Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#664977 13/09/2006 15:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Tak jak w temacie jest to demo fify 2007 ktorej premiera jest planowana na koniec wrzesnia plik do pobrania jednym z programow torrent o to link gdzie sciagnac danego torrenta

http://www.torrentspy.com/torrent/856997/FIFA_2007_DEMO_zip

Nie musicie dziekowac tongue

Bonus: Unibet
#664978 13/09/2006 15:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Daj mi lepiej Pes 6 demo, wtedy bede mial za co dziekowac ;]

A torrent pfuuu, na serwerze zwyklym nie maja?

#664979 13/09/2006 16:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A zassam sobie i sprawdze czy warto w to pograć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#664980 13/09/2006 16:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Niestety Pesa nigdzie nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko jest na torrencie na serwerze neistety nie bo gra a przeszlo 500 mb :szok:

#664981 13/09/2006 16:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
oczywiscie druga czesc wypowiedzi jest o fifie 07 jakos glupio mi sie napisalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664982 13/09/2006 16:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
co tam fifa07, w pazdziernku bedzie PSE 6 z polskim komentrzem (Borek, Kołtoń), mozecie wierzyc lub nie ale mialem okazje zagrac na play'u 2, chyba byla to wersja beta wszystko po japonsku. Powiem tak, pada to poslinilem z zachwytu. Gra na tym samym silniku co 5 wiec grafa podobna jak w 5 ALE dynamika i grywalnos powala na kolana. Na WP recenzja [gry.wp.pl] tego dziela sztuki. Nawet nie mysle co Konami stworzy na play'a 3...

#664983 13/09/2006 18:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
demko takie sobie. troche błędów. generalnie sporo podobienstw do 2006. we 2 nawet fajnie sie gra. duzo ciekawsze bramki wpadają niz w 06. czy bedzie lepsza od 2006 nie wiem, zobaczymy.

#664984 30/09/2006 19:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Quote
co tam fifa07, w pazdziernku bedzie PSE 6 z polskim komentrzem (Borek, Kołtoń), mozecie wierzyc lub nie ale mialem okazje zagrac na play'u 2, chyba byla to wersja beta wszystko po japonsku. Powiem tak, pada to poslinilem z zachwytu. Gra na tym samym silniku co 5 wiec grafa podobna jak w 5 ALE dynamika i grywalnos powala na kolana. Na WP recenzja [gry.wp.pl] tego dziela sztuki. Nawet nie mysle co Konami stworzy na play'a 3...

zapewne we 10 a pes jest zawsze ulepszoną wersją najnowszego we czyli w tym wypaku we 10, czyli bedzie jeszcze lepiej

Pozdro dla Pesowców

#664985 30/09/2006 21:52
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
pograłem sobie w fifę 2007 (pełną wersję)

pierwsze odczucia:

plusy:
* lepsze reakcje bramkarzy
* zdecydowanie lepiej rozwiązane pojedynki powietrzne - można poprzepychać się z rywalem, są faule, nie każdy pojedynek główkowy kończy się tym, że ktoś odgrywa piłkę dokładnie do kolegi

minusy:
* mecz jest o wiele wolniejszy (tempo gry)
* komputer wciaż gra w jednym, schematycznym tempie. Przewidywalny aż do bólu
* nie da się praktycznie rozegrać szybkiej akcji - wszystkie podania są bardzo wolne
* dla odmiany podanie górą jest bardzo szybkie - nienaturalnie szybkie
* nie można zmienić ustawień klawiszy - a te fabryczne jak zwykle są takie, że można sobie palce połamać próbując korzystać ze wszystkich

Jeszcze nie rozgryzłem strzałów z dystansu - potrzeba więcej czasu. W Fifie 06 strzelenie gola zza pola karnego graniczyło z cudem. Ciekawe czy teraz już sie da tak zdobyć bramkę?


