|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
6 piłek w gemie, zero 1 serwisu 3-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale otycznie Hernandez lepiej się prezentuje tylko ma takie przestoje w grze że kazdy wynik jeszcze mozliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
równie dobrze moglo być 4:0 jakby wykorzystal bp . jeden z tych meczow o ktorych mówi się dziwny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
i bez wysiłku odbił na 4;4 wszystko mozliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Kozioł i jego podwójne... mecz ciekawy pod względem kursów. Pewnie Hernandez wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Stefan, kończ Pan ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
@1.75 na Kozlova promo
Złapałem @2.2 i dołożyłem po @1.8
Powinien zrobić Hernandeza bez problemu w 3 secie Koziołek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Hehe dzieciak chciał headbanda od kuznetsovej a ona mu nie dała  Stwierdziła, że po turnieju bo ma tylko 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
kwale do madrytu kiedy ruszaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ojro and reszta spółki poprosze o peffki na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Monachium prawie cały tydzien deszcz... tutaj to chyba tylko oplaca sie Niemcow pograc, bo watpie, zeby inni chcieli zostac skoro na horyzoncie 2 duze turnieje Madryt i Rzym.
dzisiaj Podlipnik i Diez mnie wycackali na amen
jutro tylko:
Krejcikova - cos niski kurs jak na tenisistke z rankingiem 192. Puig to powinna do MAdrytu sie szykowac?
Safarova - mimo wszystko, tylko ze kurs niski, ale Hradecka powinna izii ogarnac
Marakesz: Larsson, ale tez kurs niski. Chyba, ze straci 1 set to potem petardaaa!
Ostrava chall: Michalicka! Tipsar sporo szczescia, ze Podlipnik nie potrafil/nie chcial skonczyc. W 3 secie tyle okazji koleś miał. A dla Janko 2 mecz po wielu miechach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Kwale zaczynają się w sobotę, kilka moich przemyśleń na jutro: Khachanov 2.75@-ramos vinolas Khachanov dobrze gra ostatnio, ale to nie główny powód mojego beta, otóż WC do Madrytu już rozdane i nie ma tam Ramosa. Nie sądzę by grał w gówno wartym turnieju w Istambule z pulą nagród 250 000$ kosztem turnieju w Madrycie(ponad 4mln$,rok temu 2 runda)gdyby jutro wygrał ćwierćfinał to następny mecz w piątek możliwy nawet wieczorem, podróż do Madrytu i kwale? Nie sądzę, jeśli odpuści to jutro, bo Kaczan to nie rywal pokroju Mannarino
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
kolejne przemyślenia to znowu Istambul i dwa debelki Koolhof/Middelkoop 1.45-Gabashvili/Berloq Gaba ma kwale w Madrycie nie widzę powodów by miał tu siedzieć, zwłaszcza że deble gra niezwykle rzadko podobnie jak Berloq, a ostatni raz grali razem 5 lat temu... Molteni/Schwartzman 1.65-Bedene/Sancic Podobna sytuacja, po co Bedene ma się katować w debla i siedzieć tu minimum do piątku jeśli dzisiaj wygra, kosztem turnieju w Madrycie i głównie stąd mój bet, bo argentyńczycy to żadne wyjadacze deblowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
i nie zdziwie się jak w tym chłodzie monachijskim Fognini poleci na dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Kwale kobiet chyba zaczynają sie w piątek więc dla paru zawodniczek ostatni dzwonek żeby poodpadać jeśli wybierają się na kwale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Bedene nie ma w kwalach więc nie musi nigdzie zmykać,a Gaba jest jedno wycofanie od turnieju głównego. W czwartek będą lepsze deble do gry. Ramos natomiast jest 2 wycofania od turnieju głównego. WC dostał Robredo ale piszą, że raczej nie zagra więc może iść do Ramosa też jeśli się nie dostanie z listy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
poprawka WC dla Verdasco, Carreno, Almagro i Monaco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
do kwali zapisany jest tez Estrella, gra z dziadem Stebe w Monachium - wiadomo jaka tam pogoda, moze pusci gospodarzowi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|