|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Tak jak w temacie jest to demo fify 2007 ktorej premiera jest planowana na koniec wrzesnia plik do pobrania jednym z programow torrent o to link gdzie sciagnac danego torrenta http://www.torrentspy.com/torrent/856997/FIFA_2007_DEMO_zipNie musicie dziekowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Daj mi lepiej Pes 6 demo, wtedy bede mial za co dziekowac ;]
A torrent pfuuu, na serwerze zwyklym nie maja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
A zassam sobie i sprawdze czy warto w to pograć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Niestety Pesa nigdzie nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko jest na torrencie na serwerze neistety nie bo gra a przeszlo 500 mb :szok:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
oczywiscie druga czesc wypowiedzi jest o fifie 07 jakos glupio mi sie napisalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
co tam fifa07, w pazdziernku bedzie PSE 6 z polskim komentrzem (Borek, Kołtoń), mozecie wierzyc lub nie ale mialem okazje zagrac na play'u 2, chyba byla to wersja beta wszystko po japonsku. Powiem tak, pada to poslinilem z zachwytu. Gra na tym samym silniku co 5 wiec grafa podobna jak w 5 ALE dynamika i grywalnos powala na kolana. Na WP recenzja [ gry.wp.pl] tego dziela sztuki. Nawet nie mysle co Konami stworzy na play'a 3...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
demko takie sobie. troche błędów. generalnie sporo podobienstw do 2006. we 2 nawet fajnie sie gra. duzo ciekawsze bramki wpadają niz w 06. czy bedzie lepsza od 2006 nie wiem, zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
co tam fifa07, w pazdziernku bedzie PSE 6 z polskim komentrzem (Borek, Kołtoń), mozecie wierzyc lub nie ale mialem okazje zagrac na play'u 2, chyba byla to wersja beta wszystko po japonsku. Powiem tak, pada to poslinilem z zachwytu. Gra na tym samym silniku co 5 wiec grafa podobna jak w 5 ALE dynamika i grywalnos powala na kolana. Na WP recenzja [ gry.wp.pl] tego dziela sztuki. Nawet nie mysle co Konami stworzy na play'a 3... zapewne we 10 a pes jest zawsze ulepszoną wersją najnowszego we czyli w tym wypaku we 10, czyli bedzie jeszcze lepiej Pozdro dla Pesowców
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
pograłem sobie w fifę 2007 (pełną wersję)
pierwsze odczucia:
plusy: * lepsze reakcje bramkarzy * zdecydowanie lepiej rozwiązane pojedynki powietrzne - można poprzepychać się z rywalem, są faule, nie każdy pojedynek główkowy kończy się tym, że ktoś odgrywa piłkę dokładnie do kolegi
minusy: * mecz jest o wiele wolniejszy (tempo gry) * komputer wciaż gra w jednym, schematycznym tempie. Przewidywalny aż do bólu * nie da się praktycznie rozegrać szybkiej akcji - wszystkie podania są bardzo wolne * dla odmiany podanie górą jest bardzo szybkie - nienaturalnie szybkie * nie można zmienić ustawień klawiszy - a te fabryczne jak zwykle są takie, że można sobie palce połamać próbując korzystać ze wszystkich
Jeszcze nie rozgryzłem strzałów z dystansu - potrzeba więcej czasu. W Fifie 06 strzelenie gola zza pola karnego graniczyło z cudem. Ciekawe czy teraz już sie da tak zdobyć bramkę?
Ogólnie pierwsze wrażenie in minus - wrażenie to potęguje fakt, że o ile podczas samego meczu gra chodzi szybko, to gdy są wgrywane animacje: bramkarz wybija piłkę z "piątki", sędzia wręcza kartkę, radość po zdobyciu gola, zmiana - to te animacje straszliwie haczą - ledwie ze 2-3 klatki na sekundę. Dla odmiany gdy jest animacja pokazująca przygotowania do wybicia rzutu wolnego wszystko działa sprawnie. Dlatego sądzę, że jest to wina gry, a nie braku oprogramowania (sterowników).
Chyba pozostanę przy fifie 06, ale jeszcze spróbuję się przekonać do tej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
aha i jeszcze jeden duży plus - widziałem w menu opcje umożliwiające grę z innymi graczami przez internet - zakładanie własnych lig, turniejów itp.
Ale nie sprawdzałem dokładnie czym to się je, bo prawdopodobnie bez oryginalnej wersji i tak nie da się z tego skorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
Bzyku, ja tam sporo strzelalem z dystansu w Fifie 2006, gralem na poziomie Pro i World Class. Co prawda staralem sie grac podaniami prostopadlymi albo skrzydlami ale strzaly dosc dobrze opanowalem i czesto gesto, dzieki nim wygrywalo sie mecze. Tyle, ze zagralem chyba z 1000 meczow na Pro i ze 300 na World Class... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (maniak ??) Mam jedno pytanie co do wersji 2007: nie da sie ustawic szybkosci gry? Zawsze to w Fifach bylo mozliwe. Gralem i w Pesy (bardziej realistyczne) i w Fife 2006 i szczerze mowiac od pewnej chwili wolalem Fife, bo jesli ustawilem predkosc gry na szybka, wygladalo to w miare jak mecz, natomiast w Pesie, tej mozliwosci nie bylo i gra sie slimaczyla. Kopnales pilke w powietrze, to szybowala dluzej niz Malysz, kierujac zawodnikiem wciskales turbo, a ten mimo, ze szybko przebieral nogami, biegl jak Korzeniowski. I to wcale nie wina sprzetu, bo ten mam dobry... Ogolnie wszyscy narzekaja na Fify odkad ukazal sie PES i sam tez tak robilem, dopoki gralem w Fife 2005 i PES 4. PES 5 mnie jednak zawiodl, a Fifa 2006 przynajmniej nie rozczarowala za bardzo...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja zagrałem chyba z 600 meczów na world class i bardzo rzadko udaje się strzelić gola strzałem zza pola karnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
99% strzałów odbija bramkarz. A jak komputer strzela, to wali z 30 metrów strzały w okienka nie do obrony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
ja zagralem w fife 2002 osttani raz jakeis 5 minut i do tej pory mam obrzydzenei do tej gry PES ponad wszystko !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
PES ponad wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
FIFA? jesteśmy chyba za starzy na tą gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kiedyś owszem lubiałem pograć teraz ta gra mnie nudzi czego nie moge powiedzieć na temat PES <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak więc ja czekam na dziecko Konami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
wsumie mlode roczniki nie wiedza co dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
bzyku moze jakis meczyk po sieci w 07? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
PES ponad wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
FIFA? jesteśmy chyba za starzy na tą gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kiedyś owszem lubiałem pograć teraz ta gra mnie nudzi czego nie moge powiedzieć na temat PES <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak więc ja czekam na dziecko Konami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> już sie nie moge doczekać, ciekawe jak wyjdzie w PES'ie polski komentarz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie glupia ta nowa Fifa... Troszke skatuje i zaczne sezonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Ludzie jak mozecie grac w fife, przeciez pesa nie przebije absolutnie nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ludzie jak mozecie grac w fife, przeciez pesa nie przebije absolutnie nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To w obie juz nie mozna?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|