|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ładnie beks  dzięki łikend na plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie takie pewki nie wchodziły
Szwaby z Krossem i Szwajnim nie mamy sie czego bać przy dobrej grze i trochę szczęścia zrobimy 1 pkt
jeszcze grac przeciwko nam jakbym się czuł patrząc synowi w oczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jakbym nie zpusiaczyl, tylko prijebal grubo za 10 tysi, w tym momencie konczyłbym przygode z bukiem, a tak to musze dalej go karać  gratulacje beks, jeszcze przyjdzie moment że przywalisz ostro i skończysz z tym gównem (ja osobiście się przymierzam ostro przygrzmocić na ME) pasuje aby mi te awanse wlazły , 4 tysie do wzięcia zaczynam sie bac meczu klopy-bvb
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
sorry Niemcy - Ukraina 1 wszystko pierwsze mecze w grupch pomyłka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
dubel na niedziele: Liecester 2.41 Villareal 1.48
ako: 3,57  bamoooooo.... kurs na Leicester full wypas  To leci za te 10 klocków? za 250 zl  iziii  jakbym nie zpusiaczyl, tylko prijebal grubo za 10 tysi, w tym momencie konczyłbym przygode z bukiem, a tak to musze dalej go karać  nigdy nie zagrasz za 10 000, nie podniecaj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
 kompletnie juz nikt nic nie musi ? Sparta najprawdopodobniej awansuje bezpośrednio. Z periodów awansowali do baraży : Eindhoven, Volendam i Almere. Poza tym dwie najwyższe lokaty mają Venlo i Breda. z tej drugiej holenderskiej to można spaść ? [/quote] Nie. Później już jest amatorska. Beks co ladujesz na ME? Na takie turnieje to lepiej czarnych koni i dogów szukać niż pewki peff.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Biczu jakby nie weszlo to bym dalej odrabial stawkami 100-500 zł
Aker Niemcy wcale nie takie pewne. już kiedys mieli nas pyknac ,niby pewniak był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zawsze można skontrować bvb
już będzie po LM więc już będziesz miał 4 koła wirtualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Awesome
skad ta pewnosc? własnie ze zagram, jak mi teraz 4 tysie wejdo, to przypier...za 4 tysie i kolejna wygrana za 10 tysi ryzyk fizyk, ale musze to czuc !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Biczu jakby nie weszlo to bym dalej odrabial stawkami 100-500 zł
Aker Niemcy wcale nie takie pewne. już kiedys mieli nas pyknac ,niby pewniak był. nie Aker tylko Uve powaliło mi się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
z tej drugiej holenderskiej to można spaść ? Odkąd ja to śledzę to nie.  Tam są jakieś uwarunkowania finansowe. Kto ma kasę to gra. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Quincy
jeszcze nie myslałem
ale co jakieś awanse masz na mysli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
zawsze można skontrować bvb
już będzie po LM więc już będziesz miał 4 koła wirtualne skontruje jak LM wejdzie, ewentualnie kontra LIVE dzis skład BVB taki jakby się oszczedzali ! Pool tez rotował
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
Biczu jakby nie weszlo to bym dalej odrabial stawkami 100-500 zł
Aker Niemcy wcale nie takie pewne. już kiedys mieli nas pyknac ,niby pewniak był. nie Aker tylko Uve powaliło mi się  Uważam tak samo że szwaby z nami pojadą jakieś 2-0, nie ma się co łudzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Gramy Sparte po 2.15 live? wygrajo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Biczu jakby nie weszlo to bym dalej odrabial stawkami 100-500 zł
Aker Niemcy wcale nie takie pewne. już kiedys mieli nas pyknac ,niby pewniak był. nie Aker tylko Uve powaliło mi się  Uważam tak samo że szwaby z nami pojadą jakieś 2-0, nie ma się co łudzić ja sie nie ludze, nasi nie wyjda z grupy ale za grubo bym tego nie grał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
dubel LIVE Sparta + Porto ako: 3.48 bamoooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
Ja planuje grubiej pierdyknąć z ME na: Francja-Rumunia 1 Albania-Szwajcaria 2 Anglia-Rosja 1 DNB Niemcy-Ukraina 1 Hiszpania-Czechy 1 Austria-Wegry 1 DNB Niemcy-Polska 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w osasunie po gola @1,72
900.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Ciekawe co się w Polsce będzie działo jak skończą na ostatnim
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|