al: Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ..."> al: Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#66577 12/08/2004 15:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W końcu wpłacili mi kasę na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę się musiał z nimi męczyć przez następnych parę dni.No ale w końcu mogę coś postawić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jak u Ciebie?Jakaś zmiana?Odpisali Ci?

Bonus: Unibet
#66578 12/08/2004 16:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Już wszystko ok.Mam na koncie kase razem z bonusem.3 dni ciężkiej walki z betandwin w końcu przyniosło efekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jak u Ciebie bukmacherP?

#66579 12/08/2004 22:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
mi tez wplacicili ale tylko 70 czyli bez bonusu kur... co zrobiles zeby ci ten bonus wplacili??????widzisz kurde ile sie trzeba znimi omeczyc to po prostu zachodzi na jakas parodie...pisales do nich cos na ich support (jelsi tak to na ktory)w sparwie tego bonusa?czy po jakims czasie sami ci go doladowali??????

#66580 12/08/2004 22:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Najpierw tak w ok.11 przysłali mi e-maila, że pieniądzę są już na koncie.Gdy to sprawdziłem zauważyłem, że nie ma bonusa i odrazu napisałem do ich supportu (polskiego bo tylko z nimi gadałem).No i po jakiś 5 minutach na koncie była kwota którą wpłaciłem + bonus.Razem 144PLN.Zostało mi tylko 104PLN.Reszte zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66581 14/08/2004 16:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał bukmacherP:
[qb]heja.kto mi pomoze wplacic kase z moneybookers do betandwina??[/qb]
ja nie pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66582 15/08/2004 17:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
kto mi pomoze przelac kase z moneybookers na sportingbet???

#66583 15/08/2004 19:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
BukmacherP dostałeś już całą kasę od betamdwin razem z promocją? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#66584 20/08/2004 17:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
nio mam juz cala kase:)tylko narazie szczescia wtypowaniu brak

#66585 20/08/2004 18:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja już zrobiłem wymagany obrót. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teraz czekam tylko jak zdobędę więcej kaski i wypłacam.Większość obrotu zrobiłem na zdarzeniach live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a Ci jak idzie? Ja na starcie miałem 144PLN a teraz mam 187PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66586 20/08/2004 22:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
A dlaczego wpłacaliście tylko po 70 PLN, przecież to jest kasa za friko.
Nie lepiej było wpłacić 140 PLN ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1