Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 114 1 2 37 38 39 40 41 113 114
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nie mój Level Burbonie wink
ale piłem kiedyś koniaczek za 9k , nie dał bym za niego 3 smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
Originally Posted by Biczu
nie mój Level Burbonie wink
ale piłem kiedyś koniaczek za 9k , nie dał bym za niego 3 smile

mój też nie... smile
koniak, choćby darmo dawali to nie..
a jak Arderga 10 nie piłeś, to polecam zdecydowanie toast

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jakby ktoś chciał mała ściąga do fpl`a




1. Tottenham: Alderweireld trenuje od dwóch dni i jest gotowy na sobotę. Vertonghen opuści ten weekend, ale powinien zagrać już w DGW33. Lamela, decyzje przed meczem. Kane zagra bez maski!

2. Do treningów powrócił również Younes Kaboul. Emmanuel Eboue zawieszony na rok – to kara za zaleganie z wypłatą kasy dla własnego agenta. Khazri i Kone gotowi do gry. Billy Jones przed meczem przejdzie dodatkowe badania. UPDATE: Eboue dostał 2 tygodnie na spłacenie agenta, po przesłaniu paragonów do FIFA zawieszenie zostanie anulowane. Może jeszcze zdąży wyjść, po raz pierwszy w sezonie, na boisko z podstawowym składem Czarnych Kotów.

3. Crystal Palace: Adebayor z lekkimi potłuczeniami czeka na decyzje przed meczem. McArthur wraca do składu za około 2 tygodnie. Wickham gotowy, w weekend powinien wejść z ławki. Jedinak i Cabaye decyzje przed meczem – leczą drobne urazy.

4. Santi Cazorla truchta, biega, jak zwał. 3-4 tygodnie i wyjdzie w podstawowym składzie. Ramsey nie zagra z Watford ale jest realna szansa, że będzie gotowy już za tydzień. Cech trenuje, w weekend prawdopodobnie znajdzie się już pomiędzy słupkami bramki Kanonierów. Wilshere i Rosicki gotowi na 100%. Pierwszy zagra już w weekend wraz z U21 Arsenalu.

5. AVL: Grealish i Traore decyzje przed meczem.

6. Coutinho potrzebuje odpoczynku – to refleksje Kloppa po reakcji na 13 godzinny lot powrotny do Liverpoolu. Mimo tego trenował dzisiaj . Firmino nie, stąd lokalna prasa sugeruje jego absencję w pojedynku z Totkami. Mecz opuścić ma również Benteke.

7. Walters spędzi poza boiskiem około 6-8 tygodni. W zasadzie dla niego to koniec sezonu. Aktualny sezon kończy również Butland a zastąpi go Given.

8. Tomkins gotowy na starcie z Crystal Palace. Collins i Byram wciąż poza składem WHU.

9. Do treningów wrócił pomocnik WBA – Morrison.

10. Stones powinien być gotowy na weekend.

11. Elliot czeka na wyniki badań, w tym sezonie już nie zagra.

12. Brak nowych kontuzji i urazów w składzie Watford. No może poza Prodlem i Behramim, którzy narzekają na przeziębienie.

13. Dzisiaj (czwartek) jeszcze Swansea: Ayew na 90% opuści spotkanie ze Stoke City. Wciąż ta kostka.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Biczu
ogólnie ceny mają średnio wysokie ale to promo to jest naprawdę promo wink

o kurwa...maja flachę za 63 tysie..ale tylko w ofercie grin

50 letni Glenlivet chyba coś koło 40k chodzi.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744
Likes: 10
Ardbega smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
uznany za Best ten years old wink kiedyś zapewne spróbuje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tvp 2 proponuje odpalić smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Biczu

Jak to promo uaktywnić?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
promocja zaczyna się od jutra
ja to podjadę na puławską do sklepu ale pewno przez stronę też da się

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Fakt. Od jutra...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
0,7 łychy 64 tys. złotych
, ciekawe czy czuć różnice aż taką z łychą powiedzmy za 1 tys.


I tak się nigdy nie przekonam wink

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Odpuść kablówkę! El Clasico oglądaj ZA DARMO w STS TV

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Robert Lewandowski od nowego sezonu

w Manchester City piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Robert Lewandowski od nowego sezonu

w Manchester City piwo

a Zlatan w Legii smile

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Nie poradzi se w angli

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by pacyfista
Robert Lewandowski od nowego sezonu

w Manchester City piwo

100% zostaje w Monachium nie wierzcie w propagandę

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Bullet
Śniło mi się kilka dni temu, że Arka wygrywa dziś 4-0 i nie jest to prima aprilis.

Wiesz...

Oglądałem - fakt że nie cały - mecz Siedlec z Sosnowcem i wcale oni tak słabo nie grali jak wynika to z tabeli.

Inna sprawa że Arka złapała wiatr w żagle i podobnego wyniku - jak w Twoim śnie - nie można całkowicie wykluczyć. smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ino WIELKI Górnik boks

Pogoń kreczować dzisiaj!

Strona 39 z 114 1 2 37 38 39 40 41 113 114

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1