|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Real-City taka para będzie  Ni chuja Biczu. Zakład o przekonanie? Poszło! [/quote]Dodatkowo, przegrany zwraca się do wygranego za każdym razem kończąc zdanie: "najdostojniejszy Panie" do niedzieli włącznie. [/quote]  Oj fechu fechu... Biczyk zgłosił konkretną opcję, a Ty obstawiasz pozostałe układy i z tego powodu chcesz być " najdostojniejszym ".  Sprytnie. Ale ponieważ Biczyk wali na wszystko okejkę, to dołącz jeszcze - poza tym " najdostojniejszym " - zgrzewkę gazowanej Nałęczowianki. Lato za pasem, pewnie się przyda. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[ Linked Image] Dzień dobry:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  akagi... Kolejny raz twoje cytowanie można określić jednym słowem --> dramat  Co do zakładów to chyba o to chodzi żeby tak się założyć aby mieć jak największe szanse.  Z drugiej strony spójrz na zakład jaki zawarliśmy wspólnie z quincym - z akerem. Matematycznie na pewno ma on zdecydowanie większe szanse. Czyli jest bardziej sprytny. Ale mimo to podjęliśmy próbę  Fajnie będzie wyglądało jak wyjdziemy z grupy, gramy najważniejszy mecz ostatnich 30 lat, wszyscy spinają dupę, kibicują naszym, a w Chorzowie siedzi sobie aker i ściska figę żeby się nam nie powiodło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jeśli chodzi o szanse, to właśnie dostałem ciekawe info na temat LM [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Bakambu to score mudzyna w gazie, w Sparcie osłabienia w obronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Szachtar i BVB poproszę dziś awans !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Szachtar i BVB poproszę dziś awans ! Tripel na dziś: Villareal AWANS 1.22 Szachtar AWANS 1.08 Sewilla AWANS 1.13 ako: 1.49 bamoooooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10 |
Pool to się zamuruje jeśli im zależy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Przecież jak reprezentacja nie wyjdzie z grupy na tym euro to można już kompletnie zaorać kadrę i nawet nie startować w żadnych eliminacjach. Tutaj powinniśmy się zastanawiać czy pukniemy Niemców czy te 2-0 to był ich wypadek przy pracy.
Pomijając już w ogóle to, że 3x3 miejsca też dają awans. No już bez jaj, jak znów się skompromitują to nie ma nadziei na przyszłość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Villa i Szachtar są w SO u pana Juroszka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
rzecz jasna 4x3 miejsca bo musi być przecież parzyście
tylko 2 drużyny z trzecich odpadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10 |
Lewy bez formy, Krycha bez formy , to samo Glik. W zasadzie tych troje to kręgosłup kadry, niby jeszcze mamy 2 miesiące może jeszcze ją znajdą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Przecież jak reprezentacja nie wyjdzie z grupy na tym euro to można już kompletnie zaorać kadrę i nawet nie startować w żadnych eliminacjach. Tutaj powinniśmy się zastanawiać czy pukniemy Niemców czy te 2-0 to był ich wypadek przy pracy.
Pomijając już w ogóle to, że 3x3 miejsca też dają awans. No już bez jaj, jak znów się skompromitują to nie ma nadziei na przyszłość. serio zastanawiasz sie czy pukniemy Nemcow na Euro? bo jak Ci moge juz teraz powiedziec i nawet o czarnego johnego zalozyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,630 Likes: 10 |
Senegal jebnął Francję w 2002 , to był cud. Może i nam się to zdarzy z Niemcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Pool to się zamuruje jeśli im zależy Stawianie na BVB jest taką samą logiką jak wczorajsze inwestowanie w Barce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pool to się zamuruje jeśli im zależy musieliby umieć zamurowac ☺
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Pool to się zamuruje jeśli im zależy musieliby umieć zamurowac ☺ Zamurują czy nie awans Poolu value jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Tico aw  Tico win  Tico CS 1-0   Bayern  Sparta aw  BVB aw  Sevilla over 2,5  peffki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Pool to się zamuruje jeśli im zależy musieliby umieć zamurowac ☺ Zamurują czy nie awans Poolu value jak dla mnie jakbym nie miał awansu już pobranego to po 1.80 awans spokojnie bym grał Dortmund. Oglądałem ich lilka razy w LE w tym sezonie i uważam że przejdą klopow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ciekawe Kursy w meczu estonskiej 2 ligi rezerwy Levadia- Tulevik 2.2 5 2.0 ktoś wie coś o tej lidze / meczu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|