Ogólnie pierwsze wrażenie in minus - wrażenie to potęguje fakt, że o ile podczas samego meczu gra chodzi szybko, to gdy są wgrywane animacje: bramkarz wybija piłkę z "piątki", sędzia wręcza kartkę, radość po zdobyciu gola, zmiana - to te animacje straszliwie haczą - ledwie ze 2-3 klatki na sekundę. Dla odmiany gdy jest animacja pokazująca przygotowania do wybicia rzutu wolnego wszystko działa sprawnie. Dlatego sądzę, że jest to wina gry, a nie braku oprogramowania (sterowników).

Chyba pozostanę przy fifie 06, ale jeszcze spróbuję się przekonać do tej.

#664986 30/09/2006 21:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
aha i jeszcze jeden duży plus - widziałem w menu opcje umożliwiające grę z innymi graczami przez internet - zakładanie własnych lig, turniejów itp.

Ale nie sprawdzałem dokładnie czym to się je, bo prawdopodobnie bez oryginalnej wersji i tak nie da się z tego skorzystać.

#664987 30/09/2006 22:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Bzyku, ja tam sporo strzelalem z dystansu w Fifie 2006, gralem na poziomie Pro i World Class. Co prawda staralem sie grac podaniami prostopadlymi albo skrzydlami ale strzaly dosc dobrze opanowalem i czesto gesto, dzieki nim wygrywalo sie mecze. Tyle, ze zagralem chyba z 1000 meczow na Pro i ze 300 na World Class... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (maniak ??)
Mam jedno pytanie co do wersji 2007: nie da sie ustawic szybkosci gry? Zawsze to w Fifach bylo mozliwe. Gralem i w Pesy (bardziej realistyczne) i w Fife 2006 i szczerze mowiac od pewnej chwili wolalem Fife, bo jesli ustawilem predkosc gry na szybka, wygladalo to w miare jak mecz, natomiast w Pesie, tej mozliwosci nie bylo i gra sie slimaczyla. Kopnales pilke w powietrze, to szybowala dluzej niz Malysz, kierujac zawodnikiem wciskales turbo, a ten mimo, ze szybko przebieral nogami, biegl jak Korzeniowski. I to wcale nie wina sprzetu, bo ten mam dobry...
Ogolnie wszyscy narzekaja na Fify odkad ukazal sie PES i sam tez tak robilem, dopoki gralem w Fife 2005 i PES 4. PES 5 mnie jednak zawiodl, a Fifa 2006 przynajmniej nie rozczarowala za bardzo...

#664988 01/10/2006 10:01
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja zagrałem chyba z 600 meczów na world class i bardzo rzadko udaje się strzelić gola strzałem zza pola karnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


99% strzałów odbija bramkarz. A jak komputer strzela, to wali z 30 metrów strzały w okienka nie do obrony...

#664989 01/10/2006 10:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
ja zagralem w fife 2002 osttani raz jakeis 5 minut i do tej pory mam obrzydzenei do tej gry
PES ponad wszystko !!!

#664990 01/10/2006 10:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
PES ponad wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

FIFA? jesteśmy chyba za starzy na tą gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedyś owszem lubiałem pograć teraz ta gra mnie nudzi czego nie moge powiedzieć na temat PES <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak więc ja czekam na dziecko Konami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#664991 01/10/2006 11:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
wsumie mlode roczniki nie wiedza co dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664992 01/10/2006 18:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
bzyku moze jakis meczyk po sieci w 07? :>

#664993 01/10/2006 18:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Quote
PES ponad wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

FIFA? jesteśmy chyba za starzy na tą gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedyś owszem lubiałem pograć teraz ta gra mnie nudzi czego nie moge powiedzieć na temat PES <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak więc ja czekam na dziecko Konami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

już sie nie moge doczekać, ciekawe jak wyjdzie w PES'ie polski komentarz...

#664994 01/10/2006 19:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Nie glupia ta nowa Fifa... Troszke skatuje i zaczne sezonik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#664995 01/10/2006 20:10
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Ludzie jak mozecie grac w fife, przeciez pesa nie przebije absolutnie nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#664996 01/10/2006 20:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Ludzie jak mozecie grac w fife, przeciez pesa nie przebije absolutnie nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To w obie juz nie mozna?

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty, burbon, JelineK, kamel), 1,441 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,879
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1