|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie opłaca się Sensi Taniej wyciąć sadełko z bembenka Liposukcja tez na krotka mete. Operacyjne skurczenie zoladka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kur.... Panowie nie waze 150+ tak z 10kg nadwagi nie wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Dowód zakładu - ED8789865521I - Internet Czas zakładu: 23/03/2016 14:32:27 Drukuj! Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Serbia - Nie Polska v Serbia (Czyste konto) 23/03/2016 Brak 1.25 Odbędzie się 2 Powyżej 0.5 Chorwacja v Izrael (Dodatkowa suma goli) 23/03/2016 Brak 1.062 Odbędzie się 3 Poniżej 57.5 Siirt University v Istanbul University (Alternatywna suma) 23/03/2016 Brak 1.28 Wygrana Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty Treble 1 5.684,28 5.684,28 9.706,41
Panowie co sadzicie o d=takim dubelku? W meczu Chorwacji wiecej niż 0,5 bramki oraz Polska strzeli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  @mazinho, nie jestem ekspertem, ale uważam, że jak w meczu Chorwacji z Izraelem obojętnie która drużyna strzeli bramkę, a dodatkowo Polakom uda się ta sama sztuka(nieważne czy z główki, nogi, a nawet ręką) to kupon ci wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
kur.... Panowie nie waze 150+ tak z 10kg nadwagi nie wiecej  kuwa...i o takie coś tyle hałasu ??  he,he...tak z 10 kilo... ludzie stają się niezwykle drobiazgowi... proponuję strzelnicę - zrelaksuj się. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
fechu podaj dogi na dziś  tylko pefki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu podaj dogi na dziś  tylko pefki  Zawstydziłeś mnie ostatnio, schodzę ze sceny, taka kolej losu  Pojawia się świeża krew, nowy sort... Dobra zmiana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
fechu podaj dogi na dziś  tylko pefki  Zawstydziłeś mnie ostatnio, schodzę ze sceny, taka kolej losu  Pojawia się świeża krew, nowy sort... Dobra zmiana  e tam jedna jaskółka wiosny nie czyni  dam ci szanse się zrehabilitować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Poluję sobie znowu na ako over @200 i mam z piłeczki Polska win i obie szczelo oraz Słowenia win i obie szczelo. Wieczorem będzie można się ze mnie pośmiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Generalnie ważne jest co się je, ale ważne tez gdzie i jak [ Linked Image] no i to polskie parówkożerstwo też nie jest zalecane przez dietetyków [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Poluję sobie znowu na ako over @200 i mam z piłeczki Polska win i obie szczelo oraz Słowenia win i obie szczelo. Wieczorem będzie można się ze mnie pośmiać  moim skromny zdaniem Słowenia over to bardzo śmiałe posunięcie ale jak to mówią do odważnych świat należy  Moje pefki to Włochy u20 win i Finlandia u21 x2. Dzisiaj gram przeciw naszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Poluję sobie znowu na ako over @200 i mam z piłeczki Polska win i obie szczelo oraz Słowenia win i obie szczelo. Wieczorem będzie można się ze mnie pośmiać  moim skromny zdaniem Słowenia over to bardzo śmiałe posunięcie ale jak to mówią do odważnych świat należy  Moje pefki to Włochy u20 win i Finlandia u21 x2. Dzisiaj gram przeciw naszym  Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Na porazke Gibra 1.72,wtf ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tylko Biczyk urzęduje w mieście które posiada metro, to on? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
jetpack 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Niezłe kursy w PNA na overy  jakieś propozycje? jeden już siedzi @2,88 trza było grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Niezłe kursy w PNA na overy  jakieś propozycje? jeden już siedzi @2,88 trza było grać  nawet nie widziałem ze teraz grają ten turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
PS. zbliżam się ku końcowi książki Grzesia Króla. Oj żal chłopa, żal... Grzesiu Król ? Że niby w Amice grał i strzelał bramki ? Najbardziej przegrany to był wtedy Frankowski bądź Żurawski, nawet bardziej Kryszałowicz. A najbardziej Sypniewski. Ale jakiś Grzesiu Król? Poważnie? Pamiętam że Maladze strzelił bramki w Pucharze UEFA 15 lat temu, ale tylko tyle? Frankowski i Żurawski a to niby czemu przegrani? Franka to wiem, że Janas wychujał z mundialem u nimców. Ale chyba tylko tyle. Żurawski to już jak w Lechu grał to słyszałem, że miał w Poznaniu 30 kawalerek. A później była jeszcze Wisła i Celtic. No chyba, że o czymś nie wiem. Sypek to tak. Przegrane życie w chuj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
fechu fortuna ma takie ciekawe zakłady
Polska-Serbia wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 3:1 @75 R.Lewandowski-strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 4:1 @100
Chorwacja-Żydki wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 4:1 @100 1.drużyna wygra spotkanie-będzie mniej niż 11,5 rz.rożnych i mniej niż 4,5 żółtych kartek @4 pierwsza bramka padnie z rz.karnego @10
coś szczególnie można pograć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tylko Biczyk urzęduje w mieście które posiada metro, to on? [ Linked Image] Boję się jeździć metrem Ale kolo kozak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|