|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
To Ruskie wygrały walkę z Angolami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jakbym byl fakenem to bym zagral tak szczesny piszczek glik salamon jedrzejczyk blaszczu krycha zielinski grosik (kapustka) milik lewy Fabiański piszczek glik salomon jędrzejczyk starzyński krychowiak zielinski mączynski jodłowiec linetty tak lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Odnośnie lewej strony na jutrzejszy mecz Polaków... Ja dziś przez 10 minut( bo tyle dałem rade) wysłuchiwałem jakim to jest odpowiednim zawodnikiem na pozycje Grosika - Strzażyński Filip  Koleszka z roboty chyba wraz z balonikiem sam został napompowany. Gdzieś coś przeczytał, coś usłyszał... EUROEKSPERT 2016 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
maczynski ten chlop nic nie daje ani w obronie ani w ataku nie umie zagrac do przodu znow beda sie cofac milik z lewym po pilki bo nie ma komu podac prostopadle do przodu bingo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu
Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać. Dmitry EgorovKonto zweryfikowane @edim_sport Russia fans waits for Poland and Ukraine in Nizza. It will be fucking day for UEFA and France. #EURO2016 @Vitollo no i miejmy nadzieje że Fjutina to zadowoli on tez sportowiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
angole są mocni w napierdalaniu kuflami jaki ich jest 500, a na stadionie to już zwykłe pizdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
po stokroć Starzyńskiego wolę zamiast Mączyńskiego
przynajmniej jest szansa na dobre prostopadłe podanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wojciech Kowalczyk ‏@W_Kowal 27 min.27 minut temu
Nie wiem jak Rosja zagra na MŚ za dwa lata,ale wiem,że ich kibice wpierdolą wszystkim,którzy tam przyjadą.Mocni są to widać. Dmitry EgorovKonto zweryfikowane @edim_sport Russia fans waits for Poland and Ukraine in Nizza. It will be fucking day for UEFA and France. #EURO2016 @Vitollo no i miejmy nadzieje że Fjutina to zadowoli on tez sportowiec Polskie ekipy `sportowe`` również wybierają się do francji, także sądzę, że będzie ciekawie - oby nie dramatycznie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
po stokroć Starzyńskiego wolę zamiast Mączyńskiego
przynajmniej jest szansa na dobre prostopadłe podanie Bitek, chłop go na zamiennik Grosickiego wsadzał... Jak udało mi się wejść w zdanie, wpychając Kapustkę na miejsce Grosickiego to stwierdził...`` to drewno? ..., ale za to Strzyński...`` Musiał któryś z portali jebnąć mocny artykuł promujący Filipa, bo gość podjarany nieźle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dokladnie z tego co wiem a troche sie znam na sprawach h to niezla banda jedzie na niemcy i ukraine
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wiem Tom ja piszę w kontekście środka pola nie skrzydła
Starzyński na skrzydło pasuje jak siodło do świni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
trochę to boli... ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/CkndU8UWsAEM3VL.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Tu nie ma spokojnych meczów jak na razie, prawda taka ze Francja i Szwajcaria to też powinny być remisy
Skrzydła Ukrainy na pewno podziurawio Szwabów Jakoś nigdy Francja mnie nie przekonywała swoją grą. W 1998 r. wygrali z Brazylią i to było dla mnie zaskoczeniem bo byłem przekonany, że będzie odwrotnie. Ale wtedy mieli Zidane'a, którego styl gry nigdy mi się nie podobał, ale trzeba przyznać, że był skuteczny. W Japonii i Korei nie było Zidane'a i Francja nie potrafiła strzelić nawet jednego gola, a przeciwników miała średnich. Francja nie jest super mocną drużyną i jej problemy z Rumunią nie były dla mnie zaskoczeniem. Podobnie Anglia. Od wielu już lat Anglicy zawodzą. Włosi grają w kratkę. Potrafią pokazać super football, ale też potrafią szybko odpaść z turnieju. Trzeba wyczuć kiedy są w dobrej formie. Bardzo dobrą i solidną drużyną jest Holandia i bardzo mnie zdziwiło, że nie dostała się do Euro w tym roku. Widocznie przechodzą jakiś tymczasowy kryzys. Solidną drużyną są też Niemcy. Odkąd pamiętam, to zawsze Niemcy byli mocną drużyną. Bałbym się stawiać na Niemców gdyby grali z Chorwatami bo Niemcy jakoś zazwyczaj przegrywają z Chorwatami, ale z innymi drużynami powinni sobie poradzić. Nie pamiętam MŚ i ME na których Niemcy nie wyszli z grupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
maczynski ten chlop nic nie daje ani w obronie ani w ataku nie umie zagrac do przodu znow beda sie cofac milik z lewym po pilki bo nie ma komu podac prostopadle do przodu bingo  jakbym o Świerczewskim czytał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
już bym wolał na boku Peszkę z 2 promilami i bez jednej nogi niż Filipa S 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,591 Likes: 10 |
W Nicei jaka napierdalanka na ulicach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak widać wcale nie trzeba pasów szahida żeby zrobić konkretny rozpierdol we Francji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
były reprezentant Anglii Kevin Kevin Keegan: zwycięzcą euro zostanie Islandia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|