#1.33 ale fakt dla ciebie nie ma niespodzianek po 70 min spotkania, w żadnym meczu
mówię Ci arcypoważnie. 1.33 kurs to kamikadze pomiędzy lidera a wicelidera. Sam dzisiaj spierdaczyłem sprawę chcąc się odegrać na Holandii U17 (o dziwo w pierwszym kuponie jej nie miałem, walnąłem rekreacyjne dwie taśmy na 30-40 spotkań, wczoraj przegrałem - i kolejna znowu poszła wczoraj) no i też Rosję U19 dzisiaj postawiłem (na pierwszej chyba też) nie uwzględniając faktu że wtopili aż 3:0 na wyjeździe z nimi... a Ruskie tak mają, że przez nich się często płacze. Ale pomimo tylu pewniaków Hiszpania wcale takowym nie była. Nie chcę tu się chwalić, że jestem jakimś hiper-super tylko podzielić się tą wiadomością że 3x się zastanawiałem nad tym łaj taki niski kurs... a poza tym towarzyszu ogarnij stary odcinek 997 niedawno wrzucony niezła akcja w nim była
Sam siebie zacytuję Do składu ARG wracają Messi i Aguero. Mascherano zawieszony a Di Maria został w Paryżu. Jak dla mnie no-bet a jakbym musiał to raczej w kierunku Argentyny.
mówię Ci arcypoważnie. 1.33 kurs to kamikadze pomiędzy lidera a wicelidera. Sam dzisiaj spierdaczyłem sprawę chcąc się odegrać na Holandii U17 (o dziwo w pierwszym kuponie jej nie miałem, walnąłem rekreacyjne dwie taśmy na 30-40 spotkań, wczoraj przegrałem - i kolejna znowu poszła wczoraj) no i też Rosję U19 dzisiaj postawiłem (na pierwszej chyba też) nie uwzględniając faktu że wtopili aż 3:0 na wyjeździe z nimi... a Ruskie tak mają, że przez nich się często płacze. Ale pomimo tylu pewniaków Hiszpania wcale takowym nie była. Nie chcę tu się chwalić, że jestem jakimś hiper-super tylko podzielić się tą wiadomością że 3x się zastanawiałem nad tym łaj taki niski kurs... a poza tym towarzyszu ogarnij stary odcinek 997 niedawno wrzucony niezła akcja w nim była
to nie ma znaczenia że gra lider vs vice lider tylko umiejętności drużyn, po prostu im nie wyszło, ja to oglądałem i nie wyglądało to zle ze strony Hiszpanów, potem przełączyłem i nie wiem w sumie co tam się stało.