|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro
jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę) e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację. Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony ciekawe czy będzie spadał na Polskę jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia) Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych widac ze sie nie znasz jak nie zagra grosik to kapustka najlepsza alternatywa bije peszke na glowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ok Kura a czy mogę zmienić typa który zdobył 2 pkt na typa który zdobył 6 pkt? czy takich absurdów już nie wprowadzili? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu  nie strasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Fuck Euro tylko Cipa America!! Donek Trump!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesteśmy mocnym faworytem z Irolami, wypadałoby trochę odważniej...
no nic zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
O co chodzi z tymi kurwami w gumofilcach? Kogo tam ryzy dymał? no gustował w takich, juz w 2004 o tym pisali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Jak słyszę słowo faworyt to tak jak bym czytał słowo peffka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
już w wywiadach wystraszeni a co będzie jutro
jak przegrajO bo remis uszanuję, to są .... (nie nazwę) e tam nie przesadzaj że nasi są wystraszeni, po prostu na trzeźwo oceniają sytuację. Dla mnie kurs na Iroli grubo zawyżony ciekawe czy będzie spadał na Polskę jak Grosicki nie zagra to nie wiem. Ogólnie nie widzę też Pazdana w tym meczu jakby wyszedł i Kapustki też niestety nie (brak doświadczenia) Milik niech zakutasi ze 2 bramki bo mam go po rursie 6.00 na najlepszego strzelca u naszych widac ze sie nie znasz jak nie zagra grosik to kapustka najlepsza alternatywa bije peszke na glowe najlepsza ale niedoświadczona, ok nie znam sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
No kurwa, panowie, z kim my mamy wygrać na takich imprezach jak nie z Irolami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
bitek z lawki mozesz wpuscic kogos kto nie gral za kogos kto juz zagral mam nadzieje ze juz jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
jesteśmy mocnym faworytem z Irolami, wypadałoby trochę odważniej...
no nic zobaczymy ja dam przed meczem do przerwy over 0.5 za 40pln a la live zaraz jak sie zacznie under 0.5 do ht tez za 40pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jakbym byl fakenem to bym zagral tak szczesny piszczek glik salamon jedrzejczyk blaszczu krycha zielinski grosik (kapustka) milik lewy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja wolę Peszkina jeżdziec bez głowy hulaj dusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wiem wiem Kura, nabijałem się trochę z tych zasad bo są zdrowo pojebane wybierasz 11 a i tak grasz sobie 15 pytanie czemu nie pozwolili wybrać każdemu po 35 zawodników? byłaby bardziej wyrównana rywalizacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
na PS2 sugerują że Mączyński zagra obok Kryśki, no qrwa Adam nawet się nie waż Nawałka może bazować na tym co było z Brytolami w eliminacjach. Tam Mąka dał radę bez 2 zdań. Ale co było, a nie jest... Jakiej decyzji by nie podjął, trzeba mu zaufać. A oceny będziemy wystawiać po meczu  nie strasz  Nie straszę. Nawałka jest z nimi 24h na dobę. Zna ich najlepiej razem ze swoim sztabem. Ile razy było tak w eliminacjach, że widząc skład wszyscy pukali się w głowę? Odpowiedź - sporo. A prawie zawsze te decyzje były trafione. Ja podchodzę do spotkania z wielką wiarą w naszych. Mogę się oczywiście srogo rozczarować, biorę to też pod uwagę. Przyjmę wtedy na klatę szyderę ze strony "realistów" beksa, akera czy ssacza. Na teraz nie dopuszczam myśli o porażce i jak zwykle z wypiekami na twarzy jutro siadam przed TV. Jazdaaaaaaaaaaaaaaaa Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu
Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
jakbym byl fakenem to bym zagral tak szczesny piszczek glik salamon jedrzejczyk blaszczu krycha zielinski grosik (kapustka) milik lewy Fabiański piszczek glik salomon jędrzejczyk Grosicki krychowiak zielinski mączynski Lewandowski Milik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu
Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać. Dmitry EgorovKonto zweryfikowane @edim_sport Russia fans waits for Poland and Ukraine in Nizza. It will be fucking day for UEFA and France. #EURO2016 @Vitollo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
maczynski ten chlop nic nie daje ani w obronie ani w ataku nie umie zagrac do przodu znow beda sie cofac milik z lewym po pilki bo nie ma komu podac prostopadle do przodu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|