|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Witam zdecydowałem sie załozyć własny temat.W temacie będą same remisy do systemu .Tak gram gralem i bede grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Bo faworyci mnie denerwowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> systemy beda rozne 3z5 4z 6 itd.Zapraszam do sledzenia jak i wpisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Ljungskile Örebro SK 2,75 3,5 2,6 X ANDERLECHT-LILLE 2.50 3.00 2.65 X HAMBURGER-ARSENAL 2.60 2.90 2.60 X
System 2z3 stawka x10 wartosc kuponu 30zl Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka