Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
6 piłek w gemie, zero 1 serwisu grin

3-3

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Kozioooołłłłłłłłłłl *4-3

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ale otycznie Hernandez lepiej się prezentuje tylko ma takie przestoje w grze że kazdy wynik jeszcze mozliwy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
optycznie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Bambino
Kozioooołłłłłłłłłłl *4-3

równie dobrze moglo być 4:0 jakby wykorzystal bp . jeden z tych meczow o ktorych mówi się dziwny

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
i bez wysiłku odbił na 4;4 grin
wszystko mozliwe

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Kozioł i jego podwójne... mecz ciekawy pod względem kursów. Pewnie Hernandez wygra duch

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Stefan, kończ Pan ten mecz.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Originally Posted by Bambino
@1.75 na Kozlova promo

Złapałem @2.2 i dołożyłem po @1.8

Powinien zrobić Hernandeza bez problemu w 3 secie

Koziołek dobrze2

Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Hehe dzieciak chciał headbanda od kuznetsovej a ona mu nie dała laugh Stwierdziła, że po turnieju bo ma tylko 3 laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
kwale do madrytu kiedy ruszaja

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Ojro and reszta spółki poprosze o peffki na jutro tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Monachium prawie cały tydzien deszcz... tutaj to chyba tylko oplaca sie Niemcow pograc, bo watpie, zeby inni chcieli zostac skoro na horyzoncie 2 duze turnieje Madryt i Rzym.

dzisiaj Podlipnik i Diez mnie wycackali na amen

jutro tylko:

Krejcikova - cos niski kurs jak na tenisistke z rankingiem 192. Puig to powinna do MAdrytu sie szykowac?

Safarova - mimo wszystko, tylko ze kurs niski, ale Hradecka powinna izii ogarnac

Marakesz: Larsson, ale tez kurs niski. Chyba, ze straci 1 set to potem petardaaa!

Ostrava chall: Michalicka! Tipsar sporo szczescia, ze Podlipnik nie potrafil/nie chcial skonczyc. W 3 secie tyle okazji koleś miał. A dla Janko 2 mecz po wielu miechach.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Kwale zaczynają się w sobotę, kilka moich przemyśleń na jutro:
Khachanov 2.75@-ramos vinolas
Khachanov dobrze gra ostatnio, ale to nie główny powód mojego beta, otóż WC do Madrytu już rozdane i nie ma tam Ramosa. Nie sądzę by grał w gówno wartym turnieju w Istambule z pulą nagród 250 000$ kosztem turnieju w Madrycie(ponad 4mln$,rok temu 2 runda)gdyby jutro wygrał ćwierćfinał to następny mecz w piątek możliwy nawet wieczorem, podróż do Madrytu i kwale? Nie sądzę, jeśli odpuści to jutro, bo Kaczan to nie rywal pokroju Mannarino

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
kolejne przemyślenia to znowu Istambul i dwa debelki
Koolhof/Middelkoop 1.45-Gabashvili/Berloq
Gaba ma kwale w Madrycie nie widzę powodów by miał tu siedzieć, zwłaszcza że deble gra niezwykle rzadko podobnie jak Berloq, a ostatni raz grali razem 5 lat temu...
Molteni/Schwartzman 1.65-Bedene/Sancic
Podobna sytuacja, po co Bedene ma się katować w debla i siedzieć tu minimum do piątku jeśli dzisiaj wygra, kosztem turnieju w Madrycie i głównie stąd mój bet, bo argentyńczycy to żadne wyjadacze deblowe...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
i nie zdziwie się jak w tym chłodzie monachijskim Fognini poleci na dzień dobry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Bedene nie ma w kwalach więc nie musi nigdzie zmykać,a Gaba jest jedno wycofanie od turnieju głównego. W czwartek będą lepsze deble do gry.
Ramos natomiast jest 2 wycofania od turnieju głównego.
WC dostał Robredo ale piszą, że raczej nie zagra więc może iść do Ramosa też jeśli się nie dostanie z listy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
poprawka WC dla Verdasco, Carreno, Almagro i Monaco.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
do kwali zapisany jest tez Estrella, gra z dziadem Stebe w Monachium - wiadomo jaka tam pogoda, moze pusci gospodarzowi

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1