|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
W końcu wpłacili mi kasę na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę się musiał z nimi męczyć przez następnych parę dni.No ale w końcu mogę coś postawić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jak u Ciebie?Jakaś zmiana?Odpisali Ci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Już wszystko ok.Mam na koncie kase razem z bonusem.3 dni ciężkiej walki z betandwin w końcu przyniosło efekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jak u Ciebie bukmacherP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42 |
mi tez wplacicili ale tylko 70 czyli bez bonusu kur... co zrobiles zeby ci ten bonus wplacili??????widzisz kurde ile sie trzeba znimi omeczyc to po prostu zachodzi na jakas parodie...pisales do nich cos na ich support (jelsi tak to na ktory)w sparwie tego bonusa?czy po jakims czasie sami ci go doladowali??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Najpierw tak w ok.11 przysłali mi e-maila, że pieniądzę są już na koncie.Gdy to sprawdziłem zauważyłem, że nie ma bonusa i odrazu napisałem do ich supportu (polskiego bo tylko z nimi gadałem).No i po jakiś 5 minutach na koncie była kwota którą wpłaciłem + bonus.Razem 144PLN.Zostało mi tylko 104PLN.Reszte zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał bukmacherP: [qb]heja.kto mi pomoze wplacic kase z moneybookers do betandwina??[/qb] ja nie pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42 |
kto mi pomoze przelac kase z moneybookers na sportingbet???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
BukmacherP dostałeś już całą kasę od betamdwin razem z promocją? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 42 |
nio mam juz cala kase:)tylko narazie szczescia wtypowaniu brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja już zrobiłem wymagany obrót. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teraz czekam tylko jak zdobędę więcej kaski i wypłacam.Większość obrotu zrobiłem na zdarzeniach live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a Ci jak idzie? Ja na starcie miałem 144PLN a teraz mam 187PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
A dlaczego wpłacaliście tylko po 70 PLN, przecież to jest kasa za friko. Nie lepiej było wpłacić 140 PLN ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka