|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Bullet miałes rację odnośnie Cracovii  Ot, to. Mała rzecz, a cieszy. Szkoda tylko, że miałem ov 1.5 gola do ht i 2.5 ft bo powinno być jakieś 5-2 a było ino 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238 |
Pawłowski wraca do Lechii .Nowak (jeśli dalej będzie trenerem)zrobi z niego grajka na repre bo potencjał koleś ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub.  w dupie mam te wpadki... tylko kazda Twoja wypowiedz jest tendencyjna i daje sie odczuc ze widzisz tylko jedna strone medalu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub.  Akagi gratki, ale... sam wiesz, że z tym składem LM może pozostać w sferze marzeń. Szacunek za wyniki końcowe sezonu, brak szacunku za styl, agrowpierdol w Niecieczy i kilka innych. Legia jest najlepsza bez dwóch zdań w Polsce, ale nie jest dominatorem, a i jej najpoważniejszy w ostatnich latach rywal przeżywa potężny kryzys. Bez kilku znaczących wzmocnień chyba znowu liga europejska i faza grupowa to będzie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
odniosłem się do postu Uve akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM  Kura dzięki, że pamiętałeś o naszej polemice  Jednak Lechijka jeszcze nie gotowa. U siebie fakt są piekielnie mocni, ale wyjazdy to  pomyliłem się strasznie co do tego meczu nie spodziewałem się, że aż tak dostaną oklep, Lechia ciekawy przypadek full kasy władowanej, a kończą ligę za Piastem, Zagłębiem i Cracovią
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bullet... Wiem - kurwa - wszystko wiem. Słabo grają, będą duże kłopoty w Europie, ale to za jakiś czas. Daj się jednak pocieszyć tym mistrzostwem jeszcze chociaż dzień. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Bullet... Wiem - kurwa - wszystko wiem. Słabo grają, będą duże kłopoty w Europie, ale to za jakiś czas. Daj się jednak pocieszyć tym mistrzostwem jeszcze chociaż dzień.  Nie no powtarzam szymkowiakowy szacuneczek dla Ciebie  Ale ja bym w końcu chciał zobaczyć jakąś naszą ekipę w LM choćby to była Legia  (bo po prawdzie na chwilę obecną tylko oni mogą próbować o to powalczyć)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
i awansuja w tym roku bo 100lecie zdarza sie raz na 100lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
NiecieczaTV fajne gratulacje [ Linked Image] Nowemu "miszczowi" należy się pogratulować  Choć trzeba przyznać, że liga w tym sezonie smutna jak pizda w sensie, że Legia poza Piastem praktycznie nie miała konkurencji, Lech, Wisła praktycznie nie istniały, Piast taki trochę przypadkowy bohater, choć nie ujmuję im zasług bo nie kupili sobie tego sukcesu tylko zapracowali, jednak w przyszłym sezonie raczej balansowanie pomiędzy "miszczowską", a spadkową. Wisła może się obudzi, sprzedawczyk choć go nie lubię i nie szanuję to odmienił Wisłę zdecydowanie na plus, fajnie się ich oglądało w końcówce sezonu, oby to był dobry prognostyk na przyszły sezon. Lech - śmiech, z nich raczej nic nie będzie przy takim podejściu, Urban też jakby nie pasował do tego zespołu, Trałki - pałki i przyboczni do wyjebania natychmiast. Legii z grzeczności życzę sukcesów w Europie, jednak nie oszukujmy się, LM będzie cudem na miarę objawienia matki boskiej fatimskiej  , LE realna ale nie ma co się oszukiwać, Legia z ambicjami Leśnego powinna wciągnąć ligę nosem, a musiała walczyć do ostatniej kolejki, to nie jest zespół na LM choć dopuszczam możliwość fartownego awansu, w końcu te prawie 100 lat ten cud ponoć miał miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a ze ja sie wlasnie zalogowalem to napisze bezwarunkowo i bez narzekania na temat przyszlosciowych wynikow..czyli nie po polskiemu troche
