Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 178 1 2 12 13 14 15 16 177 178
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
mgły też nie będzie smile
[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Jeśli chodzi o obronę Polski, to najfajniej jest zagrać Wielka Brytanią. Około 90 dywizji piechoty i w miarę nowoczesne jak na 1939 czołgi średnie w liczbie 12 dywizji daję radę, trzeba też dobierać odpowiednich ministrów i jest zabawa.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biczu
powinieneś Keruś jeszcze zabić Hitlera i rozrzedzić mgłę w Smoleńsku laugh
w tej grze jest również taka opcja że Adolf strzela sobie w łeb smile

o żesz w mordę !!! poznałem człowieka, który doprowadził Adolfa do samobójczego kroku kopara

serdecznie witam toast

myślę, że obok hc 0.0 @2,675 na Bajen, nie przejdę obojętnie...

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
witajcie piwo
na trombili ciekawy typ z rumunskiej
poza tym Oldenburg i Berliner walcza o awans, u siebie powinni dać radę

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Jaslak
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super
o to to to. i jeszcze jakies wskazowki dla amatorow jak zaczac.
w zamian dam peffke wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Biczu
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder!
silent service II lub wings ooo

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Biczu
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder!
silent service II lub wings ooo


http://www.thesettlersonline.pl/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Jaslak
Kera jakbyś dał jeszcze link do pobrania to by było super
o to to to. i jeszcze jakies wskazowki dla amatorow jak zaczac.
w zamian dam peffke wink
z chomikuj.pl ..
a co do wskazówek, to pamietajta smile lepsza mniejsza armia lepiej uzbrojona od bandy gamoniów nie posiadających dobrej broni, trzeba opracować technologie ulepszony czołg średni, jeśli chodzi o samoloty potrzebne są myśliwce przechwytujące, a jeżeli o bombowce to polecam taktyczne i morskie

czytał gen. pierdoła 1 pułk symulki na komisji wojskowej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Legia Warszawa Ruch Chorzów v Legia Warszawa
(Wynik końcowy) 19/04/2016 Brak 1.57 Odbędzie się
2 Man City Newcastle v Man City
(Wynik końcowy) 19/04/2016 Brak 1.57 Odbędzie się
3 Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka v Dinamo Zagrzeb
(Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 1.72 Odbędzie się
4 Grasshoppers FC Zurich v Grasshoppers
(Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 2.00 Odbędzie się
5 Celta Vigo Espanyol v Celta Vigo
(Remis - Nie ma zakładu) 19/04/2016 Brak 2.10 Odbędzie się
6 Sparta Praha Sparta Praha v Liberec
(Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.67 Odbędzie się
7 Skellefteå AIK Skellefteå AIK v Frölunda HC
(Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.65 Odbędzie się
8 Hifk Hifk v Tappara
(Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.62 Odbędzie się
9 Bietigheim Steelers Bietigheim Steelers v Kassel Huskies
(Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.55 Odbędzie się
10 Herning Blue Fox Herning Blue Fox v Esbjerg Energy
(Zakład na zwycięstwo) 19/04/2016 Brak 1.70 Odbędzie się

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Tam w grze jest chyba całe opracowanie co i jak, no ale w skrócie, suwaki mniej więcej tak: dobra konsumpcyjne i zaopatrzenie muszą być na kolorze białym te pierwsze mogą być tuż ponad to co potrzeba, te drugie trochę więcej
[Linked Image]
i odwiedzać ekran technologii, co opracujemy to mamy do dyspozycji czyli ulepszony czołg średni 70, myśliwce przechwytujące, bombowce taktyczne i morskie, te drugie potrzebne zwłaszcza jeśli musimy niszczyć dużą ilość floty smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
rumuny z trombili 1111

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Jeszcze istotna rzecz handel na rynku światowym, tylko jeśli grasz Niemcami, tam od początku brakuje stali, więc można wymieniać węgiel (którego maja oni dużo) za stal. I taki handel tylko podczas pokoju w trakcie wojny trzeba wymieniać ministra albo dwóch żeby nie zaczęło brakować jakiś surowców. Chodzi oto aby poprzez taka wymianę ministra zmniejszyć potencjał przemysłowy. I jak już się podbija jakiś kraj trzeba go anektować otwierając ekran dyplomacji. Każdym krajem gra się inaczej ale zawsze priorytetem jest opracowywanie rozwoju elektroniki w ekranie technologii, opracowanie wybranych technologi pozwoli na szybsze prace nad innymi projektami - komputery elektroniczne.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Biczu
ja bym pograł w Setlersów i Cannon Fooder!


Jakiś czas temu często cisnąłem w Settlers III multiplayera. Głównie z niemcami, bo ich najwięcej gra. Ale kilku polaków też było.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Cannon Fodder przeszedłem jakis miesiąc temu tongue

Urocza gierka smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Całe życie Piast Gliwice @5,17



Lech to mógłby oddać tego Robaka do Jagi.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Biczu jesteś ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jesteś

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Lech boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
1

Strona 14 z 178 1 2 12 13 14 15 16 177 178

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,698 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1