Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#66833 13/08/2004 21:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Siema
Mam konto w inteligo oraz posiadam karte płatniczą Visa Electron.Chciałbym wpłacic piniadze do Expekta za jej posrednictwem ale nie darady bo tam jest tylko do wyboru karta Maestro oraz Visa.Chciałbym sie dowiedziec czy jezeli wybiore Visa to pieniadze wpłyną do buka jak długo bede czekał na ich zaksiegowanie oraz o co chodzi z tymi blokadam na konto czy moze mi ktos to wytłumaczyć

Bonus: Unibet
#66834 13/08/2004 21:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
blokady sa przy wyplatach, ale nie z expektu (przynajmniej ja tak nie mam)
wybierasz vise
od razu zostana zaksiegowane

#66835 13/08/2004 21:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Chwileczke ale zobaczyłem ze tu jest tak napisane zobacz sam
Depozyt może być dokonany tylko i wyłącznie kartą kredytową, należącą do właściciela konta gracza. [*]Nie akceptujemy depozytów dokonywanych kartami typu Visa Electron lub Maestro.

#66836 13/08/2004 21:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał IcE22:
[qb]Chwileczke ale zobaczyłem ze tu jest tak napisane zobacz sam
Depozyt może być dokonany tylko i wyłącznie kartą kredytową, należącą do właściciela konta gracza. </font></li>
[*]<font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Nie akceptujemy depozytów dokonywanych kartami typu Visa Electron lub Maestro.[/qb]
no tak pisze, ale karta visa electron inteligo nie ma najmniejszych problemow z wplata...

#66837 13/08/2004 21:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Wielkie dzieki za odpowiec.
Mam jeszcze jedno pytanie związane z blokada kart.
Jak wiemy mozna tez wypłacac pieniadze przelewem moze wtedy by nie było blokad?

#66838 13/08/2004 22:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Ice priv


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1