Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 35 1 2 31 32 33 34 35
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro

jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)

e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację.
Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony

ciekawe czy będzie spadał na Polskę

jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia)

Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych

widac ze sie nie znasz jak nie zagra grosik to kapustka najlepsza alternatywa bije peszke na glowe

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż
Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ok Kura a czy mogę zmienić typa który zdobył 2 pkt na typa który zdobył 6 pkt? czy takich absurdów już nie wprowadzili? laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by fechu
Originally Posted by bitnap
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż
Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu smile

nie strasz smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Fuck Euro tylko Cipa America!! Donek Trump!!!

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jesteśmy mocnym faworytem z Irolami, wypadałoby trochę odważniej...

no nic zobaczymy

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by quincy
O co chodzi z tymi kurwami w gumofilcach? Kogo tam ryzy dymał?
no gustował w takich, juz w 2004 o tym pisali laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307
Likes: 3
Jak słyszę słowo faworyt to tak jak bym czytał słowo peffka wink

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by beks
Originally Posted by aker
Originally Posted by beks
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro

jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę)

e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację.
Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony

ciekawe czy będzie spadał na Polskę

jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia)

Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych

widac ze sie nie znasz jak nie zagra grosik to kapustka najlepsza alternatywa bije peszke na glowe

najlepsza ale niedoświadczona, ok nie znam sie

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
No kurwa, panowie, z kim my mamy wygrać na takich imprezach jak nie z Irolami

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
bitek z lawki mozesz wpuscic kogos kto nie gral za kogos kto juz zagral mam nadzieje ze juz jasne

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by bitnap
jesteśmy mocnym faworytem z Irolami, wypadałoby trochę odważniej...

no nic zobaczymy
ja dam przed meczem do przerwy over 0.5 za 40pln a la live zaraz jak sie zacznie under 0.5 do ht tez za 40pln

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jakbym byl fakenem to bym zagral tak
szczesny
piszczek glik salamon jedrzejczyk
blaszczu krycha zielinski grosik (kapustka)
milik lewy





Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
ja wolę Peszkina

jeżdziec bez głowy hulaj dusza laugh




Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wiem wiem Kura, nabijałem się trochę z tych zasad bo są zdrowo pojebane

wybierasz 11 a i tak grasz sobie 15

pytanie czemu nie pozwolili wybrać każdemu po 35 zawodników?

byłaby bardziej wyrównana rywalizacja smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by fechu
Originally Posted by bitnap
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż
Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu smile

nie strasz smile
Nie straszę. Nawałka jest z nimi 24h na dobę. Zna ich najlepiej razem ze swoim sztabem.

Ile razy było tak w eliminacjach, że widząc skład wszyscy pukali się w głowę? Odpowiedź - sporo. A prawie zawsze te decyzje były trafione. Ja podchodzę do spotkania z wielką wiarą w naszych. Mogę się oczywiście srogo rozczarować, biorę to też pod uwagę. Przyjmę wtedy na klatę szyderę ze strony "realistów" beksa, akera czy ssacza. Na teraz nie dopuszczam myśli o porażce i jak zwykle z wypiekami na twarzy jutro siadam przed TV. Jazdaaaaaaaaaaaaaaaa Polska boks


Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu

Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
jakbym byl fakenem to bym zagral tak
szczesny
piszczek glik salamon jedrzejczyk
blaszczu krycha zielinski grosik (kapustka)
milik lewy

Fabiański
piszczek glik salomon jędrzejczyk
Grosicki krychowiak zielinski mączynski
Lewandowski Milik

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Marcel
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu

Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać.
Dmitry EgorovKonto zweryfikowane
@edim_sport
Russia fans waits for Poland and Ukraine in Nizza. It will be fucking day for UEFA and France. #EURO2016

@Vitollo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
maczynski ten chlop nic nie daje ani w obronie ani w ataku nie umie zagrac do przodu znow beda sie cofac milik z lewym po pilki bo nie ma komu podac prostopadle do przodu

Strona 33 z 35 1 2 31 32 33 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, alfa, betowiec, Sensei, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1