cabrera nastaw tam celownik, rozhuśtaj dobrze nogę i szczelaj nam gole laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
komu oni tam tak kurwią na tym u-21

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by BeneQ
Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii laugh
No i do kogo pretensje że nie zrobili? Widocznie byli za cieńcy skoro tak długo kisili sie w Wiśle Kraków, Franek z reszta już w 1993r strzelił gola w lidze francuskiej, ale taki był dobry że do kraju wrócił. Kowal to inna liga ,ale on chyba ze dwa razy miał złamaną nogę w Hiszpanii, wygląda na to że był kontuzjogenny, gorzała też swoje zrobiła.


do was laugh

a poważnie piłkarze są leniwi a nie ciency. Jedynym nieleniwym graczem był Lewy i tylko on zrobił karierę. Zapieprzał po treningach ostro. Wiem coś o tym bo Osoliński gra w Pogoni Siedlce a kumpel z redakcji ekstraklasa.net z tego klubu który mnie zna zabrał ze mną z nim na wywiad. I trochę się dowiedziałem. Miał też dużo szczęścia z losem kariery o czym nie będę opowiadał (jakby rodzice mu nie opłacili drogiej rehabilitacji tak amen), ale jeszcze większego w jaki sposób piłka go odnajdywała na boisku. Czemu Petrescu wypierdolili przepraszam za wyrażenie? Bo zrobili to piłkarze którzy narzekali. Narzekał nawet Błaszczykowski, bo myślał że talentem coś wyciągnie. Niestety w Borussii się przekonał że tak nie jest więc tam nauczył się zapieprzać co było widać na meczach kadry. A wracając do sezonu później, gdzie potem mieli jego sił w nogach na tyle dużo, że robili ze Skorżą w Ekstraklasie co chcieli ogrywając każdego. Do zdobycia mistrzostwa nie przegrali żadnego meczu (niby to nie taki wyczyn bo poziom w tej Ekstraklasie dla europejskiego szanującego się klubu to pożal się Boże gra treningowa, oby się $ zgadzały). Gdyby 5 lat temu zapieprzałby Żuraw, Franek, Kosa i inni to gwarantowałbym że mieliby LM co sezon. Niestety teraz w futbolu trzeba ostro trenować aby coś osiągnąć. Za dużo tam pieniędzy że można chlać jak to czynili 15 lat temu. Chlał Sypek, ale to jest człowiek który się urodził ze wszystkim. Zapieprzał od dzieciaka z tego co czytałem w książce. Szkoda mi go, bo serio było widać w TV że byłby fantastyczny, coś pomiędzy Milikiem a Lewandowskim. Wtedy też astronomiczne kwoty to tylko w Realu co było już za totalnie dużo. A teraz to norma. To nie jest piłka ręczna czy siatkówka że Polacy wymiatają w tą dyscyplinę a praktycznie nie muszą trenować bo mają ambicje i talent. Te cechy nie wystarczą już w futbolu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Biczu
komu oni tam tak kurwią na tym u-21
Osuchom smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by tronk
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce

powinien sobie ten sklad poradzic z serbami

nie kracz bo my wiemy jak Polacy potrafia zagrac na luzie smile

racja, ale obym sie nie mylil kula

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
2.50 rower 2.5 na gibra boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Uve87
Gibraltar boks

To ja btsa poproszę @2.25

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Szkoda że z tego Gibraltaru live nie nadają bo chętnie bym obejrzał w końcu piłkę na najwyższym poziomie wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to na Gibraltarze nie wymyślono jeszcze telewizji ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Biczyk, metro zajebisty środek transportu:-)

Dziś miałem plana na mecz naszych wirtuozów ale pogoda jest jaka jest więc zagram co planowałem tylko stawki będą lekkopółśmieszne,
Bts do ht @4,90
CS do ht 2-1 @21
CS do ht 1-1 @8
boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wielkie księstwo Liechtenstein 1

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Biczu
wielkie księstwo Liechtenstein 1

00 jest na becie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
cofnęli
oszukali wink

Strona 30 z 112 1 2 28 29 30 31 32 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1