|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
hehe na C+ jeden komentator bo Murawski w korkach stoi,a na Eurosporcie żaden nie dojechał Co z tymi korkami dziś? Na trasie do Katowic wszystko ledwo się toczyło, razem z busem z kopaczami Legii jadącymi do Chorzowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Piast to rzecz jasna w 16/17 będzie tam gdzie dziś Jaga i Śląsk, Cracovia pewnie też. I Pogoń. Hola hola piękny kawalerze!  Nie ogarniecie grupy mistrzowskiej na samych remisach, fart też kiedyś się skończy. Z przodu gracie taką tragedię, że gorszej ofensywnie drużyny dawno nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
barisic ledwo co dokopał do bramki a ten że mocny strzał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Jeszcze istotna rzecz handel na rynku światowym, tylko jeśli grasz Niemcami, tam od początku brakuje stali, więc można wymieniać węgiel (którego maja oni dużo) za stal. I taki handel tylko podczas pokoju w trakcie wojny trzeba wymieniać ministra albo dwóch żeby nie zaczęło brakować jakiś surowców. Chodzi oto aby poprzez taka wymianę ministra zmniejszyć potencjał przemysłowy. I jak już się podbija jakiś kraj trzeba go anektować otwierając ekran dyplomacji. Każdym krajem gra się inaczej ale zawsze priorytetem jest opracowywanie rozwoju elektroniki w ekranie technologii, opracowanie wybranych technologi pozwoli na szybsze prace nad innymi projektami - komputery elektroniczne. akurat niemiaszkami nie zagram nigdy, niech zdychaja gnidy. bede ich gniotl pod butem  to teraz łap peffke: San Antonio Spurs over 102.5. nie ma za co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wy nawet jeśli chcielibyście stracić to mistrzostwo to pewnie by się nie udało. W eliminacjach do pucharów rozwałkują wszystkich w 1-2-3 rundzie. Tutaj nawet nie ma opcji na jakikolwiek sukces, zalgiris wilno po tych pucharowiczach się przebiegnie luzem. Udawało się.  Choćby z kilku ostatnich lat na rzecz Śląska i Lecha. A czy rozwałkują... Jak się skończy liga, to pomyślimy o pucharach.  Z drugiej strony, w ub. roku przed meczami z Cyprolami miałeś trochę inne zdanie na temat "rozwałkowania".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Piast to rzecz jasna w 16/17 będzie tam gdzie dziś Jaga i Śląsk, Cracovia pewnie też. I Pogoń. Hola hola piękny kawalerze!  Nie ogarniecie grupy mistrzowskiej na samych remisach, fart też kiedyś się skończy. Z przodu gracie taką tragedię, że gorszej ofensywnie drużyny dawno nie było  Spokojnie, Muraś zostaje, dochodzi Drygas, Gyurcso się już zaaklimatyzuje i może ogarnie bo potencjał ma b. duży. Przydałby się zakup dobrego napadziora bo Zwolek to jest obecnie dramat, a Wlado to się nadaje tylko do zastawiania się i odgrywania innym. Zgadzam się, że z przodu gramy obecnie tylko trochę lepiej niż Cracovia (  ) co jest dla mnie co najmniej dziwne bo personalnie wcale nie jest gorzej niż było to sezon temu gdzie właśnie chwalono nas za fajny, ofensywny styl gry. Chyba, że to właśnie Robak robił taką różnicę z przodu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Wy nawet jeśli chcielibyście stracić to mistrzostwo to pewnie by się nie udało. W eliminacjach do pucharów rozwałkują wszystkich w 1-2-3 rundzie. Tutaj nawet nie ma opcji na jakikolwiek sukces, zalgiris wilno po tych pucharowiczach się przebiegnie luzem. Udawało się.  Choćby z kilku ostatnich lat na rzecz Śląska i Lecha. A czy rozwałkują... Jak się skończy liga, to pomyślimy o pucharach.  Z drugiej strony, w ub. roku przed meczami z Cyprolami miałeś trochę inne zdanie na temat "rozwałkowania".  Jeżeli coś nie dotyczy Jagi i Legii to chyba jestem w miarę obiektywny i mogę pisać o wałkowaniu. Lech i Śląsk byli sporo silniejsi niż dzisiejszy Piast i Cracovia. Grali w piłkę przede wszystkim, a dzisiaj nawet Legia w nią nie gra. Jest okrutnie słabo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Legiunia jedziemy tam na Ruchu jak wczoraj Tottki
żeby człowiek spokojnie mógł się położyć spać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Lech 2 Siemanko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
No właśnie fechu o to mi chodzi, bo jakby Jaga grała w ofensywie jak Pogoń to nie miałbym pretensji, ale u was w sumie wielkich roszad nie było, a graliście o niebo lepiej.
Chodzą słuchy, że macie ściągnąć Dzalamidze z Turcji, ale nie wiem czy to dobre info bo on to 10 sezonów się aklimatyzuje i dochodzi do formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Legia Warszawa zainteresowana pozyskaniem nowego napastnika? Zdaniem rumuńskim mediów, latem do stolicy może trafić Denis Alibec, 24-letni zawodnik Astry Giurgiu. Rumun w tym sezonie strzelił już 14 goli w lidze i cieszy się zainteresowaniem wielu europejskich klubów, dlatego Legia - jeśli chciałaby go sprowadzić do Warszawy - musiałaby wyłożyć na stół aż milion euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt Typowy X bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt jak to po cichu ,jest chemia,paka ,forma ,u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Chodzą słuchy, że macie ściągnąć Dzalamidze z Turcji, ale nie wiem czy to dobre info bo on to 10 sezonów się aklimatyzuje i dochodzi do formy. Traktuję to w kategoriach plotki.  Co do dywagacji na temat przyszłego sezonu to będziemy się tym zajmować w lipcu bo teraz to możemy sobie tylko popierdolić nie znając składów  Dzisiejszy mecz powie czy zasługujemy na puchary czy nie. Jeśli będzie w łeb to później może się powtórzyć historia z zeszłego sezonu i jako dostarczyciel punktów wystąpimy. Wiem, że irracjonalnie, ale na przekór wszystkim liczę na dobry rezultat dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt Zapierdalaj na stadion i życzę smutnej miny po meczu!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|