|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
nie moglem wyplacic dzis pieniedzy z bankomatu , dostalem info "twoj bank odmowil wyplaty , skontaktuj sie ze swoim bankiem aby uzyskac wiecej informacji"
probowalem wyplacic w trzech roznych bankomatach
ktos mial podobny przypadek? na konto moge sie zalogowac, nic nie jest zablokowane, nie mam zadnych limitow , konto zweryfikowane od dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11 |
Moze po prostu jakas ogolna awaria
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Bez problemu dzisiaj pobrałem kasę z bankomatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
nie moglem wyplacic dzis pieniedzy z bankomatu , dostalem info "twoj bank odmowil wyplaty , skontaktuj sie ze swoim bankiem aby uzyskac wiecej informacji"
probowalem wyplacic w trzech roznych bankomatach
ktos mial podobny przypadek? na konto moge sie zalogowac, nic nie jest zablokowane, nie mam zadnych limitow , konto zweryfikowane od dawna Mam to samo probowałem przez w ciagu kilku godzin w różnych bankomatach. Widocznie muszą mieć jakaś awarie. Bambino ty o ktorej godzinie wypłacałeś pewnie przed południem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11 |
Ja wyplacalem kolo 10 i nie bylo problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Czy zaliczają Wam płatności kartą Skrill, do różnych ich konkursów? Teraz np. jest losowanie biletów na finał Euro. Ja zawsze w ilości losów mam 0...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80. teraz pobierają 1,75% od wypłacanej kwoty zamiast stałej kwoty 1,80E
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
O fakt, cos mi sie kojarzy. Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80. 3,5 zeta to chyba mniej niż 1,80 Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Przeczytaj jeszcze to co napisalem, zamiast krzaczkow byl znaczek euro, ale na forum nie przechodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Mnie chodziło tylko o to, że ta zmiana jest korzystna dla obu stron. Raczej rzadko wypłacamy 1000 złotych z bankomatu, a przy małych kwotach, czyli np. 200 złotych płacisz mniejszą prowizje niż 1,8 Euro lub ekwiwalent. Raczej to są mniejsze kwoty rozłożone w czasie. Oni zadowoleni, bo częściej korzystamy z karty, my nie jesteśmy zablokowani potencjalną prowizją około 10 złotych za wypłatę, tylko na przykład 3,5 złotego. Wszyscy są happy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
co za brednie wypłacam 2000 zł i jeszcze niedawno płaciłem 0 zł, od kilku tygodni ok 8 zł a teraz 35 zł dalej twierdzisz, że "wszyscy happy"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
forty, prowizja rozkłada się w czasie, więc jest mniej bolesna. Awax VIP płacił zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75% Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi, 10x100 płaciłeś 18Euro, 10x1,8, teraz 4,375 Euro za drobne wypłaty. Wypłacając 100 złotych płacisz 1,75 zeta prowizji, zamiast 9 złotych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
heh,mnie nie obchodzi co bylo ,ale co jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Dla vipów zmieniło się cokolwiek czy tylko dla użytkowników bez vipa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473 Likes: 11 |
Chyba dla najnizszego VIP byly jakies zmiany ,ale juz nie pamietam o co chodzilo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75% heh,mnie nie obchodzi co bylo ,ale co jest  Sugerujesz, że nowy system prowizyjny jest mniej korzystny. Jestem odmiennego zdania. Zamiast zbierać 1000 złotych do jednorazowej wypłaty z prowizją 1,8 Euro mamy stawkę procentową od dowolnej wypłaty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|