Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 163 1 2 67 68 69 70 71 162 163
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jackm
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji

Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub. wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kura
Bullet miałes rację odnośnie Cracovii aplauz

Ot, to. Mała rzecz, a cieszy. Szkoda tylko, że miałem ov 1.5 gola do ht i 2.5 ft bo powinno być jakieś 5-2 a było ino 2-0 puke

Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 238
Pawłowski wraca do Lechii .Nowak (jeśli dalej będzie trenerem)zrobi z niego grajka na repre bo potencjał koleś ma.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jackm
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji

Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub. wink
w dupie mam te wpadki... tylko kazda Twoja wypowiedz jest tendencyjna i daje sie odczuc ze widzisz tylko jedna strone medalu

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jackm
spektakularne potkniecia to tez za jego kadencji

Wierzę że każde potkniecie Legii będziesz pamiętał jak własny ślub. wink

Akagi gratki, ale... sam wiesz, że z tym składem LM może pozostać w sferze marzeń. Szacunek za wyniki końcowe sezonu, brak szacunku za styl, agrowpierdol w Niecieczy i kilka innych. Legia jest najlepsza bez dwóch zdań w Polsce, ale nie jest dominatorem, a i jej najpoważniejszy w ostatnich latach rywal przeżywa potężny kryzys. Bez kilku znaczących wzmocnień chyba znowu liga europejska i faza grupowa to będzie wszystko.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Kura
odniosłem się do postu Uve

akagi na papierze faktycznie jak ktoś spojrzy to wygląda to tak że Legia w ostatnich 4 latach nie ma sobie równych, ale wiesz że nie jest wcale tak różowo, a tak jak ktoś wczoraj napisał, z waszymi możliwościami to mistrzostwo powinno byc juz zdobyte kilka kolejek temu

gratulacje ode mnie dostaniesz w formie pisemnej, a także podarunkowej jak awansujecie do LM smile

Kura dzięki, że pamiętałeś o naszej polemice piwo Jednak Lechijka jeszcze nie gotowa. U siebie fakt są piekielnie mocni, ale wyjazdy to laugh

pomyliłem się strasznie co do tego meczu nie spodziewałem się, że aż tak dostaną oklep, Lechia ciekawy przypadek full kasy władowanej, a kończą ligę za Piastem, Zagłębiem i Cracovią

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bullet...

Wiem - kurwa - wszystko wiem.
Słabo grają, będą duże kłopoty w Europie, ale to za jakiś czas.

Daj się jednak pocieszyć tym mistrzostwem jeszcze chociaż dzień.
grin

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by akagi
Bullet...

Wiem - kurwa - wszystko wiem.
Słabo grają, będą duże kłopoty w Europie, ale to za jakiś czas.

Daj się jednak pocieszyć tym mistrzostwem jeszcze chociaż dzień.
grin

Nie no powtarzam szymkowiakowy szacuneczek dla Ciebie wink

Ale ja bym w końcu chciał zobaczyć jakąś naszą ekipę w LM choćby to była Legia wink (bo po prawdzie na chwilę obecną tylko oni mogą próbować o to powalczyć)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
i awansuja w tym roku bo 100lecie zdarza sie raz na 100lat

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405

NiecieczaTV fajne gratulacje wink
[Linked Image]
Nowemu "miszczowi" należy się pogratulować piwo
Choć trzeba przyznać, że liga w tym sezonie smutna jak pizda w sensie, że Legia poza Piastem praktycznie nie miała konkurencji, Lech, Wisła praktycznie nie istniały, Piast taki trochę przypadkowy bohater, choć nie ujmuję im zasług bo nie kupili sobie tego sukcesu tylko zapracowali, jednak w przyszłym sezonie raczej balansowanie pomiędzy "miszczowską", a spadkową.
Wisła może się obudzi, sprzedawczyk choć go nie lubię i nie szanuję to odmienił Wisłę zdecydowanie na plus, fajnie się ich oglądało w końcówce sezonu, oby to był dobry prognostyk na przyszły sezon.
Lech - śmiech, z nich raczej nic nie będzie przy takim podejściu, Urban też jakby nie pasował do tego zespołu, Trałki - pałki i przyboczni do wyjebania natychmiast.

