|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Piłkarzykom to się pojebało ładnie, głowy w dół i słuchać jak na kazaniu.
Chyba nie wiedzą kto rozwiązał umowę przed jej ogłoszeniem z Trudnosem, Małeckim. Tępe pedały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
trzeba Kura spiac dupy i walczyc o utrzymanie, tam nikt sie nie polozy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Probierz  zawsze miał jaja, szanowany w Zabrzu szkoda że zabrakło jaj przy wystawieniu dzisiejszej jedenastki na mecz skonczy sie wpierdolem i pojedzie na slask z podkulona pizda lamus
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
płaczecie, a spadają dwa Górniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a przy okazji jak ktoś jest z Białego to zapraszam w sobotę o 18 na boczne boisko na mecz II ligi rugby, chłopaki zgłosili się do rozgrywek wygrali 2 mecze, w sobotę debiut w Białymstoku. na pewno nie będzie opierdalania się jak te dzisiejsze gwiazdeczki pizdeczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
trzeba Kura spiac dupy i walczyc o utrzymanie, tam nikt sie nie polozy Nie z tymi grajkami. Mam nadzieję, że u nas chłopaki podziałają u Czarka i cyrkowcy co coś krzyknęli kibicom zdadzą sprzęt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Probierz poda się do dymisji, i to będzie najlepsze rozwiązanie. Piłkarzyki nic nie grają od 5 meczów, rzekłbym całą rundę. W rundzie spadkowej dalszy ciąg blamażu z Probierzem. Nie wyrzucą 5 grajków do rezerw, łatwiej zwolnić trenera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dobrze niech zwolnią, w Zabrzu będzie miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a macie kim z lawki zagrac po podziale ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
trzeba Kura spiac dupy i walczyc o utrzymanie, tam nikt sie nie polozy Nie z tymi grajkami. Mam nadzieję, że u nas chłopaki podziałają u Czarka i cyrkowcy co coś krzyknęli kibicom zdadzą sprzęt. najaktywniejszy Baran i ....?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
biorę  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Widzę na tłiterku grzybuś pierwszy do krzyczenia, jebana kurwa konfident zapomniał jak przepraszał z łzami w oczach, bo kurwiak już drugi sezon siedziałby w chuj wie jakiej lidze.
Jakie to są cipy, 4 mecze, w bramkach 3-13 i oni jeszcze szczekają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a macie kim z lawki zagrac po podziale ? Polecimy juniorami najwyżej. Mystkowski, Falon, Ostaszewski, Świder, Olszewski i jeszcze paru ładnie się pokazuje. Niech kopią, przepierdolą to nikt nie będzie miał do nich pretensji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Jaga całą rundę nic nie gra do przodu, i nie powiecie mi że winni temu są grajkowie, Probierz ze swoimi decyzjami personalnymi i taktycznymi daje dupy całą rundę, dla mnie pierwszy do wyrzucenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Kibice moga czuć się jak goście których przed wystawna kolacja poproszono o założenie najdroższych garniturów i pięknych święcacych brokatem sukni, a następnie już na samej kolacji podano zupkę chińska i jeszcze do niej napluto. taki oto komentarz z forum jagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a macie kim z lawki zagrac po podziale ? Polecimy juniorami najwyżej. Mystkowski, Falon, Ostaszewski, Świder, Olszewski i jeszcze paru ładnie się pokazuje. Niech kopią, przepierdolą to nikt nie będzie miał do nich pretensji. chyba, ze tak patrzac na druga osemke ciezka wskazac choc jednego faworyta do spadku, niby Zabrze ale nie dalbym sobie reki uciac bo strata bedzie malutka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
trzeba Kura spiac dupy i walczyc o utrzymanie, tam nikt sie nie polozy Nie z tymi grajkami. Mam nadzieję, że u nas chłopaki podziałają u Czarka i cyrkowcy co coś krzyknęli kibicom zdadzą sprzęt. najaktywniejszy Baran i ....? baran, drąguś, grzybek i podobno góralski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ten bramkarz rezerwowy jak sie nazywa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Szczelaj Tondela tym cipkom z FC Porno bo tak to się nie ogarną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|