|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oczywiście kartka się należała, ale nie czerwona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a ten bet na Lecha wszystko zmienia  Czerwo 100 % 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
słuszna kartka, co ten Murawski pierdoli Proszę cię Tom. nie ewidentna bo też się zdziwiłem, ale powtórki pokazały , że podstawe miał  Nie brnij  Żółta i kończymy temat. Skoro tak, zgoda ``żółta i kończymy temat`` [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a ten bet na Lecha wszystko zmienia  Czerwo 100 %  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
trzeba będzie robić kurs na sędziego video
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak dowiedziało się radio TOK FM Telewizja Polska doszła do porozumienia ze stacją Polsat i mecze reprezentacji Adama Nawałki na Euro 2016 będzie można oglądać w TVP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jak dowiedziało się radio TOK FM Telewizja Polska doszła do porozumienia ze stacją Polsat i mecze reprezentacji Adama Nawałki na Euro 2016 będzie można oglądać w TVP. szpaku i żewlak nie dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
szkoda, że Nespor nie pokarał teraz Lecha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak dowiedziało się radio TOK FM Telewizja Polska doszła do porozumienia ze stacją Polsat i mecze reprezentacji Adama Nawałki na Euro 2016 będzie można oglądać w TVP. Totalnie głupi ruch ze strony tvp, przecież polsat wszędzie dostępny, a zapłacili pewnie krocie  było wygrywać przetargi normalnie, a nie pajacować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chcą dorobić na reklamach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Neuer - Ribéry, Martínez, Lewandowski, Alonso, Bernat, Götze, Lahm (c), Müller, Alaba, Coman.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak dowiedziało się radio TOK FM Telewizja Polska doszła do porozumienia ze stacją Polsat i mecze reprezentacji Adama Nawałki na Euro 2016 będzie można oglądać w TVP. Totalnie głupi ruch ze strony tvp, przecież polsat wszędzie dostępny, a zapłacili pewnie krocie  było wygrywać przetargi normalnie, a nie pajacować Ale głupie pierdolenie. A skąd wiesz ile zapłacili? Nie wiesz ile na reklamach zarobią. Jak był przetarg to był inny zarząd może chujowy a może za drogo było. Tyle faktorów ze bez wglądu w umowy można sobie co najwyżej tak jak ty - popierdolic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak dowiedziało się radio TOK FM Telewizja Polska doszła do porozumienia ze stacją Polsat i mecze reprezentacji Adama Nawałki na Euro 2016 będzie można oglądać w TVP. Totalnie głupi ruch ze strony tvp, przecież polsat wszędzie dostępny, a zapłacili pewnie krocie  było wygrywać przetargi normalnie, a nie pajacować Ale głupie pierdolenie. A skąd wiesz ile zapłacili? Nie wiesz ile na reklamach zarobią. Jak był przetarg to był inny zarząd może chujowy a może za drogo było. Tyle faktorów ze bez wglądu w umowy można sobie co najwyżej tak jak ty - popierdolic. Sugerujesz, że zarobią przy dostępności w dvbt dwóch kanałów transmitujących to samo? Przy Polsacie, który ma lepsze statystyki oglądalności? Który zbuduje profesjonalne studio wokół tego i całą otoczkę? Dział sportowy w tvp to dramat od wielu lat. Za skoki zapłacili KROCIE odkupując od ES. Za głupie skoki. Myślisz, że Polsat za frytki puścił? Błagam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oho, quincy ostro wkurwiony wpadł na forum. Chyba żona nie pozwoliła mu iść na Lechię z kolegami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Oho, quincy ostro wkurwiony wpadł na forum. Chyba żona nie pozwoliła mu iść na Lechię z kolegami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
moim zdaniem jakby nie mieli już dogadanych kontraktów na reklamy to by nie kupowali , ale ja się nie znam ale wiem że jest wielu Januszów którzy zamiast profesjonalnego studia jakim ekipa borka oczywiście nie jest woli głos Szpakowskiego i ciarki na plechach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
zagłebie handluje jak zwykle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
jeszcze minimum 3 mecze Piasta bez ich kompletu punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Co do skoków, na które TVP odkupiło sublicencję od Eurosportu to TVP pokrył 2x cenę nabycia na rynek PL przez ES na tragicznych warunkach co wychodzi że tracą mega kasę na każdym weekendzie pucharu świata. Nie stać ich nawet na wysyłanie ekipy na większość PŚ tak jak kiedyś, info od Mieczyńskiego z skijumping, którego ekipa ma teraz kontrakt z tvp i realizuje im materiały.
Super zarządzanie, euro też pewnie podobnie ogarniają. Ta telewizja to gówno od wielu lat, wypierdolić to w kosmos jak każde państwowe gówno.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|