|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
po towarzyskich to Ukraina najlepiej wygląda
reszta piach i człapanie czytaj Niemcy,Polska,Irlandia Płn Bramkarz to chyba najsłabszy punkt Ukrainy, gość ma już swoje lata i refleks szachisty, nic tylko go próbować  Refleks szachisty to mit  Mają lepszy od piłkarzy, tenisistów czy pingpongistów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
po towarzyskich to Ukraina najlepiej wygląda
reszta piach i człapanie czytaj Niemcy,Polska,Irlandia Płn Bramkarz to chyba najsłabszy punkt Ukrainy, gość ma już swoje lata i refleks szachisty, nic tylko go próbować  Refleks szachisty to mit  Mają lepszy od piłkarzy, tenisistów czy pingpongistów  mówiłem to porównując go do bramkarzy poziomu wielkiego turnieju jakim jest Euro, doświadczenie ma to fakt, ustawić się potrafi, ale już nie tam sam refles uwierz mi, wystarczy oglądnąć skróty meczów Ukrainy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
Guaratingueta -SP Mogi Mirim over 2,5 ft 2,25 z 2,10 pobrane jeszcze raz Brazil godzina 16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Który to tak na Euro ma wrócić a codziennie się rzuca po QC, bo już kilka "donosików" było. Beks a'la Frodo Analityk Witam EKipe  Będzie gotów na mecz otwarcia Euro 2016.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
1 - 5 lipca Wrocław Zapraszam na minizlot - każdy będzie mógł przedstawić przy piwie i meczach swoje wizję na temat mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Piostar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Będzie gotów na mecz otwarcia Euro 2016. 5 dni wiec moze byc okazja 5 nowych nickow do tego czasu jeszcze zalozyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Czy Pacyfek i reszta ferajny zapisana do naszej fantasy EUro Ligi ? Panowie logujemy się i gramy ! http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16/create-teamkod do Ligi Mecz.pl 50438GNP
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
do 60 nie dobijemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla wszystkich którzy się zapisali jest nagroda kupon dzięki któremu zdobędziecie środki na randkę z tą panią!! :--)) [Linked Image] [ iv.pl] [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
do 60 nie dobijemy  może się uda!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak podpisze, to będzie potwierdzone.  A tak na marginesie, sporo tych młodych ściągają. Zobaczymy co z tego wyniknie. Lech i Lechia mają w przyszłym sezonie szanse, bo nie grają w pucharach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Jak podpisze, to będzie potwierdzone.  A tak na marginesie, sporo tych młodych ściągają. Zobaczymy co z tego wyniknie. Lech i Lechia mają w przyszłym sezonie szanse, bo nie grają w pucharach.  Pewnie pojdzie od razu gdzies na wypozyczenie do Sosnowca np Nic mi nie mow bo jak widze tą politykę transferową Lecha to mnie sciska. Oszczędzają jak mogą kurwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Redbet [ record.bonniergaming.com] Panocki to nigdy nie miał w ofercie I ligi polskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jak podpisze, to będzie potwierdzone.  A tak na marginesie, sporo tych młodych ściągają. Zobaczymy co z tego wyniknie. Lech i Lechia mają w przyszłym sezonie szanse, bo nie grają w pucharach.  a kto ma odejść ? ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jędrzejczyk, Masłowski Nikolic, może Duda, Bereszyński ? Przyszedł nowy trener,to może coś się zmienić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
niższe ligi duńskie jakie underowe się zrobiły ... coraz mniej bramek .. z 8 lat temu to lina o3,5 pękała.
weźmy taki mecz Holbæk v B93 Kopenhaga ... o-o
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|