|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Witam.Mam pytanie czy jest szansa walczyc o to z William Hillem. Postawilem wczoraj na Pliskova/Piter w tie braku przy stanie 3-1 za 1.44 , sekunde po tym live sie zawiesza i wskakuje 1-5 dla Hozumi/Kato...jest szansa na zwrot?Rozumiem opuznienia...ale to jest duza roznica w wyniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przepraszam Pana sędziego Szymona Marciniaka za obraźliwe słowa, jakich użyłem pod jego adresem, dokonując wpisu na jednym z portali społecznościowych. W chwili obecnej mogę jedynie wyrazić skruchę z powodu użytych słów i obiecać, że podobna sytuacja w przyszłości nie będzie mieć miejsca" - napisał Paixao w oświadczeniu. i kto wyszedl na pajaca  Najebał się pajac i go poniosło  Wytrzeźwiał i wyszła z niego cipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Co tam Fechu zagrałes ? Bo na kom to nie dziala mi, ja dziś gram dwa overy 2.5 ,witam  Wariatuńcio z cyklu polowanie na ako over @200  Real wygra obie 1 i 2 połowę City (podwójna szansa) 2-2 Iraklis 1x Krka 1 i under 2,5 gola w meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Przepraszam Pana sędziego Szymona Marciniaka za obraźliwe słowa, jakich użyłem pod jego adresem, dokonując wpisu na jednym z portali społecznościowych. W chwili obecnej mogę jedynie wyrazić skruchę z powodu użytych słów i obiecać, że podobna sytuacja w przyszłości nie będzie mieć miejsca" - napisał Paixao w oświadczeniu. i kto wyszedl na pajaca  Najebał się pajac i go poniosło  Wytrzeźwiał i wyszła z niego cipa  Pewnie go w klubie szef propagandy skrócił zanim wyszła z tego większa aferka. W dzisiejszych czasach nikt nie może powiedzieć/napisać co myśli. Musisz myśleć to co twój chlebodawca, sąsiad czy pani z warzywniaka. Chore czasy... Ale fakt faktem, trochę lodu na czółko by się temu panu przydało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mówić to sobie może bratu np. albo kolegom z drużyny. A jak się decyduje na publiczne wystąpienie to niech ma jaja żeby później wziąć to na klatę, a nie teraz wielce skruszony. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Całe szczęście w internecie nic nie ginie  i wiadomo z kim się ma do czynienia @Vitolson Ekipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Pajszao 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mówić to sobie może bratu np. albo kolegom z drużyny. A jak się decyduje na publiczne wystąpienie to niech ma jaja żeby później wziąć to na klatę, a nie teraz wielce skruszony.  Może się teraz tłumaczyć że brat wszedł na jego konto na twicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mówić to sobie może bratu np. albo kolegom z drużyny. A jak się decyduje na publiczne wystąpienie to niech ma jaja żeby później wziąć to na klatę, a nie teraz wielce skruszony.  Może się teraz tłumaczyć że brat wszedł na jego konto na twicie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O, moja taśma już psu w dupe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Niezła jaja z kursami na ŁKS. Na początku meczu było na ŁKS na live coś koło 1,70. Teraz 20 minuta i 1,30. Rywale czerwo dostali, myślę sobie. A tu nie. Heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
paixo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dynamo ladny walek kreci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
teodorczyk nawet nie pomogl  19 kurs szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
na ukrainie w pucharze wygral faworyt, wygral gruby dog, to 3 mecz X 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
Co tam Fechu zagrałes ? Bo na kom to nie dziala mi, ja dziś gram dwa overy 2.5 ,witam  Wariatuńcio z cyklu polowanie na ako over @200  Real wygra obie 1 i 2 połowę City (podwójna szansa) 2-2 Iraklis 1x Krka 1 i under 2,5 gola w meczu. na moje Cioty dzisiaj dostają wpierdol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Co tam Fechu zagrałes ? Bo na kom to nie dziala mi, ja dziś gram dwa overy 2.5 ,witam  Wariatuńcio z cyklu polowanie na ako over @200  Real wygra obie 1 i 2 połowę City (podwójna szansa) 2-2 Iraklis 1x Krka 1 i under 2,5 gola w meczu. na moje Cioty dzisiaj dostają wpierdol Na moje też. I to na luziku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
teodorczyk nawet nie pomogl  19 kurs szok Dniepro tez kasy potrzebuje a 1 mecz wygrali 3-0 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
spory kurs na MTK BUDAPESZT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w Łodzi po gola @1.500
1260.00
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|