Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 155 z 163 1 2 153 154 155 156 157 162 163
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by jaga1920
podobno najlepsza banda w Polsce jest z Katowic trzy kurwy i jasnowidz smile
najbardziej brutalni kibice Garbarni smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by jaga1920
myslalem ze trzecia to byla goscie goscie w nowym yorku

A to druga, też dobra. piwo

zaraz zaraz czegos tu nierozumiem byly 2 czesci we francji a trzecia w nowym jorku wiec nie wiem o co kaman dlaczego teraz ta nowa jest 3?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by jaga1920
podobno najlepsza banda w Polsce jest z Katowic trzy kurwy i jasnowidz smile
najbardziej brutalni kibice Garbarni smile

wczesnie dobra banda byla tez z gliwic 2 kurwy i ksiadz kibic smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by jaga1920
myslalem ze trzecia to byla goscie goscie w nowym yorku

A to druga, też dobra. piwo

zaraz zaraz czegos tu nierozumiem byly 2 czesci we francji a trzecia w nowym jorku wiec nie wiem o co kaman dlaczego teraz ta nowa jest 3?

Wszystko pomieszałeś...

1 - http://1.fwcdn.pl/ph/59/11/5911/430627_1.2.jpg
2 - http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%9Bcie+w+Ameryce-2001-30631
3- http://www.filmweb.pl/film/Les+Visiteurs+3%3A+la+Terreur-2016-671014 - CZEKA na premiere w pl.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by fechu
Originally Posted by moor6
Originally Posted by fechu
Originally Posted by moor6
porto sprzedało w karnych ...
Podziękowałeś koledze za dobre info ze stadionu w Tychach? smile
owszem, twierdzi ze matóly sprzedały ...
Aha, to wszystko tłumaczy.
to nic nie tłumaczy ,barany ... a kasa poszła do buczka... a najlepsze jest to ze te ciołki z tyc.. dalej mają szanse na awans

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
DEFENSOR !!!
1111

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Moras ze naszego życia Tychy nie awansują

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%9Bcie%2C+go%C5%9Bcie+II+-+korytarz+czasu-1998-61
to jest druga czesc
http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%9Bcie+w+Ameryce-2001-30631
a to w ameryce wiec byly 3 czesci chyba ze ta w ameryce jest oddzielna

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
twój kuzyn Keruś ?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
banfield gooooool jeszcze brakuje sevilli vamooooooos

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Świętowanie pucharu zbiegło się wraz z urodzinami Arturo Vidala. Zespół rozbił się na mniejsze grupki o 2:30, a Jerome Boateng, Franck Ribery, David Alaba, Rafinha, Kingsley Coman oraz Medhi Benatia mieli bawić się w sekcjach VIP najlepszych klubów. Mieli palić sziszę i zamówić trzy butelki wódki - po 600 euro każda. Dołączyli do nich piłkarze Herthy Berlin - Salomon Kalou i Mitchell Weiser.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dawac sevilla po gola !!!!!!

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
wodka z opilkami zlota chyba smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
twój kuzyn Keruś ?
brajdak z zakopca

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
juventud ov 2,5 - 1,8@

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Biczu
twój kuzyn Keruś ?
brajdak z zakopca
ładne ma stado , pewno mu syra nie braknie wink

Co wydarzyło się w piłkarskim świecie dnia 22.05.2016 ?

- Piłkarze USA pokonali Portoryko 3:1 w meczu towarzyskim.

- Odmieniona kadrowo Anglia imponowała z Turcją tylko momentami, jednak podopieczni Roya Hodgsona i tak zwyciężyli na Etihad 2:1.

- Złamane śródstopie Dzagojewa eliminuje go z Euro 2016.

- Thiago Motta ma kontuzję łydki i bardzo prawdopodobne, że nie będzie mógł zagrać na mistrzostwach Europy.

- Z powodu kontuzji francuski obrońca Realu Madryt Raphael Varane nie zagra w finale Ligi Mistrzów z Atletico Madryt.

- W meczu kończącym 32. kolejkę I ligi Arka Gdynia zremisowała bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice. Ekipa z Trójmiasta już wcześniej zapewniła sobie awans do Ekstraklasy.

- Kilka sezonów temu Jerome Sinclair zapowiadał się na wielkiego napastnika. Zawodnika Liverpoolu uznawano za wielki talent. Póki co, 19-letni obecnie zawodnik nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Być może lepiej pójdzie mu w nowym klubie. Sinclair podpisał kontrakt z Watfordem.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by Biczu
Moras ze naszego życia Tychy nie awansują
wiesz jakie w miescie jest cisnienie na ich awans ?? duze ... i kasa z miasta płynie szerokim strumieniem...
ale jak sie nie wzmocnią to w 1 lidze bedą baciki zbierać

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by jaga1920
http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%9Bcie%2C+go%C5%9Bcie+II+-+korytarz+czasu-1998-61
to jest druga czesc
http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%9Bcie+w+Ameryce-2001-30631
a to w ameryce wiec byly 3 czesci chyba ze ta w ameryce jest oddzielna

Ta z 98 roku to II czesc, z 2001 roku to to samo co goscie goscie tylko wersja amerykanska.

Mówiąc najprosciej, pierwsza czesc jest z 92 roku, druga czesc jest z 98 roku - Goscie goscie korytarz czasu. Jako ze chciano zarobic na rynku amerykanskim, nakrecono jakos w 2001 roku wersje amerykanska i nazwano po amerykansku.

Po 10 latach zapowiedziano III czesc, ktora wyszla we francji a a Polsce jeszcze nie.

Strona 155 z 163 1 2 153 154 155 156 157 162 163

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, $-man, aker, forty, ANZELMO, JelineK), 1,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1