|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dobra dzisiaj pograne takie peffki: Arsenal Lisy Maribor Benfa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w Kato jakis protest jest?Bo widzow garstka bo od 5 lat co rok wielkie nadzieje na awans a kończy się zawsze tym samym a po co im ten awans za rok bo znowu spadli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w Białymstoku będzie ciekawa sytuacja, ŁKS Łomża przyjeżdża na mecz rezerw o 15, a o 15:30 gramy z Górnikiem
pojebana organizacja terminarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
w Białymstoku będzie ciekawa sytuacja, ŁKS Łomża przyjeżdża na mecz rezerw o 15, a o 15:30 gramy z Górnikiem
pojebana organizacja terminarza przecież na jednym boisku grać nie będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Białymstoku będzie ciekawa sytuacja, ŁKS Łomża przyjeżdża na mecz rezerw o 15, a o 15:30 gramy z Górnikiem
pojebana organizacja terminarza hehehe mnie nic w tym kraju nie zdziwi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
garbarnia sprzedałą ,jako lider
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
w Kato jakis protest jest?Bo widzow garstka bo od 5 lat co rok wielkie nadzieje na awans a kończy się zawsze tym samym a po co im ten awans za rok bo znowu spadli  dla kibiców dla miasta dla derbów z Chorzowem derby z Gieksą zawsze były owocne w różne pozaboiskowe wydarzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
w Białymstoku będzie ciekawa sytuacja, ŁKS Łomża przyjeżdża na mecz rezerw o 15, a o 15:30 gramy z Górnikiem
pojebana organizacja terminarza przecież na jednym boisku grać nie będą No nie na jednym, ale jednak piłkarze z ławki na Górnik mogliby zagrać z łomżą. Tylko u nas współpraca Jaga-PZPN to jest tragedia i każdy robi na złość.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Kato jakis protest jest?Bo widzow garstka bo od 5 lat co rok wielkie nadzieje na awans a kończy się zawsze tym samym a po co im ten awans za rok bo znowu spadli  dla kibiców dla miasta dla derbów z Chorzowem derby z Gieksą zawsze były owocne w różne pozaboiskowe wydarzenia  to prawda ze jest dzielnica w katowicach gdzie wszyscy prawie sa za ruchem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
giszowiec jak sie nie myle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie mówię, że trochę ludzi na te rezerwy chodzi i też chuja mogą w takim przypadku. Szukający wrażeń z Jagi z tego co wiem spróbują zaczepić łomżyniaków, ale nic z tego nie wyjdzie bo 50 osobową grupę w Białym pilnuje 200 psów. A i Górnika trzeba pognębić żeby nie mogli dojechać na mecz. Podlaska policja to skurwysyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jeśli Leicester City i Tottenham przegrają wszystkie mecze, a Arsenal wszystkie wygra, to Arsenal będzie mistrzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Nie mówię, że trochę ludzi na te rezerwy chodzi i też chuja mogą w takim przypadku. Szukający wrażeń z Jagi z tego co wiem spróbują zaczepić łomżyniaków, ale nic z tego nie wyjdzie bo 50 osobową grupę w Białym pilnuje 200 psów. A i Górnika trzeba pognębić żeby nie mogli dojechać na mecz. Podlaska policja to skurwysyny  komendant milicji to dekiel ostry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Na Szopienicach gejksa nie ma nic do powiedzenia, Giszowiec
Panewniki 100% Ruch
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
to prawda ze jest dzielnica w katowicach gdzie wszyscy prawie sa za ruchem ? Szopienice Jaga byłeś kiedyś na Śląsku? u nas jest wszystko zacieśnione. z Katowic przez Chorzów, Zabrze do Gliwice zajedziesz w 10 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bimbało NAKURWIAĆ SALTO!@ Master czuwasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Najlepsze jest to, że Szopienice są tuż obok Sosnowca, a obok Szopek zaraz same dzielnice gieksiarskie, do Chorzowa dość daleko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
to prawda ze jest dzielnica w katowicach gdzie wszyscy prawie sa za ruchem ? Szopienice Jaga byłeś kiedyś na Śląsku? u nas jest wszystko zacieśnione. z Katowic przez Chorzów, Zabrze do Gliwice zajedziesz w 10 min na cichej 2 razy w sosnowcu raz na gorniku raz i na polonii bytom raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|