|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
beto wez się wypowiedz bo quincy coś bredzi z przelewami polskiego konta nie posiadam, wiec takich problemow ni ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaki quincy sensei kurwa nie pij wiecej pacyfek ty menelu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
zanim nauczyciel napisal o WU to bylem przekonany, ze tak robi (przelew do PL, ktos zaufany odbiera i sie tym zajmuje dalej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a jednak Pacyfek przy sobocie wychylił Puchara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Beto to jest kumaty gościu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
Beto to jest kumaty gościu probowales moneygram?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lechia Gdańsk i Podbeskidzie Bielsko-Biała są ostatnimi drużynami, które awansowały do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. Gdańszczanie potrzebowali do tego zwycięstwa i pokonali 2-0 (2-0) Ruch Chorzów. Z kolei bielszczanie wygrali z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza 2-0 (0-0) i wykorzystali potknięcia Wisły Kraków oraz Ruchu. To, czy Podbeskidzie wyprzedziło chorzowian w klasyfikacji Fair Play, z którymi zrównało się w tabeli także bramkami, musi jeszcze potwierdzić Ekstraklasa SA. Przed 30. kolejką Podbeskidzie miało przewagę 0,107 punktu nad Ruchem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Raz wysłałem kumplowi żeby paysafecardy kupił i mi numerki wyslal, to nawet nie mogłem na stronę wejść do wpisywania kodu bo usa jest wyłączone z programu. To kumpel logował się na konto i mi tak wplacał. (Zmieniałem proxy serwera na inny kraj, ale chuja to dało)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
lessi i spolka z recznym bamo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Beto to jest kumaty gościu probowales moneygram? Nie znalazłem tego, ściągnąłem sobie wpierw apke paysafecard aby szukać punktów w których można zakupić, obleciałem może 5 sklepów które pokazała aplikacja i nic, nikt o tym nie słyszał. Swoją drogą beto zbierasz naklejki z mcdonalds z monopoly co niby można kasę wygrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
beto to nie jest jakiś Rumun
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
lessi i spolka z recznym bamo 1,25?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
lessi i spolka z recznym bamo wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tuluza  Jeszcze zostały środki na tzw kupon pocieszenia  over w Mediolanie bedzie izi,zacny kurs Dobrze prawi @2,40, polać mu Co prawda Tico już kręciło bts'a do przerwy w esp ale jeszcze tancereczki z Barcelonki chcą się nadziać w Sociedad, tak więc bts do ht @4,80  Albo chociaż over 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Teraz to na pewno się nie przyzna , a chodzi o grubą kase.
Dzięki pacyfku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
lessi i spolka z recznym bamo 1,25? raczej nie gram takich kursow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
beto to nie jest jakiś Rumun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
sociedad 1, to teraz wypada zagrac barce z recznym albo x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Do Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przyjechał raz Niemiec z NRD. Chciał zapolować na jakiegoś grubego zwierza. Udał się więc do koła łowieckiego, aby dostać pozwolenie na odstrzał. -chciałbym zapolować na żubra - powiedział - ale żubry są u nas pod ochroną. -to może jakaś sarna albo łoś? -no niestety, okres ochronny się zaczął -może chociaż jakaś kaczka, czy coś? -tego też nie możemy panu załatwić. Ale możemy panu dać zezwolenie na odstrzał jednego Rumuna. -ale jak to? to przecież będzie zabójstwo! -niech się pan nie martwi, tu jest zezwolenie na odstrzał jednego Rumuna. Facet lekko zdziwiony, ale co tam. Nie po to jechał tyle kilometrów, żeby wrócić z pustymi rękami. Niech będzie Rumun. Udał się do miasta. Jedzie ulicą, patrzy, a tam jakiś Rumun grzebie w śmietniku. Długo się nie zastanawiając wyciągnął giwerę, jeden celny strzał i Rumun padł jak długi. Nagle zewsząd wypadają policjanci, rzucają Niemca o glebę. -jesteś aresztowany! -ale jak to? przecież miałem zgodę na odstrzał jednego Rumuna. tu są dokumenty -no tak, pozwolenie na odstrzał było, ale nie przy paśniku!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|