|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Kacpro, taka opcja też jest możliwa. Ja jednak liczę że PartyGaming da dużą kasę (a z tego co ostatnio czytałem ich raporty finansowe to mają jej dużo,hehe) na Gamebookers i własnie z niego uczyni swój priorytetowy produkt jeśli chodzi o rozwój itd. Uważam bowiem, że po co maja oni nadal dalej pompować jeszcze bardziej w coś co i tak już rewelacyjnie działa & prosperuje (mówie o pokerze PartyPoker) skoro mogą zainwestowac w rozwój nowego swojego produktu (czytaj: Gamebookers) i tym samym stać sie konkurencyjnym również na niwie Sports Betting. Reasumując, ja jestem jednak dobrej myśli że pieniążki jakie zainwestuje PartyGaming w Gamebookers przyniosą korzyści...korzyści graczom którzy dostaną jeszcze lepszy produkt. Pożyjemy - zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Spodziewam się że po re-brandingu, zmianie grafiki czy może nawet przeorganizowaniu oddsmakerów, Gamebookers znowu będzie mógł sie pochwalić nie tylko sprawdzoną wiarygodnością i obługą klienta ale również konkurencyjnym towarem. Oby tak sie stało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> To GB ma swoich oddsmakerow? Obilo mi sie o uszy ze kursy sciągaja od innych bukow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
czy wypaty przez MB ksiegowane sa natychmiast w niedziele ? A ile trwa to w zwykły dzien roboczy bo ja juz czekam drugi i narazie nic nie ma nawet emaila od supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
To GB ma swoich oddsmakerow? Obilo mi sie o uszy ze kursy sciągaja od innych bukow. uwierz mi, ze ma i to baaaaardzo wielu oddsmakerow. taka firma jak gb nie moze sobie pozwolic na kopiowanie kursow. poza tym, na chlopski rozum, kto by im dawal kursy na mecze live ? tez by sciagali od innych bukow w trakcie trwania spotkania ? no bez jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze glupi przyklad, ale lepszy nie przychodzi mi teraz do glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
GB ma całe piętro pełne oddsmakerów. Byłem. Widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
To po co im całe piętro skoro oferte ostatnio mają tak biedną jak jakieś dopiero zaczynające buki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Conrad jako pracownik jak słyszałem po postach na forum GB może udzielisz odpowiedzi w jakim kierunku firma się bedzie rozwijać teraz pod egidą partycośtam ?Czy GB w przyszlsci znowu odzyska wizerunek super buka?Czy może będzie tendencja zniżkowa i tak jak teraz utrzyma sie cienizna?Nie wiem czego sie spodziewać zanim ulokuje ewentualnei tam pieniądze,tak jak niektorzy poiszą,sentyment jest,ale ich aktualny poziom to bieda z nędzą i obawiam sie ,że jedyne co sie tam teraz bedzie rozwijać to kasyno poker itp . Odpowiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Gamebookers jest najsolidniejszym bukiem co widać w sondażu wśród użytkowników mecz.pl, pod tym względem zdemolował konkurencję.
Słyszałem natomiast, że oferta tenisowa się obniżyła i będę interweniował w tej sprawie.
W chwili obecnej mamy do czynienie z przeniesieniem firmy na Gibraltar, gdzie mieści się PartyPoker/PartyGaming. Jak tylko to zostanie zakończone to wszystko będzie szło w tym kierunku, by Gamebookers/PartyBets był #1 nie tylko pod względem wiarygodności, ale także pod wieloma innymi względami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Gram w gb od jakiegos czasu- i szczerze polecam tego buka. Wyplaty mam na koncie bankowym po dwoch dniach, mily i rzetelny support, darmowe smsy z wynikami, a do tego cashbacki dla stalych klientow. Widac, ze beda rozwijac oferte livebettingu- oby tak dalej. Mysle, ze uboga oferta na mecze tenisa to tylko przejsciowe problemy.Bardziej martwi mnie, ze od jakiegos czasu znacznie zwiekszaja marżę- kiedyś było po 1.9 w obie strony, a teraz albo 1,85 a zdarza się i po 1,8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
A co do darmowyc smsów to mogły by szybciej dochodzić bo czasami mecz ostatni na kuponie kończy się po 22, a sms przychodzi albo w nocy albo rano. Więc troche długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Jest jakiś limit co do najmniejszej wpłaty do tego buka ? można sobie wpłacić bez problemu 3 dychy, żeby go wypróbować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
Jest jakiś limit co do najmniejszej wpłaty do tego buka ? można sobie wpłacić bez problemu 3 dychy, żeby go wypróbować ? jezeli wplacasz karta to jest to nizsza kwota i wynosi ona 7,83 zlote moneybookers rowniez 7,83 neteller 10 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Jest jakiś limit co do najmniejszej wpłaty do tego buka ? można sobie wpłacić bez problemu 3 dychy, żeby go wypróbować ? jezeli wplacasz karta to jest to nizsza kwota i wynosi ona 7,83 zlote moneybookers rowniez 7,83 neteller 10 euro ok, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Gram w gb od jakiegos czasu- i szczerze polecam tego buka. Wyplaty mam na koncie bankowym po dwoch dniach, mily i rzetelny support, darmowe smsy z wynikami, a do tego cashbacki dla stalych klientow. Widac, ze beda rozwijac oferte livebettingu- oby tak dalej. Mysle, ze uboga oferta na mecze tenisa to tylko przejsciowe problemy.Bardziej martwi mnie, ze od jakiegos czasu znacznie zwiekszaja marżę- kiedyś było po 1.9 w obie strony, a teraz albo 1,85 a zdarza się i po 1,8. O programie lojalnościowym można poczytać sobie tutaj: http://content.gamebookers.com/pl/sg_membership.htmlTen cashback dla stałych klientów jest super, tym bardziej, że jest łatwy sposób by osiągnąć ten pułap baaaardzo szybko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
1. O co chodzi z odsprzedaza zakladu? Przeciez nawet jak sie pomylil nie odsprzeda zakladu za 65% wartosci tylko zagra w druga strone gdzie indziej i straci max 10% - kiedy ma sens odsprzedaz?
2. Czy limity stawek zaleza tylko od zawodow czy od sposobu gry gracza, nie da sie sprawdzic maksymalnej stawki bez zalogowania co nasuwa mi pewne podejrzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - czy osoba zorientowana (Conrad) moglby opisac w miare precyzyjnie zasady limitowania - jesli zaleza wylacznie od rodzaju zawodow OK a jesli nie tylko prosilbym o blizsze przyblizenie zasad limitowania (ja wiem ze moge zalozyc kilka kont i sprawdzic ale profesjonalistom nie chodzi o zabawy w ciuciubabke prawda?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Primo: w ciagu kilku dni moga sie tak drastycznie zmienic kursy, ze na samej sprzedazy mozna zarobic. Secundo: to sprzedaz spotkan na livie przed koncem meczu. Tetrio: czasem mozna zdobyc dodatkowe info o danym spotkaniu, mowiace ze zrobilismy blad stawiajac zaklad i lepiej sprzedac za 2/3 ceny niz stracic wszystko.
Ja jeszcze nigdy nie odsprzedalem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Primo: w ciagu kilku dni moga sie tak drastycznie zmienic kursy, ze na samej sprzedazy mozna zarobic. Secundo: to sprzedaz spotkan na livie przed koncem meczu. Tetrio: czasem mozna zdobyc dodatkowe info o danym spotkaniu, mowiace ze zrobilismy blad stawiajac zaklad i lepiej sprzedac za 2/3 ceny niz stracic wszystko.
Ja jeszcze nigdy nie odsprzedalem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko ze Logan jesli sie 'drastycznie zmienia kursy' to znacznie wiecej zarobimy dajac kontre u innego buka (a chocby i nawet gamebookers) - chyba jest roznica 10 % marzy a 35?? Poza tym na normalnym livie z o wiele mniejsza marza niz w wypadku odsprzedazy kuponu mozna kontrowac do samego konca wiec mozna sprzedawac co widzimisie w praktycznie dowolnej chwili. No i po trzecie nawet jesli sie pomylilo, badz dowiedzialo sie o nowych faktach, mozna ograniczyc strate conajmniej trzykrotnie w porownaniu z odsprzedaza kuponu zagrywajac feralne spotkanie w druga strone - strata wyniesie max 10% a nie 35 - dalej uwazam ze to ,mala' roznica. Pozwolmy sie jednak wypowiedzice Conradowi na dwa pytania zadane puwyzej Pozdrawiam i do uslyszenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
w momencie kiedy wiesz, ze wejdzie wynik w druga strone niz ten ktory obstawiles (np. live), to mozesz skontrowac i byc juz tylko na tym jak to ujales 10%-owym minusie, a do tego sprzedac zaklad, co w sumie da ci jakis tam niewielki ale jednak plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
w momencie kiedy wiesz, ze wejdzie wynik w druga strone niz ten ktory obstawiles (np. live), to mozesz skontrowac i byc juz tylko na tym jak to ujales 10%-owym minusie, a do tego sprzedac zaklad, co w sumie da ci jakis tam niewielki ale jednak plus No ale chyba nie przypuszczasz ze ci z gamebookers sa takimi glupcami, zeby w 'momencie kiedy wiem, ze wejdzie wynik w druga strone niz ten ktory obstawilem' oferowac mi odsprzedaz zakladu dobrzeby bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - czekam cierliwie na odpowiedz Conrada - brak odpowiedzi tez bedzie odpowiedzia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|