"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23
#666361 25/10/2006 14:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#666362 25/10/2006 14:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
sto lat wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> również sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a ten błąd pojawia się już drugi rok z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666363 25/10/2006 14:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Quote
i 99 lat zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czemu tylko 99 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
A tak jakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a co mało ?

#666364 25/10/2006 14:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
A tak jakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a co mało ?

a Tobie się spieszy na tamtą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#666365 25/10/2006 14:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale chciałbym dozyc 99 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec nie narzekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#666366 25/10/2006 14:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
Quote
i 99 lat zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czemu tylko 99 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
A tak jakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a co mało ?

kolega kiedys ze stancji opowiadal mi jak jego ojciec podczas urodzin swojej babci - obchodzila setne urodziny, palnal standardowe zyczenia - zyj nam babciu ze sto lat i nastala cisza wsrod gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#666367 25/10/2006 17:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzisiaj sporo forumowiczów ma urodziny.

#666368 25/10/2006 17:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
kolega kiedys ze stancji opowiadal mi jak jego ojciec podczas urodzin swojej babci - obchodzila setne urodziny, palnal standardowe zyczenia - zyj nam babciu ze sto lat i nastala cisza wsrod gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kumpla brat mieszkał kiedyś na stancji w Olsztynie z kolesiem, który pracował w zakładzie pogrzebowym, dokładnie zajmował się podczas pogrzebu niesieniem trumny do i z kościoła, wkładaniem do doła oraz nastepnym zakopywaniem, płacili mu od ilości takich "wycieczek" ...ponoć jak wstawał rano, kiedy słonko ładnie zaglądało przez okno raz walnął taki tekst: "ładna pogada... ale dziś będą padać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> optymistyczne nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#666369 25/10/2006 17:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Korver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

najlepszego!

#666370 25/10/2006 21:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Korver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

najlepszego!

dzięki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666371 25/10/2006 21:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Quote
...ponoć jak wstawał rano, kiedy słonko ładnie zaglądało przez okno raz walnął taki tekst: "ładna pogoda... ale dziś będą padać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> optymistyczne nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nic mnie dziś tak nie ubawiło jak ten cytat.

Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie gnacik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#666372 30/10/2006 11:34
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
[Linked Image] Igor

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666373 30/10/2006 12:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Igor Wszystiego Najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I zebys mial tuzin dzieci, i to same corki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666374 30/10/2006 20:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
alfa, lupus dziękuję za życzenia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666375 30/10/2006 20:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Sto latuff chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666376 30/10/2006 20:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
najlepszego IGOR

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666377 30/10/2006 21:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
z mojej strony również wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666378 30/10/2006 23:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Jeszcze raz dziękuję za życzenia urodzinowe.
Dzisiaj/wczoraj skończyłem 25 lat i 9 miesięcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666379 31/10/2006 23:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Prem
wszystkiego najlepszego
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#666380 01/11/2006 07:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
[color:"red"] P [/color] [color:"purple"] R [/color] [color:"blue"] E [/color] [color:"brown"] M [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ju noł łat aj min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1