|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Vitorul 1.36 ???
o co to chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
dubelek Burnley + Brighton wyglada calkiem ok taki zestaw pobieram na 90% takze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Vitorul 1.36 ???
o co to chodzi? aha było wyżej, podpucha jakas pewnie będzie 2-jka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Burnley czy Brighton co pewniejsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tripel Werder - Stuttgart Under 3.5 1.67 (dla mnie kurs promo) Burnley 1.36 Brighton 1.57 ako: 3.56  Stawka: 280 zł  baamooooo p.s. ten under troche nie w moim stylu, ale po takim kursie probuje, bez undera ako: 2.14, tez spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Burnley czy Brighton co pewniejsze? dla mnie Brighton !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Kłentinek co to za wynalazek, Ci ludzie pogłupieli w tych czasach jeśli chodzi o wybór imienia Ostatnio byłem na placu zabaw z dzieckiem, i jedno dziecko woła drugie: "brajaaaaan". Zjebane imie nie poważam tak jak pacyfek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Burnley czy Brighton co pewniejsze? dla mnie Brighton !!! takie mam przeczucie ze któryś z nich może być wałek, obym się mylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dziś są niby mecze gdzie mogo poscic, ale ja nie biere po ANALizie Valencienes, Levante, Dinamo Denizlispor o utrzymanie oooo widze ze Burnley i Brighton grajo o wczesnej godzinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Burnley czy Brighton co pewniejsze? dla mnie Brighton !!! takie mam przeczucie ze któryś z nich może być wałek, obym się mylił ja pograłem ten tripel ale szczerze mam mieszane uczucia, ta liga mnie wkur...ostatnio mnie Boro u siebie z Ispwich wyjebalo bez mydla po kursie 1.30 a niby o awans walczo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Beks Malaga może dziś remisa zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Beks Malaga może dziś remisa zrobić ja tych meczyków nie pograłem, tylko je wymieniłem że coś tam może być na rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Tripel Werder - Stuttgart Under 3.5 1.67 (dla mnie kurs promo) p.s. ten under troche nie w moim stylu, ale po takim kursie probuje, bez undera ako: 2.14, tez spoko  w Twoim stylu, bo skopiowany ponownie  haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Burnley czy Brighton co pewniejsze? dla mnie Brighton !!! takie mam przeczucie ze któryś z nich może być wałek, obym się mylił wałek to może nie, raczej zwykła wtopa bo się goście postawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kłentinekco to za wynalazek, Ci ludzie pogłupieli w tych czasach jeśli chodzi o wybór imienia Ostatnio byłem na placu zabaw z dzieckiem, i jedno dziecko woła drugie: " brajaaaaan". Zjebane imie nie poważam tak jak pacyfek  ja z kolei na placu zabaw widziałem panią, która wołała "Orlandooooo, Orlandooo" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tripel Werder - Stuttgart Under 3.5 1.67 (dla mnie kurs promo) p.s. ten under troche nie w moim stylu, ale po takim kursie probuje, bez undera ako: 2.14, tez spoko  w Twoim stylu, bo skopiowany ponownie  haha nie skopiowany baranie jeden, wiecznie nie bedą overów kręcić gdzieś czytałem że jest duzy kurs na under 2.5 ja biore under 3.5 a to różnica widze że dalej nierówno pod sufitem u kolegi gimnazjalisty wachania nastroju, mutacja i te sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tripel Werder - Stuttgart Under 3.5 1.67 (dla mnie kurs promo) p.s. ten under troche nie w moim stylu, ale po takim kursie probuje, bez undera ako: 2.14, tez spoko  w Twoim stylu, bo skopiowany ponownie  haha wklej linka skąd skopiowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Matka pewnie była fanką filmografii Tarantino.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Kłentinekco to za wynalazek, Ci ludzie pogłupieli w tych czasach jeśli chodzi o wybór imienia Ostatnio byłem na placu zabaw z dzieckiem, i jedno dziecko woła drugie: " brajaaaaan". Zjebane imie nie poważam tak jak pacyfek  ja z kolei na placu zabaw widziałem panią, która wołała "Orlandooooo, Orlandooo"  no to to juz jest zupełna miazga 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|