Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#66705 09/09/2004 14:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
Your email address (mój email) is not yet verified. Please check your email account. You should have received an email from us to this email address, where we provided you with a verification code. Please enter this verification code into the box below

Kto wie o co chodzi ?

Bonus: Unibet
#66706 09/09/2004 14:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Oryginalnie wysłał siwylubin:
[qb]"Your email address (mój email) is not yet verified. Please check your email account. You should have received an email from us to this email address, where we provided you with a verification code. Please enter this verification code into the box below"

Kto wie o co chodzi ?[/qb]
Twój adres e-mail nie jest jeszcze zweryfikowany. Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Powinieneś dostać od nich maila na podany przez ciebie adres [mail], gdzie był podany kod. Ten kod masz wpisać w odpowiednie miejsce na moneybookers [jest obok podanego adresu mailowego].

#66707 09/09/2004 22:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Czy mając konto w moneybookers na dane personalne mojej matki,pieniądze dotrą na konto bankowe należące do mnie ?
Ktoś wypłacał w taki sposób pieniądze?
Pozdrawiam
palazzi

#66708 09/09/2004 22:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]Wszyscy maja problemy z wyplatami, ja natomiast nie moge sie doczekac moich pieniazkow na koncie w moneybookers, choc zlecilem wplate 9 sierpnia, a wiec dzis mija 10 dzien roboczy. Czy to aby nie za dlugo?? Nekam ich mailami, ale nic sobie chyba z tego nie robia.[/qb]
Ja przelewam zawsze z Lukasa, online i przelew dochodzi w 24h, polecam.

#66709 09/09/2004 23:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Czy mając konto w moneybookers na dane personalne mojej matki,pieniądze dotrą na konto bankowe należące do mnie ?
Ktoś wypłacał w taki sposób pieniądze?
Pozdrawiam
palazzi[/qb]
Na logike raczej nie, nie wiem tez jakie konto weryfikowałeś w MB swoje czy na Mamę, ale jesli już chcesz tak kombinować, załóż drugie konto na MB i możesz przelać środki z jednego na drugie, albo najprosciej, napisz do właściwych osób, czyli do supportu moneybookers.

#66710 09/09/2004 23:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 12
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 12
Czy ktos chce 33 zl na MoneyBookers w zamian za przelew QuickMoney na Inteligo? Bo wplacilem o 33 zl za duzo na MoneyBookers i przy wyplacie spowrotem na konto chca prowizje 7,89 zl. Natomiast przy przelewaniu komus na MB tylko 0,33 zl - czyli 7,5 zl mniej.
Prosze o kontakt.
Pozdrawiam.

#66711 10/09/2004 09:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Czy wypłacal ktoś od tych baranów pieniadze ostatnio ??
Bo nie wiem czy już moge szybko (nie czekając miesiąc jak ostatnio) wypłacić sobie pieniązki.

#66712 10/09/2004 23:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Mam taki problem.
Wplacilem kase wczoraj na stare konto MB dopiero dzis sie dowiedzialem ze maja nowe konto. Czy uznaja mi ta wplate? Czy zwroca pieniadze?

#66713 11/09/2004 00:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Dobra wlasnie przyszedl zwrot:( I sobie nie zagram przez weekend. Kto ma pozyczyc 3.5? :>

#66714 11/09/2004 02:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Czy wypłacal ktoś od tych baranów pieniadze ostatnio ??
Bo nie wiem czy już moge szybko (nie czekając miesiąc jak ostatnio) wypłacić sobie pieniązki.[/qb]
Dziesięć dni.

#66715 12/09/2004 15:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Mam pytanie moze troche glupie ale pytanie a mianowicie chce wyplacic od buka kase i dostalem od nich cos takiego:

Dear *****,

Please log into your account to request this withdrawal.

Also, send your moneybookers address and we will process the payment.

Regards,

I teraz pytanie mam im przeslac moj adres konta w moneybookers (pewnie do ich supportu mam to zrobic), ok ale co jest tym adresem? moj numer id w moneybookers czy login ?? prosze o odpowiedz.

#66716 12/09/2004 15:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Chcą byś się zalogował na konto i z tego poziomu zlecił wypłatę. Dodatkowo proszą o adres e-mail, taki jaki masz w MB, bo przesyłanie tam kasy na tym się opiera.

#66717 13/09/2004 20:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]Mam pytanie moze troche glupie ale pytanie a mianowicie chce wyplacic od buka kase i dostalem od nich cos takiego:

Dear *****,

Please log into your account to request this withdrawal.

Also, send your moneybookers address and we will process the payment.

Regards,

I teraz pytanie mam im przeslac moj adres konta w moneybookers (pewnie do ich supportu mam to zrobic), ok ale co jest tym adresem? moj numer id w moneybookers czy login ?? prosze o odpowiedz.[/qb]
Login, czyli np. Blacky82@onet.pl czy jaki tam masz...
To wystarczy

#66718 14/09/2004 19:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Siema moze mi ktos pomoc ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chcialem przelac pieniadze z mbanku do moneybookers, co powinienem wpisac w podanych polach:

Rachunek odbiorcy:

Tytuł przelewu:

Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy:

Adres odbiorcy (ulica):

Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy:

To jedno, a drugie:
czy w profilu (w moneybookers) w miejscu 'List of bank accounts' powinienem dodac dane dotyczace konta ??? czy to przyspieszy wplate, bo jak czytam moze sie ona wlec i wlec...

Dzieki za szybka odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ludzie HELP jak wplacic to kase do moneybookers ???

#66719 17/09/2004 11:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Potrzebuje na moneybookers 8-10$, miałby może ktoś przelać?? Oddaję przelewem bankowym.
prosze o smsa: http://www.text.plusgsm.pl/sms/ - 607355870

#66720 20/09/2004 14:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
mam pytanie
chce dodac do listy konto bankowe Inteligo podaje w miejscu "Numer Rozliczeniowy Banku" 8 pierwszych cyfr konta i wyskakuje mi ze nie moga znalesc danych tego banku. Jaki numer tu trzeba wpisac?

#66721 20/09/2004 14:45
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
Quote
Oryginalnie wysłał krzyszt0f:
[qb]mam pytanie
chce dodac do listy konto bankowe Inteligo podaje w miejscu "Numer Rozliczeniowy Banku" 8 pierwszych cyfr konta i wyskakuje mi ze nie moga znalesc danych tego banku. Jaki numer tu trzeba wpisac?[/qb]
musisz podac cyfry od 3 do 10

dwie pierwsze to losowo wybierany kod, dopiero kolejne osiem to numer banku

#66722 20/09/2004 14:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
Oryginalnie wysłał piotrek7w:[qb]
(...)dwie pierwsze to losowo wybierany kod(...)[/qb]
To jest liczba kontrolna, wyliczana specjalnym algorytmem. Wtedy po wpisaniu 26-cyfrowego numeru konta wiadomo czy numer konta jest prawidłowy...
Pozdrawiam

#66723 20/09/2004 14:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
dzieki

#66724 22/09/2004 00:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Panowie, czy wie ktoś może jaka jest najniższa wpłata . A może na Moneybookers nie ma dolnego limitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Z Góry dzięki...

pozdrawiam,
Ojro

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1