Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 26 1 2 14 15 16 17 18 25 26
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
nie moglem wyplacic dzis pieniedzy z bankomatu , dostalem info "twoj bank odmowil wyplaty , skontaktuj sie ze swoim bankiem aby uzyskac wiecej informacji"

probowalem wyplacic w trzech roznych bankomatach

ktos mial podobny przypadek? na konto moge sie zalogowac, nic nie jest zablokowane, nie mam zadnych limitow , konto zweryfikowane od dawna

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
Moze po prostu jakas ogolna awaria

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Bez problemu dzisiaj pobrałem kasę z bankomatu

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Originally Posted by pavlik
nie moglem wyplacic dzis pieniedzy z bankomatu , dostalem info "twoj bank odmowil wyplaty , skontaktuj sie ze swoim bankiem aby uzyskac wiecej informacji"

probowalem wyplacic w trzech roznych bankomatach

ktos mial podobny przypadek? na konto moge sie zalogowac, nic nie jest zablokowane, nie mam zadnych limitow , konto zweryfikowane od dawna


Mam to samo probowałem przez w ciagu kilku godzin w różnych bankomatach. Widocznie muszą mieć jakaś awarie.
Bambino ty o ktorej godzinie wypłacałeś pewnie przed południem???

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
Ja wyplacalem kolo 10 i nie bylo problemu

Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Czy zaliczają Wam płatności kartą Skrill, do różnych ich konkursów? Teraz np. jest losowanie biletów na finał Euro. Ja zawsze w ilości losów mam 0...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by iti
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80.
teraz pobierają 1,75% od wypłacanej kwoty zamiast stałej kwoty 1,80E

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
O fakt, cos mi sie kojarzy. Dzieki toast

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by iti
Kilka miesiecy nie korzystalem z karty i dzisiaj pobrali mi przy wyplacie 3.50 zl. Zmniejszyly sie koszty wyplaty z bankomatow karta? To by wychodzilo jakies €0.80, a wczesniej bylo €1.80.

3,5 zeta to chyba mniej niż 1,80 Euro?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Przeczytaj jeszcze to co napisalem, zamiast krzaczkow byl znaczek euro, ale na forum nie przechodzi.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Mnie chodziło tylko o to, że ta zmiana jest korzystna dla obu stron. Raczej rzadko wypłacamy 1000 złotych z bankomatu, a przy małych kwotach, czyli np. 200 złotych płacisz mniejszą prowizje niż 1,8 Euro lub ekwiwalent. Raczej to są mniejsze kwoty rozłożone w czasie. Oni zadowoleni, bo częściej korzystamy z karty, my nie jesteśmy zablokowani potencjalną prowizją około 10 złotych za wypłatę, tylko na przykład 3,5 złotego. Wszyscy są happy.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75%

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Pawcias
Wszyscy są happy.

co za brednie
wypłacam 2000 zł i jeszcze niedawno płaciłem 0 zł, od kilku tygodni ok 8 zł a teraz 35 zł

dalej twierdzisz, że "wszyscy happy"?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
forty, prowizja rozkłada się w czasie, więc jest mniej bolesna. Awax VIP płacił zero.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by forty
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75%

Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi, 10x100 płaciłeś 18Euro, 10x1,8, teraz 4,375 Euro za drobne wypłaty. Wypłacając 100 złotych płacisz 1,75 zeta prowizji, zamiast 9 złotych.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
heh,mnie nie obchodzi co bylo ,ale co jest ooo

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Dla vipów zmieniło się cokolwiek czy tylko dla użytkowników bez vipa?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,473
Likes: 11
Chyba dla najnizszego VIP byly jakies zmiany ,ale juz nie pamietam o co chodzilo .

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by forty
co to za roznica ,czy wyplacasz 1000,czy 10x100,placisz tyle samo,tj,1.75%


Originally Posted by forty
heh,mnie nie obchodzi co bylo ,ale co jest ooo

Sugerujesz, że nowy system prowizyjny jest mniej korzystny. Jestem odmiennego zdania. Zamiast zbierać 1000 złotych do jednorazowej wypłaty z prowizją 1,8 Euro mamy stawkę procentową od dowolnej wypłaty.

Strona 16 z 26 1 2 14 15 16 17 18 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1