Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 178 1 2 30 31 32 33 34 177 178
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają.

Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
psg aż się prosi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają.

Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty smile
muszę nabyć ich koszulkę i oficjalnie spalić za ten szpagat w ich wykonaniu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by fechu
Biczu, Barca nie zdobędzie mistrza. Oni osrani po pachy są i ciśnienia nie trzymają.

Trzeba przyjąć do wiadomości i wrzucić Jacusia w koszty smile
muszę nabyć ich koszulkę i oficjalnie spalić za ten szpagat w ich wykonaniu
Kup na bazarze z Neymarem na plecach.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Barca i tak zostanie miszczem Fechu, spokojna twoja rozczochrana smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
burbon, a może chcesz sprzedać zakład i wysłać Golden Locha?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Master.com back
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii.
I tu się mylisz. Bo nawet jak nie zdobędzie najwięcej punktów to i tak może zostać!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni smile bo im kibice żyć nie dadzą

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Master.com back
Powiem tak, jeśli Barca zdobędzie najwięcej punktów to powinna zostać mistrzem Hiszpanii.
I tu się mylisz. Bo nawet jak nie zdobędzie najwięcej punktów to i tak może zostać!

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Master zanotuj!
1. Points in the matches between teams.
2. Goal difference in the matches between teams.
3. Goal difference.
4. Most scored goals.
5. Most scored goals on away games.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by radek230481
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni smile bo im kibice żyć nie dadzą
Myślisz, że wspócześni piłkarze myślą o kibicach. Przecież to w większości pizdeczki, które myślą tylko o tym jaką fikuśną fryzurkę sobie pierdolnąć i jaki kolor pedalskiej torebki sobie wybrać żeby pokazać się kolegom. Kibiców mają w dupie bo karuzela się kręci bardzo szybko i co chwila jakieś ważne wydarzenia są, jak nie klubowe to reprezentacyjne. Nie mają czasu myśleć o niepowodzeniach.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Biczu
Master zanotuj!
1. Points in the matches between teams.
2. Goal difference in the matches between teams.
3. Goal difference.
4. Most scored goals.
5. Most scored goals on away games.


To dobrze napisałem. mad

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by fechu
burbon, a może chcesz sprzedać zakład i wysłać Golden Locha?

laugh

cierpliwie poczekam do końca, nie będziecie mnie potem wyzywać od miękkiego pusiaka, że wydygałem i sprzedałem jak ten od Lester grin

z dzisiejszego Bajen odłożę w razie "W"

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
burbon nie dał się podpuścić. smile

I dyskretnie pochwalił się, że zarobiony na Hammarby smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by fechu
burbon nie dał się podpuścić. smile

I dyskretnie pochwalił się, że zarobiony na Hammarby smile

dyskretnie w uj.. laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by fechu
Originally Posted by radek230481
Real ma tera LM i ligę na karku. Nie ogarną naraz. Barca ma tylko ligę i na niej się skupi. Już limit wpadek wyczerpał się i oni to wiedzą. Trzeba jakieś trofeum przywieść do Kataloni smile bo im kibice żyć nie dadzą
Myślisz, że wspócześni piłkarze myślą o kibicach. Przecież to w większości pizdeczki, które myślą tylko o tym jaką fikuśną fryzurkę sobie pierdolnąć i jaki kolor pedalskiej torebki sobie wybrać żeby pokazać się kolegom. Kibiców mają w dupie bo karuzela się kręci bardzo szybko i co chwila jakieś ważne wydarzenia są, jak nie klubowe to reprezentacyjne. Nie mają czasu myśleć o niepowodzeniach.
Może i tak ale w pewnych częściach świata piłka nożna jest traktowana jak religia. Mam kolegę z Katalonii (Hiszpana) i jest on dla mnie potwierdzeniem tej teorii.
Pozatym jak napisałem zła passa kiedyś się skończy. Myślę że Deportivo dostanie na początek ze 5:0 a później już będzie tylko lepiej smile


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Rozkład rzeczywiście mają najłatwiejszy. Powiem tak, jak jutro pokonają Depor to już pójdzie, ale mam co do tego wątpliwości.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Rozkład rzeczywiście mają najłatwiejszy. Powiem tak, jak jutro pokonają Depor to już pójdzie, ale mam co do tego wątpliwości.

Depor rozniosą, tak na moje..jedyna nadzieja, że coś stracą to z Góralami.. hmm

Strona 32 z 178 1 2 30 31 32 33 34 177 178

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1