Legii z grzeczności życzę sukcesów w Europie, jednak nie oszukujmy się, LM będzie cudem na miarę objawienia matki boskiej fatimskiej wink , LE realna ale nie ma co się oszukiwać, Legia z ambicjami Leśnego powinna wciągnąć ligę nosem, a musiała walczyć do ostatniej kolejki, to nie jest zespół na LM choć dopuszczam możliwość fartownego awansu, w końcu te prawie 100 lat ten cud ponoć miał miejsce wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a ze ja sie wlasnie zalogowalem to napisze bezwarunkowo i bez narzekania na temat przyszlosciowych wynikow..czyli nie po polskiemu troche

gratulacjie dla L i gratulacje dla @akagiego! i od razu zycze powtorzenia wyniku za rok + dobrych wystepow w LM

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Fajnie napisane Biszop. grin

A z tą Niecieczą i tymi ich " gratulacjami ",
to będzie podobnie jak swego czasu Groclin miał baner na trybunie honorowej " viceMISTRZ POLSKI ".

Dla jednych i drugich to było święto i wydarzenie,
a skończy się dla pierwszych, tak jak się skończyło dla drugich.

Niemniej fakt, pozostanie zawsze faktem. smile


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki Panowie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Przysłuchując i przyglądając się polemice na temat mistrzostwa Legii i jej obecnej wartości na arenie międzynarodowej , nie wywołany co prawda do tablicy pozwolę sobie jednak zauważyć że obecna ekipa gra piłkę na zdecydowanie słabszym poziomie niż ta która rywalizowała z Celtikiem i Staeuą w poprzednich konfrontacjach o fazę grupową LM....Wówczas niestety nie udało się awansować , co prawda nie do końca ze względów czysto sportowych ( Celtic ) , tak więc nie robiłbym sobie nadziei w tym roku na lepszą postawę i końcowy sukces.....Takie jest moje zdanie w tym temacie i wydaje mi się że nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu.....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
ja tylko jeszcze jedno w kontekście tego co napisałem o smutnej lidze, smutna w sensie, że rywalizacja praktycznie toczyła się pomiędzy Piastem, a Legią i w zasadzie od zimy do wczoraj.
Lech, Wisła, Śląsk ewentualnie pompowany balonik pt. Lechia powinny przynajmniej deptać po pietach czołówce, a taki Lech ledwo oddychał zimą, że o Wiśle czy Śląsku nie wspomnę.

Ale uważam też, że formuła ligi gdzie po zasadniczej mamy mecze w dwóch grupach sprawdza się dla ekstraklasy bardzo fajnie, praktycznie wszystkie mecze o coś. Mnie ta reforma się podoba uważam, że jest z korzyścią dla zespołów i kibiców.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nie ma już co pisać słabszy czy lepszy, wygrała ligę drużyna która miała ją wygrać, o stylu się zapomni a "Mistrz Polski 2016" zostanie. wink

Fajne fetowanie na murawie, a nie sztywne siedzenie na trybunie, oby bez konsekwencji było. Gratulacje toast

I Piast też mega sezon, zazdroszczę, bo rok temu był żal że Jaga nie zdobyła chociaż tego wicemistrzostwa. A na szyderę z eliminacji do LM/LE jeszcze sporo czasu, póki co jeszcze to euro będzie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak odnośnie rocznic...

To niedawno czytałem wypowiedź prezesa nowego Bundesligowca RB Lipsk, po zarzutach oficjeli Bayernu, że Lipsk nie ma żadnej historii, bo powstał w 2009 roku.

Ten im rezolutnie odpowiedział, że za 500 lat, Bayern będzie miał 600, ale oni już 500 lat. grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
A z takich mniejszych sukcesów to Jaga rozegra 10. sezon z rzędu w ekstraklasie. W tym czasie zdobyty Puchar Polski, 3. i 4. miejsce w lidze, 3xLE. Chyba nieźle jak na klub z budżetem ~15mln.

Ruch też 10. sezon z rzędu i też sporo sukcesów. Chyba dwa najbardziej wygrane kluby z grona "biednych" w ostatniej dekadzie. Plus Piast.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
A jakby sukces utrzymywania ekstraklasy przez 10 lat wydawał się śmieszny to dodam, że nieprzerwanie dłużej gra w niej tylko Legia, Lech i Wisła.

Cała reszta ligi oprócz wyżej wymienionych, Jagi i Ruchu odwiedzała 1. ligę w ostatnich 10 latach.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Należy też pogratulować beniaminkom dobrej postawy ....Zagłębie mega plus , 3 - ci plac w lidze chyba nikt się nie spodziewał , a i Nieciecza jako nowicjusz utrzymała ligowy byt mając swoje 5 minut chwały ogrywając zdecydowanie mistrza...

Strona 69 z 163 1 2 67 68 69 70 71 162 163

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,995 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1