Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 112 1 2 41 42 43 44 45 111 112
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Loonatic
Takiego piachu naszej repry nie widziałem ładnych kilka lat... Zwycięstwo centralnie CUDEM. Zero gry z przodu, Krycha statysta, ten salomon bez sensu, a jak Pazdan wszedł od razu zagrożenie pod naszą bramką stworzył. Grosik z Rybusem - jak cię mogę, ale Piszczek nie wykorzystany zupełnie. Ile razy stał przy linii i rozkładał ręce? 5? 6? Środek pola oddaliśmy zupełnie, chwililiście Zielińskiego, a mnie się włos jeżył na głowie, zero gry obronnej. Lewy z Milikiem wracali pod własną 16, zeby ten burdel ogarnąć. A gol z przypadku. Powinniśmy w beret dostać 1-3 czy 1-4. Najgorszy na boisku Krycha. Czemu nie zszedł wcześniej? Przecież ewidentnie bez formy. Ciągle 3 Serbów na 1 Polaka bylo, z taką formą będzie na ME jak zwykle, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor...
KURWA! Co się dzieje!?

wiatru nie ma w dupe wieje smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
1polowa przeciez zla nie byla

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by Biczu
Trener Janusz Wielki
5 min ·

Czasami mam wrażenie, zwłaszcza po takim cyrku jak dzisiaj na poznańskim kartoflisku, że na świecie nie ma już żadnych jobów, bo wszystkie ja mam. Wszyscy się spuszczają, że wygraliśmy z serbskimi harcerzami. Super, o ja pierdolę, kurwa mać. To jest taka świetna wiadomość, jakby od Waltera Hofera odkupić walkie-talkie, a Lewandowskiemu powiedzieć, że jest piłkarzem światowej klasy.
Bardziej mnie wkurwia jednak ten szczaw Bielik. Myśli, że jest niczym dostojnym, angielskim gentelmenem. Pan piłkarz. Bo on teraz robi karierę na mopie w Arsenalu, a tu reprezentacja czeka. Oż kurwa..., gdyby mi się taki misio Yogi trafił w mojej kadrze olimpijskiej... wióry by leciały z tej jego zachudzonej dupci. Przekonałbym się, co to znaczy grać dla repry!
Bielik to będzie Pan piłkarz, jak nauczy się wychlać jednej nocy więcej niż 30 irkuckich drwali na wyrębie wiosennym i wyrucha pół liceum żeńskiego.

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by Biczu
Trener Janusz Wielki
5 min ·

Bardziej mnie wkurwia jednak ten szczaw Bielik. Myśli, że jest niczym dostojnym, angielskim gentelmenem. Pan piłkarz. Bo on teraz robi karierę na mopie w Arsenalu, a tu reprezentacja czeka. Oż kurwa..., gdyby mi się taki misio Yogi trafił w mojej kadrze olimpijskiej... wióry by leciały z tej jego zachudzonej dupci. Przekonałbym się, co to znaczy grać dla repry!
Bielik to będzie Pan piłkarz, jak nauczy się wychlać jednej nocy więcej niż 30 irkuckich drwali na wyrębie wiosennym i wyrucha pół liceum żeńskiego.

Zupełnie się nie zgadzam. Chlopaczek młody, ciężko zapierdala na treningach i walczy o swoją przysżłośc i po ki chuj ma się pchać na jakiś turniej o zlote kalesony? Trener powinien z nim pogadać i wogóle go nie powoływać. A potem zdziwienie, że w młodzieżówkach walczymy jak równy z równym a w seniorskiej w palnik ciągle. Bo młodziaki zaruchane jak starzy seniorzy, po 40 meczów w sezonie. Niech walczy, gra w młodzikach ARS a za 2-3 lata będzie z niego pociecha w seniorach. Ja go rozumiem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1 korner! kurwa 1 korner!! co to ma być???

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712

strelec bramki Jakubowski smile szpaku jest git chlopina

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Brawo za walkę orły

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
jakubowski, jakubowski..Jakub Błaszczykowski laugh

to się do kotła nadaje normalnie...wodzirej daje..jakubowski, jakubowski, a kocioł - Jakub Błaszczykowski !!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5

pamiętamy laugh

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by jaga1920

strelec bramki Jakubowski smile szpaku jest git chlopina


że nikt nie ma fragmentu meczu ze stycznia 2008 gdzie grali te sparingi w ciepłych krajach i na Wawrzyniaka Szpaku powiedział Warzywniak to było piękne <3

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dobranoc!
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
co to za kurwa miotły

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
obie siostry
obie krysie
obie kurwy zdaje mi się

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
to jedna jest.. wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ja wiem , ale jak Benek widzi dwie to ca ja mu będę bronił

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by chudy
Ja dziś idę szczupłymi stawkami w stronę Gibraltaru, tak mi się widzi grin

Gibraltar Gibraltar v Liechtenstein
(Wynik końcowy) 5.00 zle

Gibraltar i powyżej 2.5 Gibraltar v Liechtenstein
(Wynik/Suma goli) 9.00 zle

Poniżej 10.0 Gibraltar v Liechtenstein
(Rzuty rożne) 2.00 zle

Poniżej 4.5 Gibraltar v Liechtenstein
(1. połowa - Azjatyckie rzuty rożne) 2.000 zle

Rany julek! kombinowałem co by tu bądź co bądź wyjść na zero a tu kutas Pani Basiu.

Egzotyczna piłka jednak nie przewidywalna,
niech im sam Bóg wybaczy.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
skapczyłem się po napisaniu posta że jedna

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by Biczu
ja wiem , ale jak Benek widzi dwie to ca ja mu będę bronił

grin

Benek z przodu..pacza..

[Linked Image]


Strona 43 z 112 1 2 41 42 43 44 45 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, Sensei, burbon, Akhu), 2,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1