|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają. Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają. Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty  muszę nabyć ich koszulkę i oficjalnie spalić za ten szpagat w ich wykonaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają. Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty  muszę nabyć ich koszulkę i oficjalnie spalić za ten szpagat w ich wykonaniu Kup na bazarze z Neymarem na plecach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Barca i tak zostanie miszczem Fechu, spokojna twoja rozczochrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
burbon, a może chcesz sprzedać zakład i wysłać Golden Locha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii. I tu się mylisz. Bo nawet jak nie zdobędzie najwięcej punktów to i tak może zostać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni  bo im kibice żyć nie dadzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii. I tu się mylisz. Bo nawet jak nie zdobędzie najwięcej punktów to i tak może zostać! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master zanotuj! 1. Points in the matches between teams. 2. Goal difference in the matches between teams. 3. Goal difference. 4. Most scored goals. 5. Most scored goals on away games.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni  bo im kibice żyć nie dadzą Myślisz, że wspócześni piłkarze myślą o kibicach. Przecież to w większości pizdeczki, które myślą tylko o tym jaką fikuśną fryzurkę sobie pierdolnąć i jaki kolor pedalskiej torebki sobie wybrać żeby pokazać się kolegom. Kibiców mają w dupie bo karuzela się kręci bardzo szybko i co chwila jakieś ważne wydarzenia są, jak nie klubowe to reprezentacyjne. Nie mają czasu myśleć o niepowodzeniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master zanotuj! 1. Points in the matches between teams. 2. Goal difference in the matches between teams. 3. Goal difference. 4. Most scored goals. 5. Most scored goals on away games. To dobrze napisałem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
burbon, a może chcesz sprzedać zakład i wysłać Golden Locha?  cierpliwie poczekam do końca, nie będziecie mnie potem wyzywać od miękkiego pusiaka, że wydygałem i sprzedałem jak ten od Lester  z dzisiejszego Bajen odłożę w razie "W" [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
burbon nie dał się podpuścić.  I dyskretnie pochwalił się, że zarobiony na Hammarby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
burbon nie dał się podpuścić.  I dyskretnie pochwalił się, że zarobiony na Hammarby  dyskretnie w uj.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni  bo im kibice żyć nie dadzą Myślisz, że wspócześni piłkarze myślą o kibicach. Przecież to w większości pizdeczki, które myślą tylko o tym jaką fikuśną fryzurkę sobie pierdolnąć i jaki kolor pedalskiej torebki sobie wybrać żeby pokazać się kolegom. Kibiców mają w dupie bo karuzela się kręci bardzo szybko i co chwila jakieś ważne wydarzenia są, jak nie klubowe to reprezentacyjne. Nie mają czasu myśleć o niepowodzeniach. Może i tak ale w pewnych częściach świata piłka nożna jest traktowana jak religia. Mam kolegę z Katalonii (Hiszpana) i jest on dla mnie potwierdzeniem tej teorii. Pozatym jak napisałem zła passa kiedyś się skończy. Myślę że Deportivo dostanie na początek ze 5:0 a później już będzie tylko lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rozkład rzeczywiście mają najłatwiejszy. Powiem tak, jak jutro pokonają Depor to już pójdzie, ale mam co do tego wątpliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,789 Likes: 10 |
Rozkład rzeczywiście mają najłatwiejszy. Powiem tak, jak jutro pokonają Depor to już pójdzie, ale mam co do tego wątpliwości. Depor rozniosą, tak na moje..jedyna nadzieja, że coś stracą to z Góralami.. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|