|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zamach-w-metrze-wyjasniamy-niepokojace-informacje-dotyczace,3587336,artgal,t,id,tm.html To samo tylko że sprzed roku  Historia szybko rozprzestrzenia się w internecie. Według relacji, pewien muzułmanin ostrzegł dziewczynę, żeby nie wsiadała 12 grudnia do metra. Czy to prawda? Postanowiliśmy sprawdzić, czy odpowiednie służby są przygotowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Kurwa Master piszę co kumpela opowiadała. Nie wierzysz ok ale nie musisz się zaraz nabijać. Arab mógł sobie z niej robić jaja i tego nie neguję ale że zaszło takie zdarzenie to jej wierze bo bajek nigdy nie opowiadała
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
W takim razie aker pozdrów koleżankę żony. Fajną pompę wam sprzedała, a ty z wypiekami na twarzy na forum newsa sprzedałeś  ale jesteś pierdolniety, zaraz się kurwa musisz ponabijać i ponaśmiewać to potrafisz najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
Chyba najlepiej będzie jak się kurwa człowiek usunie z tego forum bo przypomina loże szyderców
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Dla mnie obie drużyny są słabe i prezentują w miarę wyrównany niski poziom. A jak drużyny są przeciętne, to pewnie mają przeciętną obronę i łatwiej o większą ilość goli  co do poziomu to myślę że można go porównać do meczu Polska-Irlandia. ile było w nim goli? Ale zazwyczaj jak Polska gra z jakąś drużyną z wysp, to pada mało goli. Wyjątkiem jest Anglia bo wtedy wpada wiele goli, ale do polskiej bramki  Mam wrażenie, że wyspiarski football nie leży Polakom, ale te wszystkie drużyny poza Anglią są tak słabe, że Polacy są w stanie z nimi wygrywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
aker  Przecież to żarty tylko ;-)) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
mi działa teraz ale dalej nie policzyli punktów i jeszcze zmian nie można robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Kolejny Freebet 55 zł w unibet. Poszło: Austria 1/1 @2,75 Portugalia 1/1 @2,32 Anglia wygra do zera @2,38 Ukraina -1,5 @2,80 Hiszpania -1,5 @2,16 Ako: 91,84 I wszystko singlami. I na 1x2 mocno Ukraina, Portugalia i trochę mniej na Austrię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mi działa teraz ale dalej nie policzyli punktów i jeszcze zmian nie można robić a ja nie mogę się zalogować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Jamajka mistrze... bez punktow i.bez gola strzelonego.zegnaja sie z Copa, za to plecak pelny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Cholera, ile te ME wzbudzają złych emocji. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Po polsku gadal czy po angielsku?w krakowie ja jeszcze na oczy araba w szatach nie widzial. Ja bym to olal. Arab mogl tak cwaniakowac Bo sie kursy ponoszą. I co policja zrobi.A ona czego się boji? Arab jej nie zna Ty nie widział ? A kiedy ty ostatnio byłeś w tym Krakowie ? Chyba z wycieczką szkolna na Wawelu. Umówmy się tak, albo piszesz na polskim forum po polsku, a nie w twoim narzeczu, albo... Będę cię jebał za każdy wpis. Kumasz to, czy nie za bardzo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Po polsku gadal czy po angielsku?w krakowie ja jeszcze na oczy araba w szatach nie widzial. Ja bym to olal. Arab mogl tak cwaniakowac Bo sie kursy ponoszą. I co policja zrobi.A ona czego się boji? Arab jej nie zna Ty nie widział ? A kiedy ty ostatnio byłeś w tym Krakowie ? Chyba z wycieczką szkolna na Wawelu. Umówmy się tak, albo piszesz na polskim forum po polsku, a nie w twoim narzeczu, albo... Będę cię jebał za każdy wpis. Kumasz to, czy nie za bardzo ? Austria na papierze wygląda bardzo solidne, świetne elimiacje w niezłej grupie. Ja dziś wchodzę w nich mocniej. Janko, Arnautović, Juzunović, Harnik, Alaba - gdzie oni a gdzie Kadar z Guzmicsem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dzis w koncu chyba jakies overy padna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Po drugiej stronie - naszych bratanków - barykady, na ławce siedzi niejaki Nico. 5 mln ojro za rezerwowego... hmm. Przetarg trwa. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|