|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niech tu przyjdą chłopaki z Białego i się wypowiedzą, ale jak Jaga dzisiaj nie wygra to będzie w dolnej połówce.
H2H ma gorsze od Lechii i Wisły. Ostatni mecz ma w Gliwicach i tam ewentualnie może urwać jeszcze punkt.
To im wystarczy pod warunkiem że dzisiaj wygrają u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Amazonki z Seulu trzymac mi tam under 1.5 gola do ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Niech tu przyjdą chłopaki z Białego i się wypowiedzą, ale jak Jaga dzisiaj nie wygra to będzie w dolnej połówce.
H2H ma gorsze od Lechii i Wisły. Ostatni mecz ma w Gliwicach i tam ewentualnie może urwać jeszcze punkt.
To im wystarczy pod warunkiem że dzisiaj wygrają u siebie. to Zaglebie dalo walkower na Reymonta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
beka z kiboli wisły w Chorzowie, którym odwagi wystarczyło jedynie do wjazdu na bufor, a później zamiast skakać przez płot na rodzinny to kominy groźne miny i bujanie płotem  bez sprzętu ani rusz, pasy przynajmniej nie palą głupa tak jak ci celebrycitak sie ich obecnie okresla w Krakowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Niech tu przyjdą chłopaki z Białego i się wypowiedzą, ale jak Jaga dzisiaj nie wygra to będzie w dolnej połówce.
H2H ma gorsze od Lechii i Wisły. Ostatni mecz ma w Gliwicach i tam ewentualnie może urwać jeszcze punkt.
To im wystarczy pod warunkiem że dzisiaj wygrają u siebie. remis tez nie przekresla szans tylko bedzie trzeba wygrac w gliwicach 4 punkty w 2 meczach i nie ogladamy sie na nikogo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wg mnie w osemce zagra Lechia i Jaga/Korona
|
|
|
Link skopiowany do schowka