Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 163 1 2 68 69 70 71 72 162 163
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poza całą niedoinwestowaną sferą ekonomiczną w Waszym regionie - Tazen - dużym utrudnieniem jest brak lotniska.

Radom ma, teraz gdzieś na Mazurach budują, a strefa wschodnia to biała plama.
Fakt ten ogranicza inwestycje na wielu polach gospodarki.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Manchester United youngster Marcus Rashford named in Roy Hodgson's provisional 26-man England squad for Euro 2016.

Arsenal midfielder Jack Wilshere and Newcastle's Andros Townsend also included.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Patrząc na spadkowiczów , nie mogę oprzeć się wrażeniu że coś się " zatarło " w Bielsku i w ostatnim miesiącu rozgrywek zaprzepaszczono w sposób nieprawdopodobny całkiem udany wydawałoby się sezon... Nie jestem na tyle blisko drużyny by stwierdzić z całkowitą pewnością , ale uważam że tam "poszło" zwyczajnie o kasę....Zmarnowana szansa na pierwszą ósemkę najwyraźniej odbiła się finansowo na drużynie i jej poczynaniach w końcówce rozgrywek.....Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę....

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Poza całą niedoinwestowaną sferą ekonomiczną w Waszym regionie - Tazen - dużym utrudnieniem jest brak lotniska.

Radom ma, teraz gdzieś na Mazurach budują, a strefa wschodnia to biała plama.
Fakt ten ogranicza inwestycje na wielu polach gospodarki.
Racja. Tylko nie ma co się spodziewać zmiany w najbliższych latach, milion planów a i tak nic tutaj nie zbudują. Cud, że w ogóle stadion został dociągnięty do końca.

Jest kilka sporych firm na Podlasiu, które mogłyby zainwestować w Jagę ale brakuje im odwagi. Obecni inwestorzy też nie mają ochoty dzielić się tortem (a interes na Jadze zrobili spory) - sponsoring sondował Wojciechowski, zdecydowali jednak zostawić temat i ograniczyć się do interesów deweloperskich z JW.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by kamasutra
Patrząc na spadkowiczów , nie mogę oprzeć się wrażeniu że coś się " zatarło " w Bielsku i w ostatnim miesiącu rozgrywek zaprzepaszczono w sposób nieprawdopodobny całkiem udany wydawałoby się sezon... Nie jestem na tyle blisko drużyny by stwierdzić z całkowitą pewnością , ale uważam że tam "poszło" zwyczajnie o kasę....Zmarnowana szansa na pierwszą ósemkę najwyraźniej odbiła się finansowo na drużynie i jej poczynaniach w końcówce rozgrywek.....Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę....
W Bielsku była zgraja bardzo przeciętnych piłkarzy, którzy potrafili zbudować dość dobrą drużynę. Widocznie po zamieszaniu coś pękło, pewnie brak premii za brak awansu do 8. no i liga poszła.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
a w Leicester zgraja bardzo przecietnych pilkarzykow, buduja druzyne ktora wygrywa premier league, fenomen blush

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by tronk
a w Leicester zgraja bardzo przecietnych pilkarzykow, buduja druzyne ktora wygrywa premier league, fenomen blush


Sam jestem pod wrażeniem i kibicowałem im do końca....Fajnie jak maluczki wali po nosie bogatego i nadętego rywala , niestety takie rzeczy dzieją się raz na 100 lat , zwłaszcza jesli idzie o Premiership , Bundeslige czy La Liga......

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Biszop
NiecieczaTV fajne gratulacje wink
[Linked Image]
To już jest szczyt, chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
konferencja ciepłego na tvn 24

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
najdluzej w extraklasie nieprzerwanie graja legia wisla jagiellonia ruch smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
pytania do Nawałki jak gra Górnika Zabrze

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by akagi
Dzięki Panowie.

gratuluję mistrza piwo

nie będę się rozpisywał o drodze jaką przeszliście albo inaczej - jakiej nie przeszliście bo świetnie to podsumował chociażby Bullet

powodzenia w kolejnym sezonie wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
pokazalismy Lechii jak sie gra wink

dawac nam Budapeszt w 1 rundzie boks


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by craax
pokazalismy Lechii jak sie gra wink

dawac nam Budapeszt w 1 rundzie boks

Pasowałoby, żebyście się jakoś do grupy doczłapali. Nie wiem tylko jak, ale póki są na to szansę to boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by craax
pokazalismy Lechii jak sie gra wink

dawac nam Budapeszt w 1 rundzie boks

Pasowałoby, żebyście się jakoś do grupy doczłapali. Nie wiem tylko jak, ale póki są na to szansę to boks

ooooooj watpie i to zdecydowanie, licze na 3 runde jako nowicjusze, ale zobaczymy jak bedzie smile LM w hokeja, UEFA w pilke, dawno takiego roku w Cracovii nie bylo, baaaaardzo dawno

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by craax
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by craax
pokazalismy Lechii jak sie gra wink

dawac nam Budapeszt w 1 rundzie boks

Pasowałoby, żebyście się jakoś do grupy doczłapali. Nie wiem tylko jak, ale póki są na to szansę to boks

ooooooj watpie i to zdecydowanie, licze na 3 runde jako nowicjusze, ale zobaczymy jak bedzie smile LM w hokeja, UEFA w pilke, dawno takiego roku w Cracovii nie bylo, baaaaardzo dawno
Tym bardziej cieszy mnei fakt że doprowadził do tego mój krajan Jacek Zieliński cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Zajebiście z tą hokejową ligą mistrzów
Na 100 % na jakieś spotkanie zawitam do KRK smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki chudy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pan Burbon widziany na poczcie ze skrzynką Jacusiów !

Strona 70 z 163 1 2 68 69 70 71 72 162 163

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1