|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
tak czy inaczej panie turek ... koncz pan ten mecz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
na podstawie meczu towarzyskiego stwierdzac czy awansujemy  nie robmy sobie jaj ja to stwierdzam na podstawie całokształtu, kiedys stwierdzałem a nie po dzisiejszym meczu ktory ogladałem 2 minuty....szkoda oczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Ok, klepnięte. Kto ma inne zdanie w temacie TOP3 to niech spierdala.  a tak bajdełej...paczam na koszykówkę - Stelmet gra..było w drugiej kwarcie bodajże 41 - 29, pogrom myślę, a obecnie 54-50.. handluja, bieremy gosci to oni są gośćmi.. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teo, ale ma chłop jebnięcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ide bo sie zdenerwowałem tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
1 Powyżej 14 Polska v Serbia (Suma rzutów rożnych) 23/03/2016 Brak 13.00 Odbędzie się 2 Polska Polska v Serbia (Wynik końcowy) 23/03/2016 Brak 2.00 Odbędzie się
kurwa 1 korner brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na podstawie meczu towarzyskiego stwierdzac czy awansujemy  nie robmy sobie jaj ja to stwierdzam na podstawie całokształtu, kiedys stwierdzałem a nie po dzisiejszym meczu ktory ogladałem 2 minuty....szkoda oczu eliminacje udane przeciez zle nie bylo, mowiac krotko dobre eliminacje dzisiejszy mecz 2polowa slaba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Janusze jaki doping po gwizdku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Szczesny daje radę i Rybus fajnie pograł dzisiaj, nie chętnie ale Kanar dobry mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Teodor to chyba jakieś kwity ma na Rebrowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
spoko tronk , bedzie co ma byc, ale wg mnie bedie jak zawsze czyli dupa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wierzyc trzeba, bo jest lepszy kolektyw niz to bylo za smudy czy fornala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Najważniejsze cenne 3 punkty i to że w 1 meczu nie straciliśmy gola. Dobra zaliczka przed rewanżem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
podsumowując...fajny mecz i tyle się działo...śledzie zrobiłem w oleju z cebulą i jabłkiem, sushi z biedronki operdoliłem i...małe dwa drynki..dziękuję za emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
8 zł zysku ugrałem dziś na live, starczy na dzis ide spac plus to plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Poluję sobie znowu na ako over @200 i mam z piłeczki Polska win i obie szczelo oraz Słowenia win i obie szczelo. Wieczorem będzie można się ze mnie pośmiać  moim skromny zdaniem Słowenia over to bardzo śmiałe posunięcie ale jak to mówią do odważnych świat należy  Moje pefki to Włochy u20 win i Finlandia u21 x2. Dzisiaj gram przeciw naszym  dodatkowo DW 1:0 i 2:1 pograny więc jakiś tam plus dziś jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Takiego piachu naszej repry nie widziałem ładnych kilka lat... Zwycięstwo centralnie CUDEM. Zero gry z przodu, Krycha statysta, ten salomon bez sensu, a jak Pazdan wszedł od razu zagrożenie pod naszą bramką stworzył. Grosik z Rybusem - jak cię mogę, ale Piszczek nie wykorzystany zupełnie. Ile razy stał przy linii i rozkładał ręce? 5? 6? Środek pola oddaliśmy zupełnie, chwililiście Zielińskiego, a mnie się włos jeżył na głowie, zero gry obronnej. Lewy z Milikiem wracali pod własną 16, zeby ten burdel ogarnąć. A gol z przypadku. Powinniśmy w beret dostać 1-3 czy 1-4. Najgorszy na boisku Krycha. Czemu nie zszedł wcześniej? Przecież ewidentnie bez formy. Ciągle 3 Serbów na 1 Polaka bylo, z taką formą będzie na ME jak zwykle, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor... KURWA! Co się dzieje!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Trener Janusz Wielki 5 min ·
Czasami mam wrażenie, zwłaszcza po takim cyrku jak dzisiaj na poznańskim kartoflisku, że na świecie nie ma już żadnych jobów, bo wszystkie ja mam. Wszyscy się spuszczają, że wygraliśmy z serbskimi harcerzami. Super, o ja pierdolę, kurwa mać. To jest taka świetna wiadomość, jakby od Waltera Hofera odkupić walkie-talkie, a Lewandowskiemu powiedzieć, że jest piłkarzem światowej klasy. Bardziej mnie wkurwia jednak ten szczaw Bielik. Myśli, że jest niczym dostojnym, angielskim gentelmenem. Pan piłkarz. Bo on teraz robi karierę na mopie w Arsenalu, a tu reprezentacja czeka. Oż kurwa..., gdyby mi się taki misio Yogi trafił w mojej kadrze olimpijskiej... wióry by leciały z tej jego zachudzonej dupci. Przekonałbym się, co to znaczy grać dla repry! Bielik to będzie Pan piłkarz, jak nauczy się wychlać jednej nocy więcej niż 30 irkuckich drwali na wyrębie wiosennym i wyrucha pół liceum żeńskiego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|