|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
mgły też nie będzie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Jeśli chodzi o obronę Polski, to najfajniej jest zagrać Wielka Brytanią. Około 90 dywizji piechoty i w miarę nowoczesne jak na 1939 czołgi średnie w liczbie 12 dywizji daję radę, trzeba też dobierać odpowiednich ministrów i jest zabawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
powinieneś Keruś jeszcze zabić Hitlera i rozrzedzić mgłę w Smoleńsku  w tej grze jest również taka opcja że Adolf strzela sobie w łeb  o żesz w mordę !!! poznałem człowieka, który doprowadził Adolfa do samobójczego kroku  serdecznie witam  myślę, że obok hc 0.0 @2,675 na Bajen, nie przejdę obojętnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
witajcie na trombili ciekawy typ z rumunskiej poza tym Oldenburg i Berliner walcza o awans, u siebie powinni dać radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super o to to to. i jeszcze jakies wskazowki dla amatorow jak zaczac. w zamian dam peffke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder! silent service II lub wings 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder! silent service II lub wings  http://www.thesettlersonline.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super o to to to. i jeszcze jakies wskazowki dla amatorow jak zaczac. w zamian dam peffke  z chomikuj.pl .. a co do wskazówek, to pamietajta  lepsza mniejsza armia lepiej uzbrojona od bandy gamoniów nie posiadających dobrej broni, trzeba opracować technologie ulepszony czołg średni, jeśli chodzi o samoloty potrzebne są myśliwce przechwytujące, a jeżeli o bombowce to polecam taktyczne i morskie czytał gen. pierdoła 1 pułk symulki na komisji wojskowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Legia Warszawa Ruch Chorzów v Legia Warszawa (Wynik końcowy) 19/04/2016 Brak 1.57 Odbędzie się 2 Man City Newcastle v Man City (Wynik końcowy) 19/04/2016 Brak 1.57 Odbędzie się 3 Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka v Dinamo Zagrzeb (Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 1.72 Odbędzie się 4 Grasshoppers FC Zurich v Grasshoppers (Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się 5 Celta Vigo Espanyol v Celta Vigo (Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 2.10 Odbędzie się 6 Sparta Praha Sparta Praha v Liberec (Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.67 Odbędzie się 7 Skellefteå AIK Skellefteå AIK v Frölunda HC (Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.65 Odbędzie się 8 Hifk Hifk v Tappara (Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.62 Odbędzie się 9 Bietigheim Steelers Bietigheim Steelers v Kassel Huskies (Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.55 Odbędzie się 10 Herning Blue Fox Herning Blue Fox v Esbjerg Energy (Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.70 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Tam w grze jest chyba całe opracowanie co i jak, no ale w skrócie, suwaki mniej więcej tak: dobra konsumpcyjne i zaopatrzenie muszą być na kolorze białym te pierwsze mogą być tuż ponad to co potrzeba, te drugie trochę więcej [ Linked Image] i odwiedzać ekran technologii, co opracujemy to mamy do dyspozycji czyli ulepszony czołg średni 70, myśliwce przechwytujące, bombowce taktyczne i morskie, te drugie potrzebne zwłaszcza jeśli musimy niszczyć dużą ilość floty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Jeszcze istotna rzecz handel na rynku światowym, tylko jeśli grasz Niemcami, tam od początku brakuje stali, więc można wymieniać węgiel (którego maja oni dużo) za stal. I taki handel tylko podczas pokoju w trakcie wojny trzeba wymieniać ministra albo dwóch żeby nie zaczęło brakować jakiś surowców. Chodzi oto aby poprzez taka wymianę ministra zmniejszyć potencjał przemysłowy. I jak już się podbija jakiś kraj trzeba go anektować otwierając ekran dyplomacji. Każdym krajem gra się inaczej ale zawsze priorytetem jest opracowywanie rozwoju elektroniki w ekranie technologii, opracowanie wybranych technologi pozwoli na szybsze prace nad innymi projektami - komputery elektroniczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder! Jakiś czas temu często cisnąłem w Settlers III multiplayera. Głównie z niemcami, bo ich najwięcej gra. Ale kilku polaków też było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Cannon Fodder przeszedłem jakis miesiąc temu Urocza gierka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Całe życie Piast Gliwice @5,17
Lech to mógłby oddać tego Robaka do Jagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Lech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|