gratulacjie dla L i gratulacje dla @akagiego! i od razu zycze powtorzenia wyniku za rok + dobrych wystepow w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Fajnie napisane Biszop.  A z tą Niecieczą i tymi ich " gratulacjami ", to będzie podobnie jak swego czasu Groclin miał baner na trybunie honorowej " viceMISTRZ POLSKI ". Dla jednych i drugich to było święto i wydarzenie, a skończy się dla pierwszych, tak jak się skończyło dla drugich. Niemniej fakt, pozostanie zawsze faktem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Przysłuchując i przyglądając się polemice na temat mistrzostwa Legii i jej obecnej wartości na arenie międzynarodowej , nie wywołany co prawda do tablicy pozwolę sobie jednak zauważyć że obecna ekipa gra piłkę na zdecydowanie słabszym poziomie niż ta która rywalizowała z Celtikiem i Staeuą w poprzednich konfrontacjach o fazę grupową LM....Wówczas niestety nie udało się awansować , co prawda nie do końca ze względów czysto sportowych ( Celtic ) , tak więc nie robiłbym sobie nadziei w tym roku na lepszą postawę i końcowy sukces.....Takie jest moje zdanie w tym temacie i wydaje mi się że nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ja tylko jeszcze jedno w kontekście tego co napisałem o smutnej lidze, smutna w sensie, że rywalizacja praktycznie toczyła się pomiędzy Piastem, a Legią i w zasadzie od zimy do wczoraj. Lech, Wisła, Śląsk ewentualnie pompowany balonik pt. Lechia powinny przynajmniej deptać po pietach czołówce, a taki Lech ledwo oddychał zimą, że o Wiśle czy Śląsku nie wspomnę.
Ale uważam też, że formuła ligi gdzie po zasadniczej mamy mecze w dwóch grupach sprawdza się dla ekstraklasy bardzo fajnie, praktycznie wszystkie mecze o coś. Mnie ta reforma się podoba uważam, że jest z korzyścią dla zespołów i kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie ma już co pisać słabszy czy lepszy, wygrała ligę drużyna która miała ją wygrać, o stylu się zapomni a "Mistrz Polski 2016" zostanie.  Fajne fetowanie na murawie, a nie sztywne siedzenie na trybunie, oby bez konsekwencji było. Gratulacje  I Piast też mega sezon, zazdroszczę, bo rok temu był żal że Jaga nie zdobyła chociaż tego wicemistrzostwa. A na szyderę z eliminacji do LM/LE jeszcze sporo czasu, póki co jeszcze to euro będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak odnośnie rocznic... To niedawno czytałem wypowiedź prezesa nowego Bundesligowca RB Lipsk, po zarzutach oficjeli Bayernu, że Lipsk nie ma żadnej historii, bo powstał w 2009 roku. Ten im rezolutnie odpowiedział, że za 500 lat, Bayern będzie miał 600, ale oni już 500 lat. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A z takich mniejszych sukcesów to Jaga rozegra 10. sezon z rzędu w ekstraklasie. W tym czasie zdobyty Puchar Polski, 3. i 4. miejsce w lidze, 3xLE. Chyba nieźle jak na klub z budżetem ~15mln.
Ruch też 10. sezon z rzędu i też sporo sukcesów. Chyba dwa najbardziej wygrane kluby z grona "biednych" w ostatniej dekadzie. Plus Piast.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A jakby sukces utrzymywania ekstraklasy przez 10 lat wydawał się śmieszny to dodam, że nieprzerwanie dłużej gra w niej tylko Legia, Lech i Wisła.
Cała reszta ligi oprócz wyżej wymienionych, Jagi i Ruchu odwiedzała 1. ligę w ostatnich 10 latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Należy też pogratulować beniaminkom dobrej postawy ....Zagłębie mega plus , 3 - ci plac w lidze chyba nikt się nie spodziewał , a i Nieciecza jako nowicjusz utrzymała ligowy byt mając swoje 5 minut chwały ogrywając zdecydowanie mistrza...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|