Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 178 1 2 14 15 16 17 18 177 178
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by wHiTe_StAr
hehe na C+ jeden komentator bo Murawski w korkach stoi,a na Eurosporcie żaden nie dojechał
Co z tymi korkami dziś? Na trasie do Katowic wszystko ledwo się toczyło, razem z busem z kopaczami Legii jadącymi do Chorzowa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Tazen
Piast to rzecz jasna w 16/17 będzie tam gdzie dziś Jaga i Śląsk, Cracovia pewnie też. I Pogoń.
Hola hola piękny kawalerze! smile
Nie ogarniecie grupy mistrzowskiej na samych remisach, fart też kiedyś się skończy. Z przodu gracie taką tragedię, że gorszej ofensywnie drużyny dawno nie było grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
piękny gong Tazena


Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
rumuny 3-1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
barisic ledwo co dokopał do bramki a ten że mocny strzał

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by 11kera11
Jeszcze istotna rzecz handel na rynku światowym, tylko jeśli grasz Niemcami, tam od początku brakuje stali, więc można wymieniać węgiel (którego maja oni dużo) za stal. I taki handel tylko podczas pokoju w trakcie wojny trzeba wymieniać ministra albo dwóch żeby nie zaczęło brakować jakiś surowców. Chodzi oto aby poprzez taka wymianę ministra zmniejszyć potencjał przemysłowy. I jak już się podbija jakiś kraj trzeba go anektować otwierając ekran dyplomacji. Każdym krajem gra się inaczej ale zawsze priorytetem jest opracowywanie rozwoju elektroniki w ekranie technologii, opracowanie wybranych technologi pozwoli na szybsze prace nad innymi projektami - komputery elektroniczne.
akurat niemiaszkami nie zagram nigdy, niech zdychaja gnidy. bede ich gniotl pod butem grin
to teraz łap peffke:
San Antonio Spurs over 102.5.
nie ma za co wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
Wy nawet jeśli chcielibyście stracić to mistrzostwo to pewnie by się nie udało. W eliminacjach do pucharów rozwałkują wszystkich w 1-2-3 rundzie. Tutaj nawet nie ma opcji na jakikolwiek sukces, zalgiris wilno po tych pucharowiczach się przebiegnie luzem.

Udawało się. smile

Choćby z kilku ostatnich lat na rzecz Śląska i Lecha.

A czy rozwałkują...

Jak się skończy liga, to pomyślimy o pucharach. smile

Z drugiej strony, w ub. roku przed meczami z Cyprolami miałeś trochę inne zdanie na temat "rozwałkowania". smile



Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Tazen
Piast to rzecz jasna w 16/17 będzie tam gdzie dziś Jaga i Śląsk, Cracovia pewnie też. I Pogoń.
Hola hola piękny kawalerze! smile
Nie ogarniecie grupy mistrzowskiej na samych remisach, fart też kiedyś się skończy. Z przodu gracie taką tragedię, że gorszej ofensywnie drużyny dawno nie było grin
Spokojnie, Muraś zostaje, dochodzi Drygas, Gyurcso się już zaaklimatyzuje i może ogarnie bo potencjał ma b. duży. Przydałby się zakup dobrego napadziora bo Zwolek to jest obecnie dramat, a Wlado to się nadaje tylko do zastawiania się i odgrywania innym.

Zgadzam się, że z przodu gramy obecnie tylko trochę lepiej niż Cracovia ( grin ) co jest dla mnie co najmniej dziwne bo personalnie wcale nie jest gorzej niż było to sezon temu gdzie właśnie chwalono nas za fajny, ofensywny styl gry. Chyba, że to właśnie Robak robił taką różnicę z przodu...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tazen
Wy nawet jeśli chcielibyście stracić to mistrzostwo to pewnie by się nie udało. W eliminacjach do pucharów rozwałkują wszystkich w 1-2-3 rundzie. Tutaj nawet nie ma opcji na jakikolwiek sukces, zalgiris wilno po tych pucharowiczach się przebiegnie luzem.

Udawało się. smile

Choćby z kilku ostatnich lat na rzecz Śląska i Lecha.

A czy rozwałkują...

Jak się skończy liga, to pomyślimy o pucharach. smile

Z drugiej strony, w ub. roku przed meczami z Cyprolami miałeś trochę inne zdanie na temat "rozwałkowania". smile
Jeżeli coś nie dotyczy Jagi i Legii to chyba jestem w miarę obiektywny i mogę pisać o wałkowaniu.

Lech i Śląsk byli sporo silniejsi niż dzisiejszy Piast i Cracovia. Grali w piłkę przede wszystkim, a dzisiaj nawet Legia w nią nie gra. Jest okrutnie słabo.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Legiunia jedziemy tam na Ruchu jak wczoraj Tottki

żeby człowiek spokojnie mógł się położyć spać

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
2-0

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Bilu 2

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Lech 2

Siemanko piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
No właśnie fechu o to mi chodzi, bo jakby Jaga grała w ofensywie jak Pogoń to nie miałbym pretensji, ale u was w sumie wielkich roszad nie było, a graliście o niebo lepiej.

Chodzą słuchy, że macie ściągnąć Dzalamidze z Turcji, ale nie wiem czy to dobre info bo on to 10 sezonów się aklimatyzuje i dochodzi do formy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Legia Warszawa zainteresowana pozyskaniem nowego napastnika? Zdaniem rumuńskim mediów, latem do stolicy może trafić Denis Alibec, 24-letni zawodnik Astry Giurgiu. Rumun w tym sezonie strzelił już 14 goli w lidze i cieszy się zainteresowaniem wielu europejskich klubów, dlatego Legia - jeśli chciałaby go sprowadzić do Warszawy - musiałaby wyłożyć na stół aż milion euro.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by BKS
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt
Typowy X bedzie wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by BKS
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt

jak to po cichu ,jest chemia,paka ,forma ,u siebie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Tazen
Chodzą słuchy, że macie ściągnąć Dzalamidze z Turcji, ale nie wiem czy to dobre info bo on to 10 sezonów się aklimatyzuje i dochodzi do formy.
Traktuję to w kategoriach plotki. smile Co do dywagacji na temat przyszłego sezonu to będziemy się tym zajmować w lipcu bo teraz to możemy sobie tylko popierdolić nie znając składów wink

Dzisiejszy mecz powie czy zasługujemy na puchary czy nie. Jeśli będzie w łeb to później może się powtórzyć historia z zeszłego sezonu i jako dostarczyciel punktów wystąpimy. Wiem, że irracjonalnie, ale na przekór wszystkim liczę na dobry rezultat dzisiaj boks smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by BKS
czas zawijać się na ENERGA STADION... po cichu liczę na 3 pkt
Zapierdalaj na stadion i życzę smutnej miny po meczu!

Strona 16 z 178 1 2 14 15 16 17 18 177 178

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, Sensei, burbon, Akhu), 1,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1