Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 174 z 200 1 2 172 173 174 175 176 199 200
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
BKS, jak w Danii obecnie jest z 50 firm bukmacherskich to juz masz odpowiedz czemu tak jest smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by rymoholik
BKS, jak w Danii obecnie jest z 50 firm bukmacherskich to juz masz odpowiedz czemu tak jest smile
to nie argument

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
[Linked Image] a tymczasem w Siedlcach

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
[Linked Image]

Dobry! smile

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Originally Posted by BeneQ
[Linked Image] a tymczasem w Siedlcach


Mam nadzieje ze pogon wygra

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Warren
Czy Pacyfek i reszta ferajny zapisana do naszej fantasy EUro Ligi ?
Panowie logujemy się i gramy !
http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16/create-team
kod do Ligi Mecz.pl
50438GNP

Podaj mi jeszcze zasady i instrukcję obsługi,
że tak powiem. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Warren
Czy Pacyfek i reszta ferajny zapisana do naszej fantasy EUro Ligi ?
Panowie logujemy się i gramy !
http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16/create-team
kod do Ligi Mecz.pl
50438GNP

Podaj mi jeszcze zasady i instrukcję obsługi,
że tak powiem. smile
http://www.fantasypl.pl/euro2016/euro-2016-gramy/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
CFab wino

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Drużynę zakładamy na stronie http://eurofantasy.uefa.com/

W przeciwieństwie do dziwnego zmutowanego potworka jakim był oficjalny manager Mistrzostw Świata tym razem jest lepiej. Wybieramy 15 zawodników: 2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników. Na etapie rozgrywek grupowych gramy trójką zawodników danej reprezentacji, w 1/16 już czwórką, w ćwierćfinałach piątką, potem szóstką i w finale ósemką.

Na budowę składu UEFA daje nam 100 baniek; po zakończeniu rozgrywek grupowych pod stołem dorzuca dodatkowe 5 milionów.

Ceny zawodników zmieniają się dopiero po rozgrywkach grupowych. Fun fact: Sprzedając zawodnika za wartość 7.2 zyskujemy pełne 7.2 – nie połowę wartości różnicy kupna i sprzedaży jak w FPL. UEFA nie wyjaśnia jak działać będzie mechanika wzrostu wartości graczy – wiemy tylko, że zależeć będzie od występów i punktów.

Kolejki w EURO fantasy wyglądają tak:

Gameweek Deadline:
Matchday 1 10 June 21.00 (1st Group Games)
Matchday 2 15 June 15.00 (1st Group Games)
Matchday 3 19 June 21.00 (1st Group Games)
Matchday 4 25 June 15.00 (Last 16)
Matchday 5 30 June 21.00 (Last 8)
Matchday 6 06 July 21.00 (Semis)
Matchday 7 10 July 21.00 (Final)

W ramach każdej kolejki wykonać można TYLKO jeden darmowy transfer. Każdy kolejny kosztuje menedżera minus 4 punkty. Można za to w ramach całego dnia meczowego (matchday) wykonać darmowe ruchy na linii: podstawowa jedenastka – ławka. Jeżeli zawodnik X nie zagrał to w jego miejsce można wprowadzić rezerwowego. Dozwolona jest również zmiana opaski kapitana oraz formacji. Jedynym wyjątkiem uniemożliwiającym zmianę zawodnika jest jego czerwona kartka – w takich przypadkach ujemne punkty i np. taki franca pozostają w składzie. Odnosi się to również do opaski. Wymiana odejmuje z sumy punktów kolejki ilość oczek ugraną przez zmienianego zawodnika. W przypadku zmiany kapitana x 2.

Po fazie grupowej każdy menedżer może wykonać dowolną ilość darmowych transferów – tak, aby w 1/16 wejść z nowym składem. 4 FT dostajemy przed ćwierćfinałami, 6 w półfinałach i w finale EURO 2016.

Bonusowo UEFA dorzuca dziką kartę. Odpalić ją można w dowolnym momencie turnieju.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Piłkarze Chojniczanki przywitali się oklaskami. Czyżby mieliby opuścić mecz? laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki.

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Chojniczanka w najmocniejszym skladzie.Wyczuwam mine smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Krzywy w podstawowym ?

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Originally Posted by rosół1
Chojniczanka w najmocniejszym skladzie.Wyczuwam mine smile


To moze chociaz zagraja na pol gwizdka i nie beda sie forsowac przed wakacjami smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Krzywy jeden korek różowy, drugi żółty. Piłkarze Pogoni się z niego śmieją.

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Originally Posted by Warren
Krzywy w podstawowym ?
Na ławce.

Obnizyl loty

Pewnie przez Sonie

Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
#joined piwo

#FCGoPoland


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Quote
Jeżeli zawodnik X nie zagrał to w jego miejsce można wprowadzić rezerwowego. Dozwolona jest również zmiana opaski kapitana oraz formacji. Jedynym wyjątkiem uniemożliwiającym zmianę zawodnika jest jego czerwona kartka – w takich przypadkach ujemne punkty i np. taki franca pozostają w składzie. Odnosi się to również do opaski. Wymiana odejmuje z sumy punktów kolejki ilość oczek ugraną przez zmienianego zawodnika. W przypadku zmiany kapitana x 2.

nie rozumiem z tego za wiele

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wszystko wyjdzie w praniu Akhu smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Ma ktoś składy Pogoni i Zawiszy?

Strona 174 z 200 1 2 172 173 174 175 176 199 200

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1