|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce
powinien sobie ten sklad poradzic z serbami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ale blisko mieszka nie trzeba sie ruszac nigdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce
powinien sobie ten sklad poradzic z serbami nie kracz bo my wiemy jak Polacy potrafia zagrac na luzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ja dziś idę szczupłymi stawkami w stronę Gibraltaru, tak mi się widzi  Gibraltar Gibraltar v Liechtenstein (Wynik końcowy) 5.00 Gibraltar i powyżej 2.5 Gibraltar v Liechtenstein (Wynik/Suma goli) 9.00 Poniżej 10.0 Gibraltar v Liechtenstein (Rzuty rożne) 2.00 Poniżej 4.5 Gibraltar v Liechtenstein (1. połowa - Azjatyckie rzuty rożne) 2.000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Prognozy nie są optymistyczne - trzy godziny przed meczem towarzyskim reprezentacji Polski z Serbią zaczęło padać i taka pogoda ma się utrzymać do końca spotkania. A murawa na stadionie Lecha już we wtorek była w opłakanym stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Polska i BTS @4.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Gibraltar 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Gibraltar  Cabrera nastaw tam celownik, rozhuśtaj dobrze nogę i szczelaj nam gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
komu oni tam tak kurwią na tym u-21
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Chodzi o to, że oni powinni zrobić karierę - no i nawet jeszcze Brożek który był w miarę młodym talentem. Ale Król? No sory, ale dla mnie to ktoś aktualnie pokroju Kuświka z Lechii  No i do kogo pretensje że nie zrobili? Widocznie byli za cieńcy skoro tak długo kisili sie w Wiśle Kraków, Franek z reszta już w 1993r strzelił gola w lidze francuskiej, ale taki był dobry że do kraju wrócił. Kowal to inna liga ,ale on chyba ze dwa razy miał złamaną nogę w Hiszpanii, wygląda na to że był kontuzjogenny, gorzała też swoje zrobiła. do was  a poważnie piłkarze są leniwi a nie ciency. Jedynym nieleniwym graczem był Lewy i tylko on zrobił karierę. Zapieprzał po treningach ostro. Wiem coś o tym bo Osoliński gra w Pogoni Siedlce a kumpel z redakcji ekstraklasa.net z tego klubu który mnie zna zabrał ze mną z nim na wywiad. I trochę się dowiedziałem. Miał też dużo szczęścia z losem kariery o czym nie będę opowiadał (jakby rodzice mu nie opłacili drogiej rehabilitacji tak amen), ale jeszcze większego w jaki sposób piłka go odnajdywała na boisku. Czemu Petrescu wypierdolili przepraszam za wyrażenie? Bo zrobili to piłkarze którzy narzekali. Narzekał nawet Błaszczykowski, bo myślał że talentem coś wyciągnie. Niestety w Borussii się przekonał że tak nie jest więc tam nauczył się zapieprzać co było widać na meczach kadry. A wracając do sezonu później, gdzie potem mieli jego sił w nogach na tyle dużo, że robili ze Skorżą w Ekstraklasie co chcieli ogrywając każdego. Do zdobycia mistrzostwa nie przegrali żadnego meczu (niby to nie taki wyczyn bo poziom w tej Ekstraklasie dla europejskiego szanującego się klubu to pożal się Boże gra treningowa, oby się $ zgadzały). Gdyby 5 lat temu zapieprzałby Żuraw, Franek, Kosa i inni to gwarantowałbym że mieliby LM co sezon. Niestety teraz w futbolu trzeba ostro trenować aby coś osiągnąć. Za dużo tam pieniędzy że można chlać jak to czynili 15 lat temu. Chlał Sypek, ale to jest człowiek który się urodził ze wszystkim. Zapieprzał od dzieciaka z tego co czytałem w książce. Szkoda mi go, bo serio było widać w TV że byłby fantastyczny, coś pomiędzy Milikiem a Lewandowskim. Wtedy też astronomiczne kwoty to tylko w Realu co było już za totalnie dużo. A teraz to norma. To nie jest piłka ręczna czy siatkówka że Polacy wymiatają w tą dyscyplinę a praktycznie nie muszą trenować bo mają ambicje i talent. Te cechy nie wystarczą już w futbolu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
komu oni tam tak kurwią na tym u-21 Osuchom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
salamon w 1skladzie, adas widze proboje mlodego na stoperce
powinien sobie ten sklad poradzic z serbami nie kracz bo my wiemy jak Polacy potrafia zagrac na luzie  racja, ale obym sie nie mylil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
2.50 rower 2.5 na gibra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Gibraltar  To ja btsa poproszę @2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Szkoda że z tego Gibraltaru live nie nadają bo chętnie bym obejrzał w końcu piłkę na najwyższym poziomie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to na Gibraltarze nie wymyślono jeszcze telewizji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Biczyk, metro zajebisty środek transportu:-) Dziś miałem plana na mecz naszych wirtuozów ale pogoda jest jaka jest więc zagram co planowałem tylko stawki będą lekkopółśmieszne, Bts do ht @4,90 CS do ht 2-1 @21 CS do ht 1-1 @8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wielkie księstwo Liechtenstein 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
wielkie księstwo Liechtenstein 1 00 jest na becie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
cofnęli oszukali